امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ترسا فیدالگو روح سرگردان

Photo 
اخیرا پیامی در رابطه با ترسا فیدالگو داخل فضای مجازی پخش شده بو.د که اینگونه اغاز میشود:

سلام من ترسا فیدالگو هستم که 27 سال پسش مردمو اگه تو اینو واسه ی 20 نفر نفرستی من شبا کنارت میخوابم اگه باور نمیکنی اسممو توی گوگل سرچ کن.یه دختر این پیام رو رد کرد و مادرش 20 روز بعد مرد.لطفا این پیام رو واسه ی فرستندش برنگردونید.اگه این کار رو انجام بدی حدود 9 تا 20 دقیقه بعد یه اتقاق خوب برات میافته.

خب بچه ها قضیه ترسا واقعیت داره ولی اینکه یه دختر مادرش مرده و افتادن یه اتفاق خوب برای شما و حتی خوابیدن ترسا پیش شما واقعیت نداره Exclamation

پس شما باید این پیاما رو با خیال راحت پاک کنید و اونارو باور نکنید Shy

راستی قضیه ترسا اینه که 2 دختر و دوتا پسر در حال گشت گذار شبانه با ماشین بودن(البته تو یه جاده قدیمی)یکیاز پسرا که عقب نشسته بود (دیوید)داشت از تمام لحضات سفر انان فیلم میگرفت که ناگهان در فیلم اول با یک جن دختر و بعد از مدتی با چهره خونی ترسا مواجه میشود و پس از ان تصادف میکنند و ترسا و دیوید میمیرند crying crying

شما میتونید فیلمیکه تمام مدت دیوید از انان گرفته را با سرچ در سایت اپارات ببینید crying crying

سپاس فراموش نشه Heart Heart
میدونی جالب ترین بخش این زندگی چیه.؟
اینکه ما تو عصری زندگی میکنیم که
گوشی هاش هوشمندن
ولی ادماش احمق Dodgy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16336926635920
(حرفتو بهم بگو.دیدم همه گذاشت منم گذاشتم جیز)
 سپاس شده توسط _leιтo_
آگهی
کم محتوا

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان