امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۷

(16-06-2020، 22:30)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-06-2020، 22:27)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-06-2020، 22:25)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-06-2020، 22:23)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عی بابااا

ببخشيد ديگه :ngh:

اینور دارم با بچه ها بحث میکنم ،
سر نوشتن کلمه اسکول و اسکل ، با غلظت و تلفظشون D:
حواسم پرت شد .. ):

لطفا ديگه دفعه ي بعد حواست باش!

چَش چَش -.-
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، ρυяρℓє_ѕку
آگهی
(16-06-2020، 22:33)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-06-2020، 22:30)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-06-2020، 22:27)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-06-2020، 22:25)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-06-2020، 22:23)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عی بابااا

حواسم پرت شد .. ):

چَش چَش -.-

گ.ا ي بعدي نفر اول تويي D:
 سپاس شده توسط ɪᴄᴇ ، Ɗєя_Mσηɗ ، ρυяρℓє_ѕку
(16-06-2020، 22:32)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@m.h.sa
ی خبر خوب برات دارم D:

خبر خوب ؟ *-*
بوگو بوگووو
 سپاس شده توسط ɪᴄᴇ ، ρσєѕɪ ، ρυяρℓє_ѕку
بازم نرسیدم D:
گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۷ 3
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ ، ρσєѕɪ ، ρυяρℓє_ѕку ، *Aɴѕel*
@"Tιɳα"

میبینم اینبار تبانی نکردین 2
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، ρυяρℓє_ѕку ، ßяɪcε
(16-06-2020، 22:35)Scarz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بازم نرسیدم D:

گ.ا ي بعدي نه بعديش واست جا ميگيرم
 سپاس شده توسط ρυяρℓє_ѕку ، Ɗєя_Mσηɗ ، ɪᴄᴇ
آگهی
(16-06-2020، 22:34)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-06-2020، 22:33)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حواسم پرت شد .. ):

چَش چَش -.-

گ.ا ي بعدي نفر اول تويي D:

جووون جووون ط فقد بآش *-*
 سپاس شده توسط ρυяρℓє_ѕку ، ρσєѕɪ
(16-06-2020، 22:35)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-06-2020، 22:32)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@m.h.sa
ی خبر خوب برات دارم D:

خبر خوب ؟ *-*
بوگو بوگووو

فردا اخرین امتحاااانمهههه D:
v:
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، Ɗєя_Mσηɗ
(16-06-2020، 22:38)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-06-2020، 22:35)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@m.h.sa
ی خبر خوب برات دارم D:

خبر خوب ؟ *-*
بوگو بوگووو

فردا اخرین امتحاااانمهههه D:
v:

خوبه ای استیکره هس :
20
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، ρυяρℓє_ѕку

ی خبر خوب برات دارم D:
اوا ریحون بنفش^^

+

@m.h.sa
لوس می شد دیگه
گفتیم فرصتو به بقیه هم بدیم D:
بماند که این سری غزل رشوه داده بود D:
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ ، ρυяρℓє_ѕку ، ρσєѕɪ ، ßяɪcε

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان