امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تری: پدرم گفت حق نداری با چلسی قرارداد امضا کنی

تری: پدرم گفت حق نداری با چلسی قرارداد امضا کنی 1

جان تری عنوان کرد پدرش از مخالفان سرخشت پیوستن او به جلسی بود و قصد داشت او را به منچستریونایتد ببرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از تایمز، جان تری که سال‌ها بازوبند کاپیتانی چلسی را بر بازو بست با این تیم افتخارات زیادی به دست آورد. جان تری در این مدت موفق شد ۱۷ قهرمانی از جمله پنج قهرمانی در لیگ برتر را به دست بیاورد.

تری درحالی که تنها ۱۴ سال سن داشت از وستهام راهی آکادمی چلسی شد و به این تیم پیوست و سال‌ها پیراهن آبی‌های لندن را پوشید و به افتخارات زیادی نیز دست یافت.

جان تری درباره رفتن به چلسی گفت: من بین آرسنال، چلسی و منچستر یونایتد مانده بودم. صادقانه بگویم، همه برابر بودند. اما وقتی به چلسی نقل مکان کردم، احساس خوبی کردم. پدر من هیچ وقت نمی‌خواست من به چلسی بروم. وقتی قرارداد جوانانم را با این باشگاه امضا کردم، پدرم حاضر نشد با من به زمین برود. تصور کنید، من در یک تونل ایستاده‌ام، بازیکنان در حال عبور هستند و در این‌جا پدر من می‌گوید: "تو نباید با این باشگاه قرارداد ببندی، تو باید با منچستر یونایتد قرارداد ببندی.

من قبلاً همان چیزی بودم که الان هستم، بنابراین به او پاسخ دادم: "من قطعاً در این‌جا خواهم ماند. اگر با من نیایید، من خودم می روم و امضا می‌کنم. اما من به یکی از والدینم نیاز داشتم تا قرارداد ببندم. مادرم گفت که او می‌آید و امضا می کند و پدر من وقتی این را شنید بیش‌تر عصبانی شد.

عکسی از مادرم و گراهام ریکس در حال امضای قرارداد من وجود دارد، اما پدر من امتناع کرد و آن شب کاملاً ناراحت بود. من می‌دانستم چلسی برای من مناسب است. شبی که احتمالاً قرار بود یکی از بهترین‌های زندگی من باشد ، تبدیل به یکی از سخت‌ترین شب‌های یک نوجوان ۱۴ ساله شد.

جان اولین بازی خود را برای چلسی در اکتبر ۱۹۹۸ انجام داد. در کل، تری در ۱۹ فصل آبی‌ها را همراهی کرد (از سال ۱۹۹۸ تا ۲۰۱۷) و ۷۱۷ بازی را پشت سر گذاشت و ۱۷ مدال قهرمانی به‌دست آورد.
پاسخ
 سپاس شده توسط مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  رسمی؛ قرارداد قرضی هافبک میلان دائمی شد
  تمدید قرارداد سرمربی یاران طارمی
  طارمی: چلسی را بردیم اما این کافی نبود
  بی انصافی بزرگ سرمربی چلسی در مورد مهدی طارمی!
  پرسپولیس حالا تکمیل شد/ نیمکت یک تیم حکم قهرمانی را امضا می‌کند
  مکافات اینستاگرامی منصوریان بعد از قرارداد سه ساله!
  اقدام باشگاه پرسپولیس برای تمدید قرارداد ۲ بازیکن!
  تراکتور به دنبال فسخ توافقی قرارداد حمزاویی!
  من تیمو ورنر را راضی کردم بیاید چلسی
  چلسی نباید این بازیکن را از دست بدهد(عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان