امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

واکنش فرگوسن به خبر جدايي روني از يونايتد

سرمربي شياطين سرخ شايعه جدايي وين روني از تيمش را تکذيب و اعلام کرد که اين مهاجم ملي پوش به هيچ وجه اولدترافورد را ترک نخواهد کرد.

منچستر يونايتد در دور برگشت مرحله يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان اروپا با نتيجه دو بر يک برابر رئال مادريد تن به شکست داد و از دور رقابت‌ها کنار رفت. در اين ديدار سر آلکس فرگوسن در ميان ناباوري وين روني را در ترکيب اصلي تيمش قرار نداد و دني ولبک جوان را به او ترجيح داد.
واکنش فرگوسن به خبر جدايي روني از يونايتد 1
به گزارش ايسنا،پس از پايان بازي رسانه‌هاي انگليسي از به بن بست رسيدن وين روني با شياطين سرخ خبر دادند. حتي روزنامه ديلي استار در شماره ديروز خود به نقل از يکي از نزديکان روني نوشت که اين بازيکن عاشق بارسلونا است و دوست دارد در اين تيم بازي کند.

با اين حال سر آلکس فرگوسن شايعه جدايي روني را تکذيب و اعلام کرد اجازه نخواهد داد روني اولدترافورد را ترک کند.

منچستر يونايتد در مرحله يک چهارم نهايي جام حذفي انگليس يکشنبه شب در اولدترافورد به مصاف چلسي مي‌رود. فرگوسن در نشست خبري پيش از بازي تاکيد کرد که در اين ديدار از وين روني استفاده خواهد کرد تا شايعه جدايي او از بين برود.

پرافتخارترين سرمربي تاريخ شياطين سرخ گفت: روني فصل آينده در منچستريونايتد خواهد بود. در اين هيچ شکي نداشته باشيد. اين حرف را از من بشنويد و به آن باور داشته باشيد. هيچ مشکلي بين من و روني وجود ندارد. نيمکت نشيني او در ديدار برابر رئال مادريد تاکتيکي بود نه شخصي. خود روني هم اين موضوع را به خوبي مي‌داند. در ديدار برابر رئال مادريد نمايش خوبي داشتيم. نبايد فراموش هم کنيم که من در اين ديدار شينجي کاگاوا را هم که در بازي قبل هت تريک کرده بود، بازي ندادم. به خوبي مي‌دانستم که با اين تصميم خود مورد انتقاد قرار مي‌گيرم. بار ديگر اعلام مي‌کنم شايعه جدايي روني کذب محض است و او به هيچ وجه اولدترافورد را تر ک نخواهد کرد.
چی بخونم
جوونیم رفتو صدام رفته دیگه
گل یخ توی دلم جوونه کرده
پاسخ
 سپاس شده توسط ƝeGaЯ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  واکنش فدراسیون به دعوت شدن کنعانی‌زادگان
  واکنش آذری جهرمی به آیتم جنجالی فوتبال برتر
  واکنش آگوئرو به شایعه جدایی از بارسلونا (عکس)
  واکنش برایتون و فاینورد به انتقال جهانبخش(عکس)
  واکنش آژاکس به شایعه علاقه میلان به ستاره صرب
  واکنش استقلال به شایعه ترانسفرشدن قایدی
  واکنش قوچان‌نژاد به قرار گرفتن نامش در لیست فروش
  واکنش عجیب شجاع خلیل‌زاده نسبت به بوسیدن لوگو
  واکنش سردار آزمون به شکست در برابر روبین
  واکنش جرارد پیکه به توقف تلخ و لحظه آخری بارسا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان