امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد نسخه 370

(09-07-2020، 16:25)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-07-2020، 16:23)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-07-2020، 16:20)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-07-2020، 16:18)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-07-2020، 16:16)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکم دیر گفتی
من دیگه از دست رفتم._.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://uupload.ir/files/klx_20200709_175207.jpg

جیلین گیلین چیه میخونی؟ v=
بیا بریم بنگاه معاملاتی دوتا خونه معامله کن دو تا کمیسیون 3 تومنی بگیر 12 میل گیرت بیاد :vvvv

فیزیولوژی ._.
اگه مطب بزنم حساب کردم بیشتر گیرم میاد ((:

بمون تا بزنی v:
چطو الا لیسانسش ارزشش شده دیپلم قدیم؟ چن سال دگ دکتراش میشه لیسانس الا v:
بیا بیا تو تجارت و بورس و کار و این چیزا v:
من دکتری ندیدم یه رولز رویز سوارشهv:
ولی تجار زیادی دیدم رولز رویز سوارن v:
بیا بیا اینور بازار D:
می زنم می زنم
حالا اول بذار قبول شم بعد مطب هم می زنم((:
نه همین ور هوا بهتره D:

آقا من توخونه نشستم دوتا گوشی خریدم 400 چن روز بعد فروختم 800 v:

بیا اینور این کارا همش دهن پُر کُنیه v:

خاااانوم دکتر v:
بیا ک قراره ویلاهای آنکارا رو بفروشیما v:
نه درس نیازه بخونی نه هیچی در آمدشم کمتر از پزشکی نیست v:
 سپاس شده توسط Sirvan10_a
آگهی
(09-07-2020، 16:26)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-07-2020، 16:23)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-07-2020، 16:20)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-07-2020، 16:18)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-07-2020، 16:16)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکم دیر گفتی
من دیگه از دست رفتم._.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://uupload.ir/files/klx_20200709_175207.jpg

جیلین گیلین چیه میخونی؟ v=
بیا بریم بنگاه معاملاتی دوتا خونه معامله کن دو تا کمیسیون 3 تومنی بگیر 12 میل گیرت بیاد :vvvv

فیزیولوژی ._.
اگه مطب بزنم حساب کردم بیشتر گیرم میاد ((:

بمون تا بزنی v:
چطو الا لیسانسش ارزشش شده دیپلم قدیم؟ چن سال دگ دکتراش میشه لیسانس الا v:
بیا بیا تو تجارت و بورس و کار و این چیزا v:
من دکتری ندیدم یه رولز رویز سوارشهv:
ولی تجار زیادی دیدم رولز رویز سوارن v:
بیا بیا اینور بازار D:
روزی دوتا معامله کنی 12 میل گیرته،کاریم نمیکنی فقط زنگ میزنی با هر کدوم 10 مین میحرفی v: جراحم بشی باید دو ساعت وقت بزاری شکم یارو رو ببُری و بدوزی v:

همه چی که پول نیست

بله صحیح
 سپاس شده توسط Sirvan10_a
(09-07-2020، 16:23)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درس تو بخون به این حرفا گوش نکن ((:

بعضی واقع بینا میخان رویای ما رو خراب کنن ایح ):
D:

(09-07-2020، 16:25)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Ɗєя_Mσηɗ" به این حرفا گوش بده v:

حرفای فاطیما رو میگی دیگه ؟ :v
چشم D:
 سپاس شده توسط امیر‌حسین ، Sirvan10_a
(09-07-2020، 16:28)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-07-2020، 16:23)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درس تو بخون به این حرفا گوش نکن ((:

بعضی واقع بینا میخان رویای ما رو خراب کنن ایح ):
D:

(09-07-2020، 16:25)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Ɗєя_Mσηɗ" به این حرفا گوش بده v:

حرفای فاطیما رو میگی دیگه ؟ :v
چشم D:

اول ابتدایی میخواستم دکتر بشم v:
راهنمایی گفتم پرستاریم خوبه v:
دبیرستان گفتم آبیاری گیاهان دریاییم قبول بشم خوبه v:
بعد کنکور گفتم فقط کنکور تموم شه v:
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ ، Sirvan10_a
>>>>371
 سپاس شده توسط Sirvan10_a

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان