نظرسنجی: کدوم یک از اعضا بامزه تر و مهربون ترند ؟
این نظرسنجی بسته شده است.
جونگ مین
39.22%
20 39.22%
هیون
29.41%
15 29.41%
هیونگ
11.76%
6 11.76%
کیو
13.73%
7 13.73%
یونگی
5.88%
3 5.88%
در کل 51 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تصور دابل اس 501 در شرایط مخطلف

هیون :بی اعتنایی می کنه یا پرخاشگری میکنه
هیونگ : میوفته گریه میگه ترو خدا نه
کیو:به سرعت دور میشه چون حالش بده
جونگ مین :انگار که کلمیم بهمون محل نمیذاره یا میگه مغذرت نمی تونم
یونگ سنگ:میگه چرا باید به حرف تو گوش بدم خدا کنه فقط موهام نریزه
 سپاس شده توسط *pariya ، ss sayeh 501
آگهی
آره ولی نه جونگ مین میگه بیاید بریم خوش گذشت و بعد از این که 110 دور با سالتو زدید به شما میگه حالا غلط کردی یا نه ؟Big Grin
(این اکانت ساخته ی زمان کودکی بنده هست و فقط جهت مرور خاطرات امضا و بایو و آواتار عوض نشده پس لطفا قضاوت نکنید♥)

خداوند زمین را آفرید و گفت :
به به چه زیباست سپس مرد را آفرید و گفت : جانمی این دیگه آخرشه
و بعد هم زن را آفرید و با کمی اخم گفت : اشکالی نداره آرایش میکنه 
 سپاس شده توسط ♥ Sky Princess♥ ، *pariya
خب حالا فک کنین شما همسر دابل اس شدید و چند روز مریض میشید و هر کدوم رفتارشون چیهHeart
(این اکانت ساخته ی زمان کودکی بنده هست و فقط جهت مرور خاطرات امضا و بایو و آواتار عوض نشده پس لطفا قضاوت نکنید♥)

سپاس شده توسط *pariya
هیون :میره و دکتر میاره واز شما مراقبت می کنه اما وقتی حالتون خوب می شه خودشو به کوچه علی چپ می زنه
جونگ:فکر میکنه دارین باهاش شوخی می کنید اما وقتی حالتون بدتر می شه میره بهترین دکتر ها را برای درمان شما میاره
یونگ:براتون بهترین دکتر ها و بهترین دارو ها را میاره و براش مهم نیست چقدره پولش فقط می خواد حالتون خوب شه
هیونگ می افته گریه و از مامانش می خواد ازتون مراقبت کنه
کیو:براتون سوپ درست می کنه و تموم شب را با دستمال خیس تبتون را پایین میاره
حالا یکی دیگه اگه برای دابل اس غذا ایرانی درست کنید چه عکس العملی دارن؟
هیون :اول به غذا نگاه میکنه و قیافه شو عجیب قریب میکنه و میگه این چیه؟
- غذا ست بخور خوشمزه است
به زور یه قاشق میخوره با اینکه نهایت لذتو میبره میگه خاک بر سرمن که مثلا زن دارم دست پخت تو داری؟میرم بریزمش دور و میره یواشکی یه گوشه اونو میخوره
جونگ مین :اول شوخی میکنه این چرا رنگش اینطوریه ووقتی میخوره فقط میگه هویج نداره چرا نداره باید داشته باشه برو باهویجشو برام درست کن
هیونگ :میخوره و وقتی میبینه خوشمزه است میزنه زیر گریه و میگه به خودم افتخار میکنم که هیچین زنی با دست پخت بی نظیر دارم
کیو :آفرین ولی هرکاری کنی به پای مامان من نمیرسی
یونگی :چربی اش چقدر ؟اینو بخورم جوش میزنم موهام میریزه و وقتی میخوره میگه هوووم بازم میخوام
جونگ مین میگه:این دیگه چی ی ConfusedConfused بعد یکمشو میخوره میبینه خوشمززست ومیگه:به به بازم دارین
یونگ سنگ هرچی بزاری جولوش میخوره براش مهم نیست
هیون چون به فلفل حساسیت داره اول میپرسه فلفل که توش نیست؟؟؟ بعد دوباره باشک وتردید شمارو نگاه میکنه و میگه:نکنه توش تخممرغه
کیو از شما تشکر میکنه ومیخوره بعد از این که خورد از غذا حسابی تعریف میکنهTongueTongue
هیونگ هم ساکت و ارام میشینه میخوره ولی بوغزگلوشو بسته:297::297::297:
 سپاس شده توسط *pariya
آگهی
حالا تصور کنید که مسافرت تنهایی رفتین سئول یه  نشون از تیریپل اس بودنتون هم همراهتونه
 یه شب میخوابید و فرداش برای خرید  از هتل میرید بیرون که سوار تاکسی بشین که از بخت بدتون یه ماشین که داره با سرعت رد میشه میزنه بهتون تو حال بی حسی و بی هوشی میفهمید که دابل اس تو ماشین بودن به نظرتون تو همچین  شرایطی که هر پنج تاشون هم هستن هر کدوم چیکار میکنن Wink

سپاس شده توسط *pariya
هیون:لعنتی!این دیه از کجا پیداش شد؟برم تا کسی منو ندیده ..
هیونگ:از ترس میزنه زیر گریه!!از ترس فرار میکنه:|
یونگی:اوه شیت!الان اگه یکی از فنام منو ببینه وجهم خراب میشه :/ی پولی میزاره کنار دختره ومیره
کیو:بانگرانی میبرش دکتر..وای میسه تاحالش خوب شه وکمکش میکه:|
جونگی--->نمیدونم-_-
 سپاس شده توسط امیر2 ، *pariya
(28-07-2013، 17:10)L.A.78 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیون:لعنتی!این دیه از کجا پیداش شد؟برم تا کسی منو ندیده ..
هیونگ:از ترس میزنه زیر گریه!!از ترس فرار میکنه:|
یونگی:اوه شیت!الان اگه یکی از فنام منو ببینه وجهم خراب میشه :/ی پولی میزاره کنار دختره ومیره
کیو:بانگرانی میبرش دکتر..وای میسه تاحالش خوب شه وکمکش میکه:|
جونگی--->نمیدونم-_-

نه منظور منو بد متوجه شدی
اگه هر پنج تاشون تو یک ماشین باشن چیکار میکنن ؟

ها ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظرررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر​رررررررررررررررر  بدید

کسی نمیاد تصورشو بذاره ؟

اولیشو خودم میگم
جونگی
: سریع از ماشین پیاده میشه و همینطوری که داره نفس نفس میزنه میگه این کی بود دیگه ؟ هیون هم که عقب ماشین نشسته و منتظره که کیو پیاده شه که اونم پیاده شه از همون عقب داد میزنه جونگی چیشده ؟ینگ سنگ هم که پشت فرمونه غش کرده و هیونگ هم که هنوز تو شکه
جونگی و کیو به داد شما میرسن و هیون هم داره یونگی رو تکون میده که هنوز بین خواب و بیداریه
در همین حین هیونگ تازه میفهمه که چی شده و در حالی که داره از شدت ترس و عصبانیت تند تند پشت ماشین اینور اونور میره زنگ میزنه آمبولانس
تا آمبونلانس بیاد یونگی به هوش میاد و نفسش بند میره و هیون بلندش میکنه میذارش روی صندلی عقب ماشین و هی بهش آب میپاشه
کیو هم شما رو باد میزنه و جونگمین هم از عصبانیت هی بالای سر شما راه میره
آمبولانس میاد و کیو با شما تا بیمارستان میاد
جونگمین هم به دابل میگه من با تاکسی میرم بیمارستان شما یونگی رو ببرین خونه وقتی حالش بهتر شد بیاید
بقیه دابل ها یعنی هیون و یونگی و هیونگ دارن به سمت خونه میرن که هیون که پشت فرمون نشسته به هیونگ میگه که من نمیتونم
... من میرم بیمارستان تو یونگی رو ببر خونه و هیون از ماشین میره بیرون و تاکسی میگیره هیونگ هم یونگی رو میخوابونه روی صندلی عقب و باسرعت خیلی زیادی گازشو میگیره سمت خونه
وقتی رسید خونه اونقدر با یونگی ور میره که یونگی حالش بهتر میشه و سریع جمع میکنن برن بیمارستان هیونگ با سرعت خیلی بالایی ماشینو تا بیمارستان میرونه
(( با سرعت فرا تر از نور ))وقتی رسیدن بیمارستان تند تند قدم های بلندشون رو بر میدارن که برن سمت اون اتاقی که شما توشین که مردم جلوتونو میگیرن که امضا بده امضا بده اونا هم هی میخوان برن و مردم نمیذارن که یونگی یه داد خیلی خفن میکشه سر طرفداراش طوری که پرستار ها صداشون در میاد مردم هم میرن کنار که اونا رد بشن و تند تند میرن به سمت اتاق شما که یکدفعه چششون میوفته به جونگی و هیون و کیو جونگی هی تند تند قدم میزنه و هی با صدایی آروم میگه این کی بود دیگه ؟ از کجا پیداش شد ؟ اونجا چیکار میکرد و از این حرف ها
اون دو تا یعنی هیونگ و ینگ سنگ هم میرن میشینن رو صندلی و چون هر سه تاشون آتیشین از هیچ کدوم نمیپرسن چی شده تا اینگه هیونگ آروم بلند میشه و میره سمت کیو و ازش میپرسه چی شده ؟ حالش خوبه ؟
که کیو هم آروم بهش میگه نمیدونم
تو همین لحظه پرستار از اتاق میاد بیرون و همه ی دابل ها میرن جلوش و میپرسن چی شده و این حرف ها که پرستار میگه شانس اوردین حالا اگه اجازه بدین میخوام رد بشم که دابل ها راهشو باز میکنن
یه دفعه با رفتن پرستار میریزن تو اتاقتون و خر دکتر بیچاره رو میگیرن که چی شده ؟ خوب میشه ؟ و از این حرفا که دکتر هم محل نمیذاره و میگه فقط خیلی بهش نزدیک نشید و از دور تر ببینیدش
در همین حین یه دفعه یه افسر پلیس در رو با لگد میکوبونه که وا بشه
و میاد تو و از دابل اس ها میپرسه راننده کی بوده که یونگی آروم میره جلو و میگه من بودم پلیس ها هم بهش دستبند میزنن و میبرنش
جونگی میگه یکیمون همراه یونگی بریم که یه موقع سکته نکنه هیونگ میگه من میرم و ماشین رو بر میداره و پشت سر ماشین پلیس راه میوفته که بره
یونگی هم از شیشه ی پشت ماشین هیونگ رو نگاه میکنه که هیونگ به اشاره بهش میگه آروم باش
در همین حین شما به هوش میاید و دکتر میگه که مشکل خاصی نداره و فقط باید خیلی مراقبش باشین و یک ساعت دیگه مرخص میشه
از اونجایی که شما هم اونجا کسی رو ندارید دابل مجبورتون میکنن با اونا برین خونشون و از اونجا که هیونگ ماشینو برده جونگی میگه من میرم ماشینمو از خونه بیارم
و میره و چهل و پنج دقیقه بعد با ماشین بر میگرده هیون هم تا اون موقع کار های بیمارستان رو کرده و میشینین تو ماشین که برین خونه ی دابل اس
وسط راهین که هیونگ زنگ میزنه که کجایین ؟ پلیسها باید بیان از همونی که بهش زدیم باز جویی کنن
که کیو میگه بگو بیان خونه میان خونه و بعد از کلی دنگ و فنگ یونگی آزاد میشه و فقط بخاطر سرعت بالایی که داشته جریمه میشه اونم چه مبلغی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دابل چند هفته از شما مراقبت میکنن و به زور شما که من میخوام برم هتل میرسوننتون هتل و کلی معذرت خواهی میکنن ازتون
من منظورم اینجوره بود اینجوری بنویسین که هر
5 تاشون یه جا توی یه ماشین باشن

سپاس شده توسط *pariya

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  طنز دابل اسی جدید(دابلی ها بیاین توباحاله)
  داستان دابل اسی جدیدسری2
Wink فال ازدواج دابل اس
  داستان دابل اسی جدیدسری1
Star چند تا عکس خیلی خوشمل از هیون جونگ + شماره تلفن اعضای دابل اس
  پ ن پ دابل اسی + عکس
  9 سالگی دابـــــــــــ♥ــــــــــــــــل اس!(دابل اسیا بیاین!)
  طرفدارای دابل اس بیان تو یه خبر خیلی خیلی مهم....
Wink برنامه ممنونم که بیدارم کردی دابل اس - قسمت ۴ پارت ۳
Wink برنامه ممنونم که بیدارم کردی دابل اس - قسمت ۴ پارت ۲

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان