امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مهابادی: منتظر دستورالعمل فدراسیون هستیم

مهابادی: منتظر دستورالعمل فدراسیون هستیم 1

سرمربی فجر سپاسی می‌گوید به صورت تلفنی حال بازیکنان تیمش را جویا شده است.

داوود مهابادی سرمربی فجر سپاسی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره شروع مسابقات فوتبال بعد از ماه رمضان و از سرگیری تمرینات تیم های فوتبال برای آمادگی این رقابت ها گفت: به نظر من قطعا با این تصمیم، مسئولان وزارت بهداشت جوانب کار را در نظر گرفتند چون ما در مورد مسائل بهداشتی صاحب نظر نیستم.

او ادامه داد: به هر حال باید مسابقات تمرینات از سر گرفته می‌شد چون در پاییز و زمستان به خاطر وضعیت سخت‌تر کرونا نمی‌شود مسابقات را برگزار کرد. در حال حاضر برخی مشاغل کار خود را آغاز کردند و برخی کارشان ورزش است و به خاطر این وضعیت بیکار شده اند. با تصمیم هایی که گرفته شده، فکر می‌کنم. ان‌شاءالله که به خیر بگذرد.

مهابادی او در خصوص در وضعیت تیمش در این مدت خاطر نشان کرد: تیم ما تقریبا در این مدت تعطیل بوده و منتظر هستیم این دستور العمل را از فدراسیون بدهند تا ببینم برای آینده چه کاری باید انجام دهیم. قرار است که یک نشستی برگزار کنیم تا برنامه های خود را در این مدت مشخص کنیم.

او در ادامه اضافه کرد: کم و بیش با بازیکنان در ارتباط بودیم و برنامه تمرین می‌دادیم. تلفنی آمار بازیکنان را می‌گرفتیم و بر اساس صداقت حال آنها را جویا بودیم. من فکر می‌کنم بازیکنان ۵۰ درصد آمادگی لازم را داشته باشند. اگر این وضعیت برای همه وجود داشته باشد، باید ببینم چه پیش خواهد آمد چون من شنیده ام و یکسری گمانه زنی هایی وجود دشته که برخی از تیم ها در این مدت تمرین داشته اند.

سرمربی فجر سپاسی در پایان گفت: ما تمام تلاش خود را می‌کنیم که نتیجه بگیریم و به آن چیزی که فکر کردیم، عمل کنیم و شرایط خوبی را برای خود رقم بزنیم اما اینکه چقدر موفق باشیم بستگی به این دارد که وقتی بازی‌ها شروع می‌شوند، ما در چه سطحی هستیم و چه فوتبالی را می‌توانیم ارائه دهیم.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  واکنش فدراسیون به دعوت شدن کنعانی‌زادگان
  عمران‌زاده: در این شرایط سخت آماده هستیم
  عباس‌زاده منتظر درخشش در یک جام جدید(عکس)
  قاضی هیتلر برای فدراسیون آلمان دردسرساز شد!
  فدراسیون فوتبال و اعلام استادیوم های جام جهانی به AFC
  رسانه قطری: منتظر شکست پرسپولیس نباشید!
  فوری: شکایت فدراسیون فوتبال هند از پرسپولیس تایید شد! شایعه نیست
  شکایت فدراسیون فوتبال هند از پرسپولیس؟
Heart نامه تند یک فوتبالی به جهانگیری؛ پاسخگوی عملکرد فدراسیون تاج باشید!
  گل‌محمدی: تصمیم گیرنده‌های فدراسیون‌ بوکس ضعیف هستند

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان