امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چه‌طور جرات می‌کنید بد لیونل مسی را بگویید؟!

دنیله ده روسی که مدتی در فوتبال آرژانتین مشغول بود و قبل از خداحافظی از عرصه فوتبال برای بوکاجونیورز به میدان رفت، مدعی شد برخی افراد چیزی نمی دانند و از لیونل مسی انتقاد می کنند. او همچنین معتقد است تماشای بازی این بازیکن لذت بخش است و حضور در مقابل مسی در میدان به هر بازیکنی انگیزه می دهد.

دنیله ده روسی گفت: "افرادی هستند که در خانه پشت کامپیوتر نشسته اند و حتی این قدرت را ندارند که کنترل تلویزیون را از دست همسرشان بگیرند، اما همین افراد می آیند و از لیونل مسی انتقاد می کنند. چگونه وجود دارید چنین کاری بکنید؟

چه‌طور جرات می‌کنید بد لیونل مسی را بگویید؟! 1

مسی دو بار در ضربات پنالتی در فینال کوپا آمریکا مغلوب شد و من با ضربات پنالتی تبدیل به قهرمان جام جهانی شدم. او در آرژانتین مورد انتقاد قرار می گیرد و من به همراه هم تیمی هایم قهرمان جام جهانی 2006 شدیم، اما چه تفاوتی وجود دارد؟ فقط پنج سانتیمتر. نباید اینگونه باشد و من نمی پذیرم. می خواهم به خاطر داشته باشید که بارها لیونل مسی کل بار تیم را به دوش کشیده است.

از نظر فوتبالی واژه دیگری برای توضیح دادن وجود ندارد، می توان او را با رونالدو از نظر تعداد گلها و عناوین مقایسه کرد، اما مورد بعدی لذت بردن از فوتبال است و من دوست دارم بازی مسی را ببینم. تنها شانسی که مسی آورد این بود که بزرگترین تیم 30 سال گذشته یعنی بارسلونای پپ گواردیولا بازی کرد.

حضور در زمین مقابل مسی یک انگیزه مضاعف است. بعضی اوقات می فهمیدم که هم تیمی هایم قبل از بازی به طرق مختلف به او نگاه می کردند و قصد تحسین مسی را داشتند، البته این برای من هم اتفاق افتاد. سعی کردم نه حس و نه ضعفم را در مقابل چنین بازیکن بزرگی نشان دهم. اما وقتی توپ را از مسی می گیرید، طعم متفاوتی برای شما دارد."
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  شما بگویید: کدام تیم ایرانی در گروه مرگ است؟
  شما بگویید: قهرمان UCL 2021 کدام است؟
  جایزه پوشکاش را برای مهدی طارمی رزرو کنید!
  لیونل مسی نه، سیتی در مسیر جذب یک ستاره بزرگ (عکس)
  شبی که کریس رونالدو، لیونل مسی شد! (عکس)
  شما بگویید؛ قهرمان نیم‌فصل لیگ بیستم کدام تیم است؟+نظر سنجی
Thumbs Down برنده دربی ۹۴ ام(۲۲دی ۹۹ ) کدام تیم است؟پیشبینی کنید.
  پیشنهادی دیوانه وار برای لیونل مسی! (عکس)
  لیونل مسی، در مرز انفجار! (عکس)
  لیونل مسی؛ یک قدم تا 1000 تایی شدن!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان