امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

زیدان و بازیکنی که هنوز از جذبش نا امید نشده

هافبک فرانسوی منچستریونایتد فصل بعدی سال پایانی قراردادش با یونایتد را سپری می کند و پیش بینی می شود شیاطین سرخ با توجه به عدم تمایل پوگبا به تمدید قرارداد، در تابستان امسال او را به فروش برسانند. رئال مادرید تا چند ماه قبل مهم ترین مشتری این بازیکن محسوب می شد، اما شیوع ویرو کرونا و محدودیت بودجه باعث عقب نشینی این باشگاه از جذب این هافبک 27 ساله شده است.

زیدان و بازیکنی که هنوز از جذبش نا امید نشده 1

این حال اخیراً برخی از منابع فرانسوی مدعی شدند زیدان مصمم است تا برای فصل بعد هموطن فرانسوی خود را جذب کند و در حال مذاکره با رئیس باشگاه فلورنتینو پرز و دیگر مدیران برای راضی کردن آنهاست تا برای خرید پوگبا اقدام کنند. از طرفی به نظر می رسد یونایتد رقمی در حدود 60 الی 70 میلیون یورو برای فروش پوگبا می خواهد که کار جذب او را در این شرایط دشوار می سازد.

با وجود کاهش شایعات پیرامون جذب پوگبا توسط رئال مادرید طی هفته های اخیر اما فرانس فوتبال مدعی شده که زین‌الدین زیدان هنوز هم از جذب این بازیکنان ناامید نشده است. بر این اساس هافبک فرانسوی هنوزهم هدف اصلی لوس بلانکوس برای تقویت خط میانی به حساب می آید و آن ها در تابستان برای جذب پوگبا اقدام خواهد کرد.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ژاوی هنوز آماده هدایت بارسلونا نیست!
  آینده آلگری به زیدان گره خورده است
  این رئال فوق العاده حاصل جادوی زیدان است (عکس)
  لقب جالب کاسیاس به زیدان پس از صعود (عکس)
  زیدان: به تیمم افتحار می کنم؛ قهرمانی می خواهیم
  این را باید پذیرفت؛ زیدان نابغه تاکتیک است
  زیدان: کلوپ در رئال؟ فعلا من سرمربی این تیم هستم
  قانون خاص مسی برای تعویض پیراهنش | دو بازیکنی که لئو از آنها درخواست پیراهن کرد
  راموس به زیدان: بذار 10 دقیقه دیگه بازی کنم! (عکس)
  وونتوس- زیدان؛ شاید وقتی دیگر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان