امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پرسپولیس

ولید الرکراکی سرمربی الدحیل در نشست خبری:

می‌دانیم فردا مقابل تیم بزرگی به نام پرسپولیس بازی داریم که اصلا بازی آسانی نیست. در این بازی هیچ گزینه‌ای جز برد پیش روی خود نداریم‌، بعد از باخت مقابل شارجه کار ما سخت شد
پاسخ
آگهی
لزوم پیروزی شاگردان یحیی برابر الدحیل

درصورتی که پرسپولیس در بازی فردا برابر الدحیل قطر به برتری برسد، علاوه بر اینکه صعود سرخپوشان به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان قطعی خواهد شد، این تیم می‌تواند ۱۵۰ هزار دلار (۴ میلیارد تومان) نیز درآمدزایی کند

۵۰ هزار دلار پاداش پیروزی در هر بازی و ۱۰۰ هزار دلار پاداش صعود به مرحله یک هشتم نهایی ACL
پاسخ
نوراللهی مقابل الدحیل بر می گردد؟

کاپیتان پرسپولیس در دیدار رفت مقابل التعاون با تصمیم عجیبی از سوی یحیی مواجه شد و 90 دقیقه روی نیمکت نشست. نوراللهی که بعد از رهایی از مصدومیتی که پیش از دربی نیمه نهایی برابر استقلال گریبانگیرش شده بود، در جدال رفت مقابل التعاون با بازوبند کاپیتانی برای این تیم به میدان رفته بود و توانست به همراه سایر بازیکنان مقابل صدرنشین گروه به برتری برسند در ادامه با تصمیم یحیی گل محمدی در بازی برگشت نیمکت نشین شد.

هر چند گفته می شود نیمکت نشینی احمد نوراللهی به خاطر دریافت کارت زرد در بازی رفت و جلوگیری از دو کارته شدن او در بازی برگشت بود اما سرمربی قرمزها نظر متفاوتی دارد.

با این شرایط باید دید نوراللهی در دیدار حساس مقابل الدحیل بار دیگر به ترکیب باز خواهد گشت یا یحیی با رضایت از زوج کمال و میلاد سرلک تصمیم دیگری اتخاذ خواهد کرد. بازگشت نوراللهی البته می تواند با توجه به خصوصیات تهاجمی تر این هافبک و میل به شوتزنی فضای بهتری را برای دستیابی به نتیجه دلخواه مقابل حریف قدرتمند قطری فراهم کند و اکنون این علامت سوال بزرگ ترکیب قرمزها در باز بعدی خواهد بود.
پاسخ
باشگاه الدحیل با ارسال نامه‌ای به AFC، از این نهاد درخواست کرد تا کارت قرمز مهدی بن عطیه و محرومیت این بازیکن برابر پرسپولیس بخشیده شود!
پاسخ
پرسپولیس یحیی از نظر تاکتیکی بازی به بازی به ایده‌آل‌های مدنظر نزدیک می‌شود

پیشرفت به وضوح دیده می‌شود و این روشن‌ترین نکته آینده پرسپولیس است. در صورتی که تازه‌واردها با قدیمی‌ها هماهنگ شوند، بدون شک فوتبال زیباتر و شناورتری خواهیم دید. پرسپولیس در بازی دوم با تیم جدیدش به حریف یک موقعیت گلزنی هم نداد
پاسخ
‏حمیدرضا گرشاسبی: من کار خودم را می‌کردم. اصلا نمی‌گذاشتم وزیر یا اطرافیانش توصیه‌ای کنند. به همین شکل قرارداد برانکو را تمدید کردم. به این جمع‌بندی رسیدیم که برانکو باید بماند و با او توافق کردیم

پ.ن: آقای گرشاسبی با همین کارا جایگاهتو از دست دادی! از خط قرمزهاشون عبور کردی!
پاسخ
آگهی
پاداش لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰

تیم قهرمان:‌ ۴ میلیون دلار (۱۰۸ میلیارد)
نایب قهرمان: ۲ میلیون دلار (۵۴ میلیارد)
حضور در نیمه نهایی: ۲۵۰ هزار دلار (۷ میلیارد)
حضور در ¼ نهایی: ۱۵۰ هزار دلار (۴ میلیارد)
حضور در ⅛ نهایی: ۱۰۰ هزار دلار (۲/۷ میلیارد)

پیروزی در هر بازی: ۵۰ هزار دلار (۱/۳ میلیارد)
تساوی در هر بازی: ۱۰ هزار دلار (۲۷۰ میلیون)
پاسخ
آل‌کثیر: بی‌صبرانه منتظر گلزنی با پیراهن پرسپولیسم

?خدا را هزار مرتبه شکر که هواداران پرسپولیس از عملکردم راضی هستند. پیام‌های زیادی دریافت کردم و مرا مورد لطف خودشان قرار دادند. امیدوارم بتوانم با عملکردم دل آن‌ها را شاد کنم. از اینکه آن‌ها بازی مرا قبول دارند، برایم یک دنیا ارزش دارد و از این بابت خیلی خوشحالم.

?واقعاً حیف شد توپم به تیر خورد. خیلی دلم می‌خواهد برای پرسپولیس گل بزنم و بی‌صبرانه منتظر این اتفاق هستم ولی بدشانس بودم و تیر نگذاشت طعم گلزنی با پیراهن تیم محبوبم را بچشم. امیدوارم در دیدار‌های آینده بتوانم در درجه اول برای پرسپولیس مفید باشم و اگر قسمت شد گلزنی هم بکنم. 

?می‌دانیم بازی سختی با الدحیل داریم ولی قول می‌دهم نود دقیقه می‌جنگیم تا پیروز میدان باشیم. مطمئن باشید هرچه در توان داریم برای موفقیت و سربلندی پرسپولیس می‌گذاریم و امیدوارم با پیروزی در این بازی صعودمان را قطعی کنیم.
پاسخ
- سفر سعادتمند به دوحه برای دادن پاداش ویژه
- پخش کردن ۲۰ هزار دلار معادل ۵۴۰ میلیون شب بازی
همه اینا برای برد جلوی تیم رنگ ۲۴۷ آسیا هستش!

اونوقت پرسپولیس فردا با یکی از بهترین تیمهای آسیا بازی داره و در صورت برد صعودش قطعی میشه اما نه خبری از دلار پخش کردنه نه پاداش ویژه و نه سفر مدیر به دوحه! ای کاش موندن مدیر تو تهران دردی از پرسپولیس دوا میکرد اما بدبختی اینجاست رفتن یا موندش کلا فرقی نداره
پاسخ
هرجا دیدید بازیکنی غیرقانونی قرارداد بست، با خیال راحت برای تیم جدیدش استوری موفقیت تو آسیا میذاره به ریش تیم سابقش میخنده و کمیته انضباطی با گذشت ۱۰ روز خودش رو به کوچه علی چپ زده اونجا سیرک فوتبال ایرانه و اون تیم هم استقلاله!
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  برتری پرسپولیس در اولین بازی دوستانه فصل
Exclamation ادامه بدعهدی مدیران پرسپولیس
  ذوالفقارنسب: دکترهای زیادی در پرسپولیس هستند!
  استقلال و پرسپولیس با این دو جای خالی چه می‌کنند؟
  باقری صفحه پرسپولیس را فالو نکرده بود
Subarrow بیانیه باشگاه پرسپولیس علیه مدیرعامل استقلال
  بازگشت سجاد به گلزنی پیش از نبرد با پرسپولیس
  رسانه قطری: منتظر شکست پرسپولیس نباشید!
  خط‌کشی نیم متری روی پای ستاره پرسپولیس!
Wink شجاع مقابل پرسپولیس نیمکت‌نشین می‌شود؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان