امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پرسپولیس

پیروز قربانی:

باید فاتحه کارشناسی را که وزیر را مقصر ناکامی استقلال می‌داند خواند. پرسپولیس هم مشکل مدیریتی داشته و تعداد تعویض مدیران و اعضای هیأت مدیره این باشگاه کمتر از استقلال نبوده است. خیلی از مربیان آنها به خاطر مشکل مدیریتی تیم را رها کردند

مگر کالدرون به خاطر مشکلات مدیریتی پرسپولیس را رها نکرد؟ مگر برانکو به خاطر عدم مدیریت مدیران این باشگاه از پرسپولیس نرفت؟ اما باید سؤال کرد چه اتفاقی می‌افتد این تیم دوباره قهرمان می‌شود، یک مربی با کیفیت می‌تواند همه ضعف‌های یک باشگاه را پوشش دهد

حرف من این است به جای آنکه منِ پیروز قربانی بیایم قهرمانی‌های پرسپولیس را زیر سؤال ببرم و همه چیز را گردن وزیر و این و آن بیندازم، یک بار باید حرف درست را به مردم بزنم و از نقاط ضعف خودمان بگویم. اینکه چهار نفر بگویند فلانی و فلانی باعث قهرمانی پرسپولیس شده‌اند نه کارشناسی است و نه فنی. یکی از مهمترین دلایل موفقیت پرسپولیس شخص برانکو بوده که روی ساختار این باشگاه کار کرد
پاسخ
آگهی
#اتحاد_سرخ

خواسته مشترک هواداران پرسپولیس از ایرانسل!
پول برانکو را مثل پول دیاباته پرداخت کنید!

تعداد کرونایی‌های تیم الهلال عربستان به ۲۵ نفر رسید!
پاسخ
یکی از شایسته‌ترین فینالیست‌های تمام ادوار رقابت های آسیایی بدون تردید پرسپولیسِ ۲۰۱۸ بود. با ۱۴ بازیکن و پنجره‌های بسته کار غیرممکن رو ممکن کرد تا آسیا به ارتش سرخ تعظیم کنه

امسال هم میتونه سال درخشانی برای شاگردان یحیی در آسیا باشه، هرچند جدایی سه ستاره کم نظیر پرسپولیس(بیرو، ترابی، علیپور) هواداران رو نگران میکنه اما بچه‌های قدیمی و تازه واردهای پرانگیزه با یکدلی و تلاش سعی میکنن بهترین نتیجه رو رقم بزنن. ما به این تیم ایمان داریم./ محسن شاهمرادی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
پاسخ
کنفدراسیون فوتبال آسیا خطاب به الهلال: اگر در بازی مقابل شهرخودرو حاضر نشید بازی سه هیچ میشه Smile)
پاسخ
 سپاس شده توسط _sehun_
1
قرارداد عجیب پرسپولیس با شرکت آتیه داده پرداز؛ ۹۲ درصد سهم فروش پیراهن‌های تیم به این شرکت میرسه و فقط ۸ درصد درآمدها سهم پرسپولیسه!!

جالبه بدونید این کارگزار تحت مدیریت پسر سلطانی‌فره، همه چیز رو از پرسپولیس گرفتن و باشگاه رو به این روز انداختن که پنجره‌ش بسته شده!

2
‏برای تامین مطالبات دیاباته و میلیچ دیگه؟! ۲۴ ساعته پول بازیکن نورچشمی وزارت واریز میشه، بعد از ۱/۵ سال نمیخوان طلب برانکو رو بدن. پنجره پرسپولیس بسته شد؟ مهم اینه دیاباته فسخ نکنه!

کارگزار پرسپولیس که با مدیریت آقازاده باشگاه رو به تاراج برده و صاحب همه چیز شده چرا به کمک نمیاد؟

3
کارگزار پرسپولیس که کل باشگاه رو بالا کشیده و یک دهم سودی که این مدت به جیب زده رو به باشگاه نداده، اسپانسر مشترک هم یک روزه طلب ۴۳۸ هزار دلاری دیاباته رو پرداخت کرد و ۱/۵ ساله توجهی به عدم پرداخت مطالبات برانکو نداره. و جالبه هر دو قرارداد تحت نظارت سلطانی‌فر وزیر تبعیض و تزویر بسته شدن!
پاسخ
حمیدرضا گرشاسبی:

من در پرسپولیس کار خودم را می‌کردم. اصلا نمی‌گذاشتم به جایی برسد که وزیر یا اطرافیانش بخواهند توصیه‌ای کنند. سریع در هیات‌مدیره مصوب و اجرایی می‌کردیم. به همین شکل قرارداد برانکو را تمدید کردم. سریع به این جمع‌بندی رسیدیم که برانکو باید بماند و بلافاصله با او وارد مذاکره شدیم و توافق کردیم

به نظر من دلیل اینکه کار پرسپولیس و برانکو به اینجا رسیده به خاطر بی‌اعتمادی است که به وجود آمده. مگر این‌ها در ترکیه با برانکو نشست نداشتند؟ در آنجا به توافقاتی هم رسیدند. حتی درصد خوبی هم برانکو به پرسپولیس تخفیف داد. چرا به وعده‌ها عمل نکردند؟ به‌نظرم می‌توانستند راحت با برانکو توافق کنند
پاسخ
آگهی
وقتی از جیب کارگزار سفارشی پرسپولیس باشه:

هم الکس ۴۶ میلیاردی یس!
هم غرامت ۶۵۰ هزار دلاری شفر یس!
هم غرامت ۱/۸ میلیون یورویی استراماچونی یس!

اونوقت خودمون بخاطر عدم پرداخت طلب برانکو پنجره‌هامون بسته شده! کلا سلطانی‌فر عادت داره از مال پرسپولیس به تیمش میبخشه یا پاداش آسیایی یا کارگزاری!

*میتی*
پاسخ
کارگزاری که باید در خدمت پرسپولیس باشه پولش باید خرج استقلال بشه / پاداش آسیایی که باید خرج تسویه برانکو میشد خرج تیم رقیب شده

اینا فقط دونمونه کوچک محسوب میشه اینکه در پشت پرده چه میگذره به مرور زمان آشکار خواهد شد اگه حمایت هواداران در این سال‌ها، غیرت بازیکنها و کادر فنی نبود حتی جام های قهرمانی ما رو هم در مستطیل سبز به تاراج میبردن برای هدیه دادن به رقیب!
پاسخ
کامیابی‌نیا در کنفرانس خبری:

مرحله گروهی خیلی سختی داریم و هر چهار تیم مدعی صعود از گروه هستند. اگر تیمی ذهنیت قوی داشته باشد، از این گروه صعود می‌کند و فکر می‌کنم پرسپولیس یکی از آنهاست. شرایط خیلی خوبی داریم و هر سه روز بازی می‌کنیم

همه بازیکنان ما بازی به بازی تمرکز می‌کنند که بتوانیم سه امتیاز را بگیریم و از گروه‌مان صعود کنیم
پاسخ
یحیی گل‌محمدی در کنفرانس خبری:

بازی کردن مقابل الدحیل برای ما سخت است. با توجه به نتایجی که در دو بازی قبل گرفتیم، با امیدواری و انگیزه بیشتر مقابل الدحیل قرار می‌گیریم
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  برتری پرسپولیس در اولین بازی دوستانه فصل
Exclamation ادامه بدعهدی مدیران پرسپولیس
  ذوالفقارنسب: دکترهای زیادی در پرسپولیس هستند!
  استقلال و پرسپولیس با این دو جای خالی چه می‌کنند؟
  باقری صفحه پرسپولیس را فالو نکرده بود
Subarrow بیانیه باشگاه پرسپولیس علیه مدیرعامل استقلال
  بازگشت سجاد به گلزنی پیش از نبرد با پرسپولیس
  رسانه قطری: منتظر شکست پرسپولیس نباشید!
  خط‌کشی نیم متری روی پای ستاره پرسپولیس!
Wink شجاع مقابل پرسپولیس نیمکت‌نشین می‌شود؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان