نظرسنجی: کدوم یک از اعضا بامزه تر و مهربون ترند ؟
این نظرسنجی بسته شده است.
جونگ مین
39.22%
20 39.22%
هیون
29.41%
15 29.41%
هیونگ
11.76%
6 11.76%
کیو
13.73%
7 13.73%
یونگی
5.88%
3 5.88%
در کل 51 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تصور دابل اس 501 در شرایط مخطلف

هیون:صد نفر به خاطر مدل موی من جووووون میدن پس شما ساکت!
جونگی:میره جلو آینه،موهاشو میبینه،هوجیشو که نصفه خورده رو کامل میخوره،نیشخند میزنه،میگه نظر ندی بهتره!
یونگی:گریه میکنه،بعدشم جیغ و داد میکنه و موهاشو از ته میزنه!
هیونگ:میره تو اتاقش،درو قفل میکنه،بعدش میرن میبینن بعــله داره خودشو خفه میکنه!
کیــو:خیلی مودبانه میگه به نظره شما چجوری بیشتر بهم میاد؟!
خــط زدنِ مَـــن ، پـایــآنِ من نبـــود !!!
آغـــاز بی لیاقتـــیِ تـو بــود!
 سپاس شده توسط L.A.78 ، ♥ Sky Princess♥ ، *pariya ، ss sayeh 501
آگهی
یونگی هیچ وقت موهاشو از ته نمیزنه جون یونگی به یه تار موش بسته است اونموقع همشو بزنه ؟Big GrinBig Grin
زندگــی ...
به من آموخــــت...
همیشه منتظر حمله ی ....
احتمالیه کسی باشم ..........
که به او...
محبت فراوان کــــــــــردم............
:499:
 سپاس شده توسط pink devil ، *pariya
اگه دابل اسیا ببینن شما دارید بایه پسر خوشو بش میکنید.عکس العملشون چیه؟؟
 سپاس شده توسط ♥ Sky Princess♥ ، pink devil ، *pariya
بهش توهین شده این کارو میکنه!SleepyBig Grin

(14-04-2013، 14:12)L.A.78 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه دابل اسیا ببینن شما دارید بایه پسر خوشو بش میکنید.عکس العملشون چیه؟؟

هیون:باورم نمیشه تواینقدر نامرد بودی ، خدافظ واسه همیشه،حالا از محبوبیتم کَم میشه .. !
جونگـی:من تورو از هویجم بیشتر دوس داشتم ، چرا اینکارو کردی؟! ..
یونگی:گریه میکنه بعدشم داد میزنه!
هیونگ:میره سوا ماشینه مدل بالاش میشه،بعدشم گریه میکنه!
کیو:میاد با پسره حرف میزنه که اگه نظری به عشقهه من داری ، بهتره نظرتو عوض کنی چون عشقه منه!
 سپاس شده توسط ♥ Sky Princess♥ ، *pariya
هیون:بدون اینکه بپرسه رابطه ات با این پسر چیه شروع میکنه به کتک زدن اون پسره دست شما رو میگیره میبره خونه اینقدر دستتون رو محکم فشار میده که دستتون قرمز میشه توی خونه جنجالی به پا میکنه که هیچکی نمیتونه آرومش کنه هرموقع هم میخوایید حرف بزنید یه سیلی مهمون گوشتون میشه تا بالاخره یه فرصت پیدا کنید تا براش توضیح بدید .
جونگی:میاد طرف شما و اون آقا پسر میگه چرا با من اینکارو کردی ؟مگه برات چی کم گذاشته بودم ؟من آدمی نیستم که راحت دلم بشکنه راحت خنده مو از دست بدم اما با اینکار تو مننه تنها تو رو از دست دادم بلکه همه چیزمو از دست دادم میذاره و میره و هرموقع بهش زنگ میزنید گوشی رو روتون قطع میکنه تا بالاخره اون آقا پسره میره بهش توضیح میده که هیچی بین شما نبوده تا بالاخره جونگی باهاتون آشتی میکنه
یونگی :میاد جلو چند تا از اون متلک بداش به پسره میندازه میبره تون خونه در خونه رو روتون قفل میکنه و میگه تو فقط مال منی نمیذارم مال کس دیگه ای باشی و شما رو تو خونه زندانی میکنه
کیو :اول میاد جلوچپ چپ نگاه میکنه و بعد میگه خوش میگذره ؟پسره همیکنه بیاد بگه سلام یه دونه مشت میخوره تو دهنش کیو ورتون میداره میبره خونه و ازتون دلیل قانع کننده میخواد که یا نگیره شما رو نکشه یا خودشو وقتی هم که قضیه رو میفهمه فقط نصیحتتون میکنه و میگه قبل از اینکه اینطوری بشه به من بگو
هیونگ:همون اول کاری میزنه زیر گریه گریه گریه و شما هم وسط گریه هاش براش توضیح میدید تا بالاخره قانع میشه و اون دهنشو میبنده
زندگــی ...
به من آموخــــت...
همیشه منتظر حمله ی ....
که به او...
 سپاس شده توسط pink devil ، *pariya ، ss sayeh 501
موضوعِ جدیییییییید!Big Grin

موقعی که زنشون داره زایمان می کنه:

هیون:استرس داره مدام تویه راهرو راه می ره و دستاشو به هم فشار میده و دعا می کنه که خدایا یه کاری کن بچم سالم به دنیا بیاد گور بابایه زنم اونم مسرد یکی دیگه جاش!
یونگی: رویه صندلی می شینه و به این فکر می کنه که اسم بچه اش رو چی بزاره اگه دختر بود فلان اگه پسر بود فلان!
کیو: خیلی استرس داره هی بلند می شه و هی میشینه و مدام خدا خدا می کنه که زایمان زنش راحت باشه و بچه شون سالم به دنیا بیاد و با پرستار حرف میزنه که حاله زن و بچه چطوره!
جونگی: گور بابایه زن و بچه!Big Grin
داره تویه بیمارستان با یه پرستار خوشگل حرف می زنه و هر چند دقیقه یکبار یاد پدر شدنش می یفته و قند تو دلش اب می شه!
هیونگ: اولش استرسش کمه ولی هر چی می گذره بیشتر می شه اخرش که اصلا بغض می کنه و از خدا می خواد این همه خوشبختی که بهش داده رو ازش نگیره!Big Grin
 سپاس شده توسط ♥ Sky Princess♥ ، *pariya
آگهی
هیون:از اون دور نگاتون میکنه انقدر نگاتون میکنه تا خودتون متوجه بشید بعد ک میرید میگید

هیون:از اون دور نگاتون میکنه انقدر نگاتون میکنه تا خودتون متوجه بشید بعد ک میرید میگید چیزی بینتون نبوده میگه:شما؟؟
هیونگ:همون موقع میزنه زیر گریه انقدر بلندبلند گریه میکنه تا شما متوجه بشید بعد همون وسط غش میکنه
جونگی:هویجی که تو دستشه از فشار زیاد له میشه میره جلو یکی میکوبونه تو صورت پسرو میره شما هم باید تا سه هفته التماسش کنی تا ببخشتت
یونگی:میاد سمتتون انقدر به شماواون پسره تیکه ناجور میندازه تا شما به غلت کردن بیوفتید و اون پسره ازش عذرخواهی کنه
کیو:بدونه اینکه چیزی بگه میکوبونه توصورت پسره و بعد بهش میگه دیگه دوروبرش نبینمت میبرتتون توخونه تا یه هفته جوابتونو نمیده بعد خودش اتیشش میخوابه
 سپاس شده توسط ♥ Sky Princess♥ ، pink devil ، *pariya ، ss sayeh 501
اگه دابل اس در حال رانندگی باشه و یهو شما رو زیر بگیره واکنششون چیه؟
زندگــی ...
به من آموخــــت...
همیشه منتظر حمله ی ....
که به او...
 سپاس شده توسط *pariya
هیون:سریع میاد بیرون ببینه زنده اید یا مردید بعد از ترس خبرنگارا از رو زمین جمتون میکنه میبرتتون بیمارستان
هیونگ:ازترس همونجا سکته میکنهConfused
جونگی:از ترس شروع به هویج خوردن میکنه و میبرتتون بیمارستان
یونگی:ازترس اینکه کس ببینتش و وجهش خراب بشه در میرره
کیو:بالا سرشما شروع به گریه کردن میکنه میبرتتون بیمارستان مدام خودشو سرزنش میکنه از شدت ناراحتی دق میکنهConfused
 سپاس شده توسط ♥ Sky Princess♥ ، pink devil ، *pariya
حالا یه موضوع دیگه که مثلا تو شهر بازی همین الان از ترن اومدید پایین و دابل اس دارن از سر گیجه میخورن زمین و شما بهشون میگید که (به زور و التماس ) برید سوار سالتو شید Big Grin اونا چی میگن ؟
Big Grin
(این اکانت ساخته ی زمان کودکی بنده هست و فقط جهت مرور خاطرات امضا و بایو و آواتار عوض نشده پس لطفا قضاوت نکنید♥)

خداوند زمین را آفرید و گفت :
به به چه زیباست سپس مرد را آفرید و گفت : جانمی این دیگه آخرشه
و بعد هم زن را آفرید و با کمی اخم گفت : اشکالی نداره آرایش میکنه 
 سپاس شده توسط *pariya

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  طنز دابل اسی جدید(دابلی ها بیاین توباحاله)
  داستان دابل اسی جدیدسری2
Wink فال ازدواج دابل اس
  داستان دابل اسی جدیدسری1
Star چند تا عکس خیلی خوشمل از هیون جونگ + شماره تلفن اعضای دابل اس
  پ ن پ دابل اسی + عکس
  9 سالگی دابـــــــــــ♥ــــــــــــــــل اس!(دابل اسیا بیاین!)
  طرفدارای دابل اس بیان تو یه خبر خیلی خیلی مهم....
Wink برنامه ممنونم که بیدارم کردی دابل اس - قسمت ۴ پارت ۳
Wink برنامه ممنونم که بیدارم کردی دابل اس - قسمت ۴ پارت ۲

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان