امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

هشتمین البوم تیلور سویفت به نام Folklore

بالاخره البوم جدید تیلور رسید..چیزی که حتی فکرشم نمی کردیم ...تو این وضعیت کرونا و کنکور ...خیلی غیرمنتظره بود...
اسم آلبوم فوکلوره که به معنای افسانه های قدیمیه . میشه گفت دلیل این که همچين اسمی برای آلبوم انتخاب کرده اینه که به گفته ی خودش ، آهنگ های این آلبوم داستانن ؛ داستان هایی درمورد اشخاصی که با وجود ندارن و يا تيلور هیچ شناختی ازشون نداره . این آلبوم مثل یه کتابچه ی کوچیک از داستان های مختلف میمونه . از داستان دختر هفده ساله ای که قلبش شکسته تا داستان مرد تبعيد شده ای که نمیدونه کجای زندگی اشتباه کرده

نسخه ی استاندارد آلبوم folklore در کل 16 ترک داره اما نسخه های دیلاکس یک ترک اضافه به اسم The Lakes دارند.
این آلبوم 8 نسخه ی دیلاکس سی‌دی داره و 8 نسخه‌ی دیلاکس وینل که هر 16 نسخه تا یک هفته‌ی دیگه برای خرید در سایت taylorswift.com در دسترس هستند.

تیلور سوییفت پس از سه آلبوم پاپ، این ژانر را رها کرد. او هم اکنون در کنار ارتیست هایی مانند ST.Vincent , Grimes , Lana del rey , Lorde , Bjork , Alanis Morissette و بسیاری دیگر، یک آرتیست سبک الترنتیو محسوب میشود.

تیلور گفته:

" موزیک ویدیوی "cardigan" امشب منتشر  خواهد شد ، که من آن را نوشتم / کارگردانی کردم.  یک میلیون  تشکر از شما برای تیم ویدئویی درخشان و شگفت انگیز من رودریگو پریتو ، فیلمبردار ، تهیه کننده جیل هاردین ، تهیه کننده اجرایی ربکا اسکینر ، AD Joe 'Oz' Osbourne ، سردبیر Chancler Haynes ، کارگردان جلوه های ویژه David Lebensfeld & Grant Miller و طراح ایتان  تومن  کل شلیک توسط یک بازرس پزشکی کنترل می شد ، همه ماسک می پوشیدند ، از یکدیگر دور بودند و من حتی مو ، آرایش و استایل خودم را انجام دادم.

بیشتر چیزهایی که تابستان امسال برنامه ریزی کرده ام اتفاق نیفتاده است ، اما چیزی است که من در آن برنامه ریزی نکرده ام.  و آن چیز هشتمین آلبوم استودیویی من ، فولکلور است.  سورپرایز - امشب نیمه شب تمام آلبوم جدید آهنگ های جدید را منتشر خواهم کرد که همه هوی و هوس ، رؤیاها ، ترسها و آهنگهایم را در آن ریختم.  من این موسیقی را به صورت جداگانه نوشتم و ضبط کردم اما با برخی از قهرمانان موسیقی همکاری کردم.  آرون دسنر (که 11 آهنگ از 16 آهنگ را با هم آهنگسازی کرده یا تولید کرده است) ، بون ایور (که با او آهنگ نوشت و به اندازه کافی مهربان بود که در یکی از اهنگ ها با من خواند) ، ویلیام بوری (که با من دو آهنگ نوشت) و جک آنتونوف  (که اساساً در این مرحله خانواده موسیقی است).  مهندسی شده توسط لورا سیسك و جان لاو ، توسط Serban Ghenea و Jon Low ساخته شده است.  عکس های این آلبوم توسط بث گارابرانت شگفت انگیز ضبط شده است.

هشتمین البوم تیلور سویفت به نام Folklore 1
️️
قبل از امسال احتمالاً تصور می کردم چه موقع این موسیقی را در زمان "عالی" منتشر کنم ، اما زمان هایی که  زندگی می کنیم به من یادآوری می کنند که هیچ تضمینی ندارد. قلبم به من می گوید اگر چیزی را دوست داری ، باید آن را به جهانیان برسی.  این طرف عدم اطمینان است که می توانم با آن سوار شوم.  خیلی دوستتان دارم بچه ها ❤"️

هشتگ تیلور سوییفت هم اکنون بعد از اعلام هشتمین البومش اولین ترند جهانی و امریکا میباشد.
چیزای دیگری مثل بون ایور، کرول سامر و... همچنین ترند میباشد.

البوم تیلور سوییفت هم اکنون از با 140 هزار نسخه پیش فروش در پلتفرم QQ گذشت. فقط بعد یک ساعت اعلام شدن.

کیتی پری همه توییتهای اعلامی در مورد فولکلور تیلور سوییفت را لایک کرد?.

سلینا گومز مرچ البوم فلکلور تیلور سوییفت را بر تن کرده است.
تیلور بعد اعلام کردن زمان انشتار فولکلور   بزرگترین خواننده حال حاضر در چارت ایتونز ایالات متحده میباشد.

تمام لیریک ها رو مثل البوم قبلی واستون میزارم Heart
فعلاiTunes  امریکا قفل کرده Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط Medusa ، SABER ، شـــقآیــق
آگهی
ترک های البوم

1."The 1"
2. "Cardigan"
3. "The Last Great American Dynasty"
4. "Exile" (featuring Bon Iver)
5. "My Tears Ricochet"
6. "Mirrorball"
7. "Seven"
8."August"
9. "This Is Me Trying"
10. "Illicit Affairs"
11. "Invisible String"
12. "Mad Woman"
13. "Epiphany"
14. "Betty"
15. "Peace"
16. "Hoax"
The lakes

1.تک
2. ژاکت پشمی
3. آخرین سلسله بزرگ آمریکایی
4.تبعید
5.کمانه کردن اشک هایم
6.گوی اینه
7.هفت
8.اگست
9. این منم که دارم تلاش میکنم
10. رابطه نامشروع
11. رشته نامریی
12. زن دیووانه
13. افسانه
14.بتی
15.صلح
16.شوخی
رودخانه ها
پاسخ
 سپاس شده توسط Medusa ، شـــقآیــق
این که تیلور آلترنتیو بخونه همیشه فانتزی من بود. خیلی بهش می‌آد و رو صداش نشسته. انگار برای همین سبک ساخته شده اصلا. 

لاینِ Leaving like a father توی کاردیگن هم واقعا قلب من رو پاره پاره کرد. :") چقدر خوب می‌نویسه آخه این دختر.

+ بعضی از عکسا رو پاک کردم به خاطر سانسور و ف*لترینگ و ..
پاسخ
 سپاس شده توسط DarkLight ، شـــقآیــق ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، ɪᴄᴇ
سلام. 
لطفا آهنگ ها رو اگر می تونید هر کدوم رو در یک موضوع جدا هم ارسال نمایید.
با سپاس.
برای "تشکر کردن" و یا گفتن"خوب و  جالب بود" از دکمه سپاس استفاده کنید

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، به پیغام خصوصی در این مورد جواب داده نمی شود.
آپلود سنتر عکس اختصاصی فلش خور! عکس خور!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.akskhor.ir
پاسخ
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، Sirvan10_a ، Medusa
(26-07-2020، 13:30)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام. 
با سپاس.

لازمه البوم قبلی رو که اونم اینجوری گذاشته بودم رو جدا کنم
پاسخ
 سپاس شده توسط SABER ، شـــقآیــق
(26-07-2020، 23:07)L¥ÅИИÅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-07-2020، 13:30)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام. 
با سپاس.

لازمه البوم قبلی رو که اونم اینجوری گذاشته بودم رو جدا کنم
سلام.
بله بهتره.
چون تو گوگل که اسم یک آهنگ رو که سرچ می کنن بهتر دیده می شه و بازدید می خوره.
با سپاس.
برای "تشکر کردن" و یا گفتن"خوب و  جالب بود" از دکمه سپاس استفاده کنید

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، به پیغام خصوصی در این مورد جواب داده نمی شود.
آپلود سنتر عکس اختصاصی فلش خور! عکس خور!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.akskhor.ir
پاسخ
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  لیست کامل دوست پسر های تیلور و آهنگ هایی که از آنها الهام گرفته
  به تمسخر گرفته شدن تیلور سوییفت توسط نیکی میناج ؟! :|
  سـلـنـا گـومـز و تیلور سوئیفت از نـایـل هـوران سـواستفاده کـردند!
Music تاپ البوم های 2020 اسپاتی فای
  نهمین البوم تیلور سویفت به نام evermore
  نکاتی درباره البوم اشتباه خوب بهرام
  تحلیل البوم folklore از تیلور سویفت
  آیا دوره ی اوج تیلور سویفت به پایان رسیده ؟
  سرگرمی تیلور در قرنطینه
  صحبت های تیلور سویفت درباره ی کسایی که ازش متنفرن

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان