امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

هفت سالگیمون مبارک ^^✨

Rainbow 
درست نیست ک بگم چند سال گذشت ن سن فقط یک عدده ✨
و همچنین ارقام سال ها عوض میشهدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هفت سالگیمون مبارک ^^✨ 1

خب هفتمین سالگرده پسرای ضدگلولس شاید میشه گفت همین دیشب بود ک باهاشون اشنا شدمدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هفت سالگیمون مبارک ^^✨ 1

و خیلی زود گذشت البته اشنایی از راه دور
میشه گفت حس عجیبی داره ک حمایت از ۷ نفری بکنی ک زندگیتو تغییر دادنSmile و ترو به جاهایی در عالم خودت بردن ک خودت داخلشون محو شدی و فقط تماشاگر بودیدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هفت سالگیمون مبارک ^^✨ 1

در شادی و غم از راه دور میدیدمشون و در غم و شادی باهر ۷نفر سهیم بودیم: )

با بهترین لیریکا اشنا شدم و لذت بسیار بردم✨دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هفت سالگیمون مبارک ^^✨ 1

خیلی خوشحال بودم ک طرفدار جیمین بودم از وقتی با چیمین اشنا شدم وارد دنیای ارمی ها شدم Smile
و حتی باعث اقتخاره برام ^^
اونجایی ک به اقیانوس بنفش معروف بود

هفتمین سالگرد مبارکدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هفت سالگیمون مبارک ^^✨ 1

پریل یودیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هفت سالگیمون مبارک ^^✨ 1

هفتـ سال مثل برق و باد گذشتSad?✨
اون پسرایی ک کنسرتشون فقط 200 نفر جمعیت داشت الان میلیونها جمعیت و تو هر کشوری طرفدار دارن

یادتون نره ک اونا زندگیتو تغییر دادن
ی لحظه بشین و به زندگیت قبل ارمی بودنت فکر کن و میفهمی ک چقدر تفاوت دارع...دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هفت سالگیمون مبارک ^^✨ 1

اون پسرایی ک هیچوقت با وجود ی عالمه سختی ناامید نشدن الان جواب تلاشاشونو گرفتندیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هفت سالگیمون مبارک ^^✨ 1

بی تی اس دنیای ماس و ما ارمی ها خانواده ی همیم♡دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هفت سالگیمون مبارک ^^✨ 1

۷سالگی دیبوی بی تی اس رو به ارمی ها و بی تی اس تبریک میگمدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هفت سالگیمون مبارک ^^✨ 1

هفت سال شدنتون مبارک
میدونید درواقع شما بودید ک حال من رو خوب کردید و همیشه باعث حال خوب من بودید
دوستتون دارم خیلی زیاد همتون رو هر هفتاتون یه خوبی خاصی دارید که شمارو با بقیه متفاوت کرد دست خودتونم نیستا چون انقد خوب بودید حتی بخاینم نمیتونید بد باشید
لطفا همیشه پیشمون باشید میدونید زندگی بدون شما چقد سخته
کاش یادمون نره ک تهیونگ گفته: لطفا هر هفتا عضو رو باهم دوست داشته باشین
این چیزیه ک خودشون میخوان...
هفتمین سالگرد دیبیو بی تی اس مبارکدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هفت سالگیمون مبارک ^^✨ 1

I love you so much...✨
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هفت سالگیمون مبارک ^^✨ 1

هفت سال گذشت...
و اون هفت تا فرشته،جلوی چشمای ما بزرگ شدن
هفت سال پیش توی همچین روزی،بی تی اس تشکیل شد
با اسم "پسران ضد ضربه" وارد صحنه شدن
ولی خیلی ضربه خوردن...
از جامعه...
و از هیترا...

اما حالا،اونا واقعا تبدیل به پسران ضد ضربه شدن
ما هم آرمی های ضد ضربه شدیم
ما عشقو با هم تجربه کردیم و به هم یاد دادیم
We are together bulletproof?

شاید اون روزا تنها بودن،اما امروز بعد از هفت سال،اونا یه کهکشانو دارن : )✨دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هفت سالگیمون مبارک ^^✨ 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هفت سالگیمون مبارک ^^✨ 1 Happy 7 years together

هفت سالگیمون مبارک ^^✨ 1

هفت سالگیمون مبارک ^^✨ 1

هفت سالگیمون مبارک ^^✨ 1

هفت سالگیمون مبارک ^^✨ 1

هفت سالگیمون مبارک ^^✨ 1

هفت سالگیمون مبارک ^^✨ 1

هفت سالگیمون مبارک ^^✨ 1

هفت سالگیمون مبارک ^^✨ 1

هفت سالگیمون مبارک ^^✨ 1

هفت سالگیمون مبارک ^^✨ 1

به افتخـــآرشــــــــــــون 495495495495495
Karlina
پاسخ
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Medusa ، BIG-DARK
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان