امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سرنوشت استوکس مانند جرج بست بود!

سرنوشت استوکس مانند جرج بست بود!

ورزش سه نوشت: جان هیوز، ستاره و مربی سابق سلتیک مدعی شد آنتونی استوکس می توانست سال های بیشتری در این تیم بازی کند.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سرنوشت استوکس مانند جرج بست بود! 1

آنتونی استوکس، بازیکن ایرلندی پرسپولیس در بین سال های 2010 تا 2016 برای سلتیک بازی می کرد و در این سالها موفق شد 58 بار نیز برای این تیم بزرگ بازی کند. اما جان هیوز این بازیکن را ستاره بااستعدادی خواند که قدر خودش را ندانسته است.

جان هیوز گفت: "من هرگز نمی دانم چگونه به شما بگویم که استوکس در 9 بازی اول خود موفق به گلزنی شد و این نشان می دهد زمان چقدر سریع می گذرد. او تنها 31 سال دارد و هنوز هم می توانست در سلتیک حضور داشته باشد. من خودم در سن 31 سالگی به سلتیک رفتم و آنجا بود که به اوج دوران ورزشی ام رسیدم.

او شاید به خودش بگوید باید بیشتر در سلتیک بازی می کرد و بازی های بیشتری در این داشت، اما یکی از با استعدادی ترین بازیکنانی است که من با آنها کار کردم. اگر استوکس اراده بیشتری داشت این اتفاق رخ می داد.

استوکس می توانست حرفه درخشان تری داشته باشد اما شرایط برای او نیز مانند همه نوابغ و شبیه جورج بست پیش رفت. من با استوکس در این سالها در تماس بوده ام، اما اخیرا کمی ارتباطم را با او از دست داده ام.

استوکس یک پسر بزرگ با اخلاقی سرکش اما دوست داشتنی بود که تا هر زمان که ممکن بود در تمرین حضور می یافت. من هرگز با استوکس مشکلی نداشتم. من بارها از خود او می خواستم قدر خودش را بداند و استوکس به من می گفت هنوز یک بازیکن جوان است. شما باید مراقب چنین بازیکنانی باشید تا وقتی که سایر بازیکنان آنها را بپذیرند، زیرا آنها می دانند که چنین بازیکنانی برنده مسابقه هستند. استوکس در همان بازی های ابتدایی موفق شد گل های فراوانی به ثمر برساند و سه هت تریک نیز به ثبت رساند."
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  پیام جدید استوکس به پرسپولیسی‌ها: نمی‌آیم اما باید پولم را بدهید
  سرنوشت لیگ پینگ‌پنگ در گرو تست کرونای بازیکنان/ باشگاه‌ها ملزم به تسویه حساب کامل هس
  پیروانی: باید به زندگی در کنار کرونا عادت کنیم/ همه بازیکنان پرسپولیس می‌مانند
  هررا: اطمینان دارم نیمار و امباپه در پاری سن ژرمن می مانند
  سرنوشت سری آ اواسط خرداد مشخص می‌شود
  آلمان، فرانسه یا هلند؛ سرنوشت لیگ نوزدهم به کدام کشور شباهت خواهد داشت؟
  روز سرنوشت‌ساز ورزش ایران در دوران کرونا
  جمع‌آوری مدارک برای شکایت پرسپولیس از استوکس
  زنوزی: رسید دریافتی‌ها استوکس را مفقود کرده‌اند
  پرسپولیس استوکس را اخراج کرد!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان