امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عکس خصوصی رومینا اشرفی و دوست پسرش که باعث سر بریدنش شد

من فقط چندتا سوال دارم
اگر یه پسر بخواد با دختری فرار کنه ممکنه حتی مورد حمایت قرار بگیره و بقیه هم کاری بهش ندارن
اگه پسری از دختری سواستفاده کنه باز هم قانون میگه که با اون دختر ازدواج کنه
اگه پسری با خانواده ش مشکل داشته باشه،می تونه به راحتی بره جایی رو برای زندگی بگیره و مستقل زندگی کنه
ولی اگه دختری با خانواده ش مشکل داره،کجا می تونه شکایت کنه؟
پاسخ
 سپاس شده توسط ßяɪcε ، Medusa ، ρσєѕɪ ، Ɗєя_Mσηɗ ، red_Queen ، کــــــــــⓐرمَن ، Sirvan10_a ، Sirvan10_a
آگهی
ولی واقعا سر بریدن هم دیگه خیلی وحشیانه س یه طنابی چیزی دم دست نبود ینی؟ داس؟ دیگه دکسترم باشی باید یه استانداردایی داشته باشی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط sober
(29-05-2020، 15:22)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من فقط چندتا سوال دارم
اگر یه پسر بخواد با دختری فرار کنه ممکنه حتی مورد حمایت قرار بگیره و بقیه هم کاری بهش ندارن
اگه پسری با خانواده ش مشکل داشته باشه،می تونه به راحتی بره جایی رو برای زندگی بگیره و مستقل زندگی کنه

وقتی خود اسلام و دین و قرآنمون داره این رو می گه که رسمن زن یه برده محسوب می شه برای مرد و خانواده اش...یعنی هر چی مرد ( حالا چه به عنوان همسر و یا چه به عنوان برادر و ویا پدر) هر چی اونا بگن دختر باید قبول کنه و تابع باشه... و متأسفانه دختر حق مخالفت و شکایت نداره تو خیلی از مسائل.. این آیه هم نمونه اش که توی سوره ی نساعه، شاید زیاد مربوط نباشه به بحث شما ولی تقریبن داره همین منظور رو می رسونه

و زنانی که از نافرمانی آنان بیمناکید باید نخست آنان را موعظه کنید و (اگر مطیع نشدند) از خوابگاه آنان دوری گزینید و (اگر باز مطیع نشدند) آنان را به زدن تنبیه کنید، چنانچه اطاعت کردند دیگر راهی بر آنها مجویید، که همانا خدا بزرگوار و عظیم الشأن است.

و در برابر این سکوتی می کنم بالا تر از فریاد ...
از جنگ می ترسانیم؟!
گر جنگ شد
گو جنگ شو...!

پاسخ
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، Ɗєя_Mσηɗ ، Medusa ، کــــــــــⓐرمَن ، Sirvan10_a ، ρσєѕɪ
(29-05-2020، 15:58)DøKhTaRaK MaH نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2020، 15:22)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من فقط چندتا سوال دارم

وقتی خود اسلام و دین و قرآنمون داره این رو می گه که رسمن زن یه برده محسوب می شه برای مرد و خانواده اش...یعنی هر چی مرد ( حالا چه به عنوان همسر و یا چه به عنوان برادر و ویا پدر) هر چی اونا بگن دختر باید قبول کنه و تابع باشه... و متأسفانه دختر حق مخالفت و شکایت نداره تو خیلی از مسائل.. این آیه هم نمونه اش که توی سوره ی نساعه، شاید زیاد مربوط نباشه به بحث شما ولی تقریبن داره همین منظور رو می رسونه

و زنانی که از نافرمانی آنان بیمناکید باید نخست آنان را موعظه کنید و (اگر مطیع نشدند) از خوابگاه آنان دوری گزینید و (اگر باز مطیع نشدند) آنان را به زدن تنبیه کنید، چنانچه اطاعت کردند دیگر راهی بر آنها مجویید، که همانا خدا بزرگوار و عظیم الشأن است.

اولا که قرآن و اسلام گفتن که زن و مرد باهم برابرند و ملاک برتری فقط تقواست
دوما درباره ی این آیه بهتره تفسیرش هم نگاه کنید
توی دین اسلام زن هیچ وظیفه ای نداره که حتی کارهای خونه رو انجام بده و می تونه برای انجام کارهای خونه از همسرش پول بگیره نه مثل یه کنیز یا چیزی بلکه این حقشه
ولی خب زنان معمولا این کار رو انجام نمیدن
(درسته که چیزی که اجرا میشه با واقعیت ماجرا متفاوته اما خب اجرا نمیشه)
سوما زدن در قرآن و دین اسلام شامل دیه میشه
هر کسی که فردی رو بزنه و جای اون کبود شه یا درد بگیره می تونه بره دیه شو بگیره
این عینا در قوانین اسلام هست
زدنی که در این آیه مطرح شده (ضرب) در معنای اصطلاحی اون اگاهی و تذکر هستش
اونم نه یه ضربه ای که کبود شه یا درد بگیره مثل چیزی که شما می زنی روی شونه دوستت تا توجه ش به شما جلب شه
بعد هم این اگاهی مرحله به مرحله هست
اول حرف زدنه،دوم بی تفاوتیه،سوم جدا کردن محل خوابه و آخرین مرحله اینه
بعدش مشورت و کمک از بزرگترهاست
در ضمن قهر هم در دین اسلام جایز نیست
سه روز قهر دو مسلمان مثل خارج شدن از دینه
دینی که دختر رو برکت می بینه و مانع از کشتن و زنده به‌گور شدن دختران شده این قوانینو نداره
مشکل تعصب و طرز نگاه خصمانه به دختره
دختر ناموس و مال محسوب میشه
پاسخ
 سپاس شده توسط امیر‌حسین ، ßяɪcε ، Ɗєя_Mσηɗ ، Medusa ، red_Queen ، م‍حمّد ، کــــــــــⓐرمَن ، Sirvan10_a ، ρσєѕɪ
(29-05-2020، 16:43)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2020، 15:58)DøKhTaRaK MaH نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من فقط چندتا سوال دارم

دینی که دختر رو برکت می بینه و مانع از کشتن و زنده به‌گور شدن دختران شده این قوانینو نداره
مشکل تعصب و طرز نگاه خصمانه به دختره
دختر ناموس و مال محسوب میشه

حتی من شنیدم پیامبر حتی دختر رو بیشتر دوست داشت ..

مشکل از تفسیر های اشتباهه قوانین اسلامیه ..
قطعا قانونیمهست برای مجازات نشدن و شدن پدر وقتی قاتل فرزندشه ..

مشکل اساسی اجرا نشدذن این قانون ها در ایرانه ..

مثلا شراب خواری در ملع عام 74 ضربه مثلا شلاق داره ولی یارو میره با 3 میلیون میخرتش .. بنظرم اینجور قوانین اجرا بشه یکم جدی تر میشه حالا حجمه های اجتماعی و افکار اذعان عمومی به کنار و... بمونه.
دختر در نگاه اسلام مثل یه قاصدکی میمونه که دست هر ناکسی بهش بخوره یه تیکه از برگ هاش میریزه .. یعنی انقدر حساس و این شامل احساساتشم میشه،این خودش یه نوع برتریه یه ارزشیه واسه زن که قدر خودشو بدونه.

و اینکه یه تعداد میگن کودک همسری رو اسلام رواج داد ، اما الان همون تعداد میگن باید این ازدواج صورت میگرفت .. واقن اینا خیلی بیشرف هستن .
اسلام سن ازدواج و این چیزارو مثلا برا دخترا که معمولا 9 به بالاست گذاشت واسه این داستانا که خیلیا میان دخترشونو تو سن پایین بدون رضایت شوهر میدن و یه تعداد میگن کودک همسری رو اسلام رواج داد اما نمیدونن اسلام در ادامه گفته عقدی که پیوند قلبی نداشته باشه باطله و زن و شوهر بر همدیگه حرام هستند.
پاسخ
 سپاس شده توسط ßяɪcε ، Ɗєя_Mσηɗ ، sober ، م‍حمّد ، کــــــــــⓐرمَن ، Sirvan10_a ، Sirvan10_a
بابای بیشور

در کل باید به دخترش میگفته برو با هرکی میخوای
فوقش دختره بد بخت میشده تاواره میشده دیگه
الان سرشو قطع کرد کل شرف ابروی ایرانیا که البته ندارن رو از بین برد
من سپاس میخوام  crying  crying
پاسخ
 سپاس شده توسط کــــــــــⓐرمَن
آگهی
(28-05-2020، 22:34)-HIDDEИ- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا نمیمیری...؟   ♪

من به شخصه اگه همچین دختری داشتم خیلی خب نابود میشدم حرصم میگرفت پدره خیلی رگ ناموسیش زده بالا که به این درجه رسیده مطمئنم صد درصد هزاران نفر دیگه هم جاش بودن حرکات خطرناکی میزدن و در آخر پشیمان!  پدر وظیفش حمایته  گراز ام تولید مثل رو بلده اگه قصد بچه دار شدن داری باید به یه بلوغی برسونی خودت رو و آینده رو متصور بشی! ؛ میشه هدفمند تر عمل کرد، ناموس بازی کور کورانه و فلان رو چشم پوشی کرد و به داد بچه رسید..
از بحث قتل که بگذریم یکی از بی درو پیکر ترین چیزای این دنیا عشقه خیلی محدود به چارچوب نیست ولی احساس میکنم یه حماقتی هم تو اون دختر و امثالش هست (سن پایین) یجوری تفکرات ملوسی دارن،بنظرم جامعه از لحاظ فرهنگی از اتفاقاتی که امروز میفته خیلی پایینه،قضیه های ناموسی رو بگیر تا اینکه یه دختر وارد رابطه با یه آدم خیلی بزرگتر از خودش میشه، کلا وارد رابطه شدن تو سن پایین از روی خامی و خوش خیالیه چه برسه به این مورد.. اینا همش یه توجه میخواد تو مدرسه کارهای مفید تر از بیهوده گویی هم میشه کرد فرهنگ سازی میخواد جامعه و آدم هایی رو میخواد که آپدیت باشن تفکرات شعب ابی طالبی نداشته باشن جامعه توجه میخواد ، آدما توجه میخوان ...

خدایی نه خدایی
شمالیا رگ غیرتشون کجا بود؟
پدره کلا میخواسته دخترش نباشه همش بهش میگفته خودکشی کن و از این حرفا
واقعا برای همچین پدر متاسفم خب فرار کرده باشه الان که برگشته
نباید صداشو درمیاورد حتی اگه به خاطر آبروش باشه، نباید بدترش کنه
که کاری که کرده بدتر شده:|

ولی خدایی پسره هم هیچی نداشت :|
حداقل با یه درست حسابی چیزی :/
خب بهتره دیگ هیچ نگم Big Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عکس خصوصی رومینا اشرفی و دوست پسرش که باعث سر بریدنش شد 2

ما روحمون به خون آلوده ست. ما هزارتا احساسو کشتیم.....
پاسخ
 سپاس شده توسط Sirvan10_a ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ

اون برای رسیدن به عشقش مرد و جونشو از دستت داد.

ولی این چی بخاطره صدای تلویزیون واقعا دیگه داریم به کجا میریم.

هیچ کسم نیس با این حور رفتارها برخورد کنه میگن پدرشه اختیارشو داره.

پدرشه خدا نیس که جون مردم رو می گیره..

اگه همین طوری پیش بره به نظر برای اینکه صبح دیر از خواب پا شدن دختراهم اونارو میکشن
پاسخ
 سپاس شده توسط Sirvan10_a
(09-07-2020، 10:14)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه همین طوری پیش بره به نظر برای اینکه صبح دیر از خواب پا شدن دختراهم اونارو میکشن

عشق کجا بود برادر من...بچه 13ساله عشق چميدونه چيه؟؟

يکی از مهم ترين دلايلی که بنظر من موجب اين اتفاقاتو فرار کردن رومينا بود کمبود محبته و خامی..اقتضای سنش...تو اين سن بچه محبت ميخواد و بس...

اينم دنبال بهانه ميگشته انگار...الان مثه اينکه مد شده پدرا دخترا رو بکشن|=
پاسخ
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
(09-07-2020، 14:49)ραяα∂σχ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-07-2020، 10:14)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عشق کجا بود برادر من...بچه 13ساله عشق چميدونه چيه؟؟

يکی از مهم ترين دلايلی که بنظر من موجب اين اتفاقاتو فرار کردن رومينا بود کمبود محبته و خامی..اقتضای سنش...تو اين سن بچه محبت ميخواد و بس...

اينم دنبال بهانه ميگشته انگار...الان مثه اينکه مد شده پدرا دخترا رو بکشن|=
اره انسافا مد شود خودش یه افتخاره براشون بعدا پوز میدن

اینم یکی دیگه

View this post on Instagram

A post shared by امپراطور کوزکو | زینب موسوی (@iamkuzcooo)

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  التماس دختر 16 ساله برای ازدواج با دوست پسرش (عکس)
Heart باشد که ابتلای ترامپ به کرونا باعث توجه بیشترش به این بیماری شود
Heart ترامپ: ممکن است بایدن برنده شود/بعضی‌ها مرا دوست ندارند
  همه در قتل رومینا سهیم هستیم!
  انتقام عجیب یک دختر از دوست پسر خیانتکارش ( تصاویر )
  گرفتن تولد 43 سالگی جنیفر لوپز توسط دوست پسرش
  دوست داشتید در این شهر دایره‌ای زندگی کنید؟
Heart رئیس سازمان خصوصی سازی: خودروسازی باید از دست دولت رها شود
Heart فداکارترین دوست دنیا انتخاب شد! (عکس)
  خودکشی پسر 11 ساله بخاطر شوخی دوست دخترش (عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان