امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تالار اکسو EXO

بریم برا عکسای جناب عاقای استایل/=
(پسر جذابم کریس)
..............................................................
تالار اکسو EXO 6
تالار اکسو EXO 6
عرررررررررر منم جای کریس بودم مغرور بودم*-*
تالار اکسو EXO 6
تالار اکسو EXO 6
تالار اکسو EXO 6
جووووون 31
تالار اکسو EXO 6
تالار اکسو EXO 6
تالار اکسو EXO 6
تالار اکسو EXO 6
تالار اکسو EXO 6
تالار اکسو EXO 6
تالار اکسو EXO 6
تالار اکسو EXO 6
تالار اکسو EXO 6
تالار اکسو EXO 6
واااییی من برم رگمو بزنم
تالار اکسو EXO 6
تالار اکسو EXO 6
تالار اکسو EXO 6
تالار اکسو EXO 6
تالار اکسو EXO 6
تالار اکسو EXO 6
تالار اکسو EXO 6
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
پاسخ
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، DarkLight
آگهی
این عالیه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تالار اکسو EXO 6
به این میگن یک پسر خوب
تالار اکسو EXO 6
نه مث اینکه اینا خیلی شیطون و شجاعن
تالار اکسو EXO 6
Everything is Temporary(:
پاسخ
 سپاس شده توسط _sehun_ ، DarkLight
تالار اکسو EXO 6
پاسخ
 سپاس شده توسط _sehun_ ، Silvermoon. ، DarkLight
تالار اکسو EXO 6
تالار اکسو EXO 6
پاسخ
تالار اکسو EXO 6
اعضا اگع دختر بودن/= وااای بک عین دختراس
تالار اکسو EXO 6
تالار اکسو EXO 6
اکسو هویج
تالار اکسو EXO 6
تالار اکسو EXO 6
تالار اکسو EXO 6
بچگی بک
تالار اکسو EXO 6
بنظرتون سهون چی بش گفت؟ Huh
پاسخ
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، Silvermoon. ، DarkLight
تالار اکسو EXO 6
بله فقط چند روز مونده تا هیونگ شیومین برگردع Heart - Heart
پدر تاعو جدیدا فوت کرده....
به تاعو از صمیم قلب تسلیت میگیم.....
تالار اکسو EXO 6
و این هم لوگوی رسمی و جدید اکسوعه که اس ام برای اکسو الا در خواست داده
خبر های مهم اکسو
پاسخ
 سپاس شده توسط DarkLight
آگهی
اخی بش تسلیت میگم : ( ( اشکام ریخت . اخه دردای اون دردای منهTelegh_54 روح پدرش شاد Heart
 :....I miss myself.....:    

پاسخ
 سپاس شده توسط _sehun_ ، DarkLight
جقایقی در مورد اکسو

همونطــور که میدونین سه هون و سوهو هم اتاقی هستن!

نمیدونم این مال چه برنامه ایه شاید مال مصاحبه ی سینا باشه!

مجری: سه هون... سوهو عادت خاصی برای خوابیدن داره که آزاردهنده باشه؟...مثلا خروپف؟!

سه هون: نه اصلا... ولی یه چیزی هست........ من از گرما خیلی بدم میاد ولی سوهو از سرما بدش میاد.بخاطــر همین من همیشه در اتاق رو باز میزارم و چند دقیقه بعد سوهو در رو میبنده! یه شب سوهو زود خوابید و من هم در رو باز گذاشتم و بعدشم رفتم خوابیدم!

سوهو: نصفه شب من از خواب بیدار شدم چون خیلی سردم بود و رفتم در رو بستم!

کای: یبار که میخواستم برم تو اتاقشون وقتی در رو باز کردم و وارد شدم احساس کردم رفتم تو سونا!

حالا یه چیز دیگه!:A_091:

تو جشنواره ی موسیقی چین که exo-m برنده شده این اتفاق افتاده!

سوهو گفته: پشت صحنه همه ی اعضای exo-m به ما گفتن که حتی اگر جایزه هم ببرن گریه نمیکنن چون مرد هستن!ولی وقتی جایزه رو گرفتن همه رو سن شروع به اشک ریختن کردن!

حالا طـبق گزارشاتی اعضای exo-k هم وقتی رفتن پشت صحنه چشماشون قرمز بوده!

پس exo-k هم گریه کردن!

اتفاقات مراسم تولد چانیول:

از چانیول پرسیدن: دونگسنگی که خیلی شبیه هیونگ ها رفتار میکنه کیه؟

چانیول: کای

سه هون که اون طـــــرف تر ایستاده بود هم دستشو بلند کرد! :HREN37:

بک هیون یه نگاه به سه هون انداخت و گفت: ماکنه, دست پایین!383

سه هون تو فکرش: 1b38f9e2

کای : suho تنها هیونگی هست که شبیهه بچه هاست!A_213:A_241:A_015

سوهو تو فکرش:A_138:A_169:

چانیول: سوهو موقعی که مانگا(داستان مصور) 더파이팅 رو میخونه عینه پسر بچه ها میشه! همش میاد بقیه رو به مبارزه می طـــــلبه!Av10

سوهو: بعد از خوندن مانگای one piece دوست دارم یه دزد دریایی باشم!!!Av14

D.O یه سوال انتخاب کرد.سوال این بود: اگر قد کوتاه بودی چه حسی داشتی؟

چانیول: این سوالیه که فقطـــــ قد کوتاه ها میتونن جواب بدن!

بک هیون هم حرفشو تایید کرد: درسته! قد بلندا نمیدونن چه حسی داره بخاطـــــره همین هم تو نمیدونی!

D.O یه نگاه به بک هیون انداخت.بک هیون گفت: کوتاه بودن بد نیست چون هر چی هم که بپوشی دخترا بازم میگن بامزه ای!!!!A_213

چانیول: آهااا پس بخاطـــــره همینه که من بامزه نیستم!

چانیول خشکی چشم داره!

وقتی رفته پیش دکتر, دکتر گفته بخاطـره اینه که چانیول چشمای بزرگی داره و همین باعث شده که پلکش کامل چشماشو نپوشونه!Cipo (84)

بک هیون میگه وقتی صبحا پا میشه بره حموم میبینه چانیول با چشمای باز خوابیده. اون میره و چشمای چانیول رو میبنده و بعد میره به کاراش برسه!!!!

-کریس بلده درام بزنه!:A_022:

-سوهو همیشه آخرین نفریه که تو فرودگاه ار wc میاد! یبار در آخرین لحظــه که میخواستن برن سوار هواپیما بشن مدیر برنامه در طـــــی سرشماری که به عمل میاره میفهمه یکی نیست!Cipo (84)

هی میگردن دنباله سوهو آخرش ناامید و نالان و گریان وایساده بودن,HREN1

بعد یهو میبینن یکی از اون دور دورا داره براشون دست تکون میده!!!!:074:

مدیربرنامه احتمالا اینطـــــوری بوده::A_019:

ولی از اونجایی که سوهو اینطـــــوریه::onion_angel_by_7anime7drawer7: کسی دلش نمیاد بهش چیزی بگه!!

-مامان ژیومین بهش سفارش کرده که کنار اعضای قد بلند نایسته تا کوتاه به نظــر نرسه!4519626a

-اگه چانیول نتونه بخوابه میره بقیه رو اذیت میکنه که اونا هم نتونن بخوابن!07baa27a

-بعضیا میگن کریس و لوهان رابطـــــه ی خوبی ندارن, این قضیه کاملا غلطـــــه!!:A_064::A_064:

-چانیول بعضی وقتا میگه که بهتر ,خوش قیافه تر و قد بلندتر از کریسه! در این موارد هیچکس بهش اهمیت نمیده! همه به این حرف عادت کردن!:c8908497:

-tao و kai تیره ترین پوست رو در بین اعضا دارن!وقتی همه دور هم جمع میشن و یکی از این دو شروع به صحبت میکنن بقیه ادعا میکنن که صداشونو میشندن ولی نمیبیننشون!(چون خیلی تیره ن!) :c8908497:

-چن همیشه تو بازیا میبازه. lay و کریس هم معمولا میبازن!

-لوهان یکی از طـــرفدارای یونهو dbsk هست!حتی به خود یونهو هم گفته و یونهو تو رق..ص خیلی بهش کمک کرده!

-لوهان خیلی به این که بگن ظـریفه حساسه و وقتایی که تو سایتا میخونه که گفتن لوهان شبیه دختراست ناراحت میشه!اگه تو روش هم بهش اینو بگی هم که خیلی عصبانی میشه!:A_051:

-exo و shinee دوستی نزدیکی دارن!

-کای از اینکه تمین زودتر کارشو شروع کرد خوشحال نبود چون فکر میکرد بهتر از تمینه! ولی تمین هم دقیقا برعکس این فکر میکرد!A_123 حتی اوایل کار تمین و کای دیگه زیاد دوست نبودن ولی بعد از یه مدت دوباره دوستای صمیمی شدن!!!:A_064:

-تمین و کای خیلی با هم جر و بحث کرد و بعضی از این بحثا به دعواهای بدی هم کشیده میشد ولی بعد از یه مدت دوباره با هم دوست میشدن!

-کای برای تمین بیشتر شبیه یه هیونگ هست تا یه دونگسنگ!!!A_213

-سه هون از اینکه تنها تو آسانسور باشه میترسه!

-چانیول از T.O.P خوشش میاد چون فکر میکنه صداهاشون شبیهه!

-لوهان از ارتفاع میترسه و به غذای دریایی حساسیت داره!

-چانیول و هونکی FT island با هم دوستن!

-چانیول و بک هیون و lay شوخ ترین اعضای گــروه هستن!

-مشکل کمر کای ممکنه عمل جراحی نیاز داشته باشه!

-بک هیون و D.O دوست دارن با هم دست به یکی کنن و چانیول رو اذیت کنن!

-lay راحت چاق میشه ولی tao هر چقدر میخوره چاق نمیشه!

-بک هیون دوست داره به بقیه ی اعضا چپ چپ نگاه کنه که بترسوندشون ولی اونا فقطـــ میخندن!!

-کای یبار تو حمام سر خورده چون داشته میرق..صیده!

-tao به سه هون میگه سوهون!!

-سه هون دوست داره با کای ســـریــالنگاه کنه!

-layدوست داره سرشو بزاره رو پای بقیه!

-lay خیلی کیک دوست داره مخصوصا طـــعم توت فرنگی و کاکائو!

-لوهان عاشق دانلد داک هست!

-سوهو باور داره که قد آقایون پایینه 30 سال هنوز هم میتونه بلند بشه!

-ژیومین قبلا چوب tao رو قایم میکرد چون میترسید tao بزندش!

-بک هیون و کای همیشه مراقب همدیگه هستن!

-تصمیم اولیه ی کمپانی این بوده که exo-k دارای 7 عضو باشه و exo-m دارای 5 عضو!Cipo (84)

-همه اعضای exo-k از حشرات میترسن بجز سوهو!!! اولین باری که تو خونه شون یه حشره دیدن, بک هیون و D.O میدویدن اینور اونور درحالیکه داد میزدن:d33561e9:.کای و چانیول رفته بودن بالای صندلی وایساده بودن و سه هون هم پشت سوهو قایم شده بود!A_056

-بک هیون گفته یبار وقتی میخواستن چانیول رو اذیت کنن, وقتی چانیول خواب بوده یکی از ابروهاشو از ته زدن!!!!070

-لوهان همیشه کریس رو مجبور میکنه که بشینه باهاش مسابقه فوتبال نگاه کنه,کریس هم بخاطــره اینکه لوهان رو اذیت کنه از تیم رقیب طــرفداری میکنه!!20f27c58

-lay دوست نداره بقیه به گردنش دست بزنن!!

-chen دوست نداره بقیه به گوشاش دست بزنن!!

-ژیومین دوست نداره بقیه به صورتش دست بزنن!!

-لوهان دوست نداره بقیه به سرش دست بزنن!!

-تمام اعضای exo-k اعتراف کردن که از تیفانی snsd میترسن!!

سه هون در حالیکه توی یه دکه داشته کیک برنجی میخورده توسطـ کمپانی اس ام کشف می شه

حتی اون مدیر تا 30 دقیقه هم سه هون رو دنبال میکرده ولی سه هون از دستش فرار می کرده

:A_091::A_091:

1-BaekYeol هم اتاقی هم دیگه هستند.

2-زمانی که چانیول صدای طـــــرفدارا رو شنید که فریاد میزنن"baekyeol" او دست بک هیون و کشید و نزدیک خودش کرد.

3-در پشت صحنه ی اس ام تاون بک هیون به کفش چانیول اشاره کرد و گفت اونها شبیه ماشین میمونن(سایز کفش چانیول 46 است).

4-(صحبت های Baekyeol با یک فنشون).طـــــرفدار:بک هیون اوپا چی دوست داره؟چه کادویی من میتونم به او بدم؟؟ چانیول جواب میده:بک هیون من رو دوست داره!اگر تو منو هدیه بدی!بک هیون اینو خیلی دوست داره5-روز تولد بک هیون همه ی اعضا میگن:"دوست دارم" اما چانیول اقا میگه:"بذار عاشق همدیگه باشیم" چانیول به بک هیون گفت:"اونها همدیگر رو دوست دارن"چانیول در ادامه ی سخنانش فرمود:"دوستی ما عاشقانه است" و بک هیون فقطـــــ دست چانیول رو گرفت و گفت:"بیا عاشق هم باشیم"(A_213A_213A_213A_213) و اونها همدیگر رو بغل کردند.

6-چانیول بیشتر اوقات هنگام قدم زدن دور و بر بک هیون میچرخه چون همیشه بک هیون راه رو اشتباه میره چون فق چانیول هست که باصداش میتونه اونو صدا کنه.

7-چانیول معمولا سرشو با دستش به بک هیون نشون میده تا بفهمونه بهش که چه قد بلنده.

8-هنگامی که اکس او با هم غذا میخورن چانیول معمولا کنار بک هیون میشینه.

9-طـــــرفدار از بک هیون پرسید:"کی خوشتیپترین پسر کــــــره است؟" و دختره گفت بین 1.WonBin.

2.Park Chanyeol و فک میکنید بک هیون چی گفتش البته گفت چانیول.

10-چانیول وقتی استرس داره به صدای بک هیون گوش میده.

اسم کاپل سهون و کای sekai هست.کلمه ی sekai به زبان ژاپنی 'جهان' معنی میده!Offtopic

به چانیول میگن 'سایه ی لیدر'(leader shadow) چون هر وقت سوهو نمیتونه صحبت کنه چانیول بجاش حرف میزنه!

حقایقی درباره ی sehun and kai

-کای آسونتر از سهون خجالت زده میشه!

-سهون و کای وقتی با tao تنها هستن باهاش رسمی حرف نمیزنن!

-کای بخاطــــــــر اینکه از سهون بزرگتره خیلی خوشحاله!

-سهون و کای از گرما بدشون میاد و یجورایی از گرما میترسن!

-وقتی سهون خوابش نمیبره,میره اتاق کای و دی او و پیش کای میخوابه!

-بنظــر کای سهون بامزه ست,بنظــر سهون هم کای بامزه ست!A_213

-تو ماه می کای دوبار بخاطــــــــر کمرش رفت بیمارستان, سهون هم هردفه باهاش میرفت!

-کای و سهون دوست داشتن که هم اتاقی باشن ولی مدیر برنامه بهشون این اجازه رو نداده!

-سهون و کای خیلی بهم نزدیکن و همیشه باهم هستن!حتی برادر سهون هم تو اکسو کای رو بیشتر از همه دوست داره!

-سهون و کای هیچکدوم دوست ندارن کیف باخودشون بردارن!بخاطــــــــر همین همیشه وسایلشونو میزارن تو کیف چانیول!

-سهون دوست داره کای رو بخاطــــــــر ترسو بودن اذیت کنه!هر وقت که exo-k فیلم ترسناک میبینن, کای میره میخوابه.سهون میره از قصد بیدارش میکنه و میترسوندش.Gadget کای هم برای انتقام گرفتن عکس پس زمینه ی کامپیوتر رو عوض میکنه و عکس خنده دار از سهون میزاره!A_123

-سهون و دی او دوست دارن کای رو اذیت کنن,چون کای دیر عصبانی میشه!

-وقتی سهون و کای دعووا میکنن , اگر سهون برنده نشه از قصد پاشو میزاره رو کفش کای.یبار که اینکارو کرده کای وانمود کرده عصبانیه,سهون هم رفته یه کفش دیگه براش خریده!A_213

-سهون دوست داشته شاعر بشه.بکهیون و و D.O همیشه به کای میگن خوب نقاشی میکشه.خود کای هم اینو قبول داره.ولی سهون بهش گفته اونا بهش دروغ میگن.کای هم گفته نقاشیاش هر چی باشه از شعرای سهون بهتره!

-سهون و کای وقتی میخوان برن بیرون غذا بخورن با سوهو مهربون میشن ولی تا کارشون راه میوفته,اخلاقشون عوض میشه!

-کای فکر میکنه دندوناش سفیدتر از دندونای چانیوله.سهون هم بهش میگه این فقطــــــــ بخاطــــــــره اینه که پوستش خیلی تیره ست.بخاطــــــــر همین فکر میکنه دندوناش خیلی سفیده!کای هم گفته سهون داره حسودی میکنه که دندوناش به سفیدیه دندونای کای نیست!A_213

-تو mbc gayo daejun 2012 سهون و کای بخاطــــــــر اینکه هوا سرد بود ولی دستکش نبود,یه دستکش رو شریک شدن.یه دست واسه سهون.یه دست واسه کای!

گــروه های دختری که دوست دارن:

چانیول و سوهو و بک هیون: snsd

دی او: fx

سهون و کای: boa

- سوهو گفته: " چانیول نمیتونه دروغ بگه,وقتی اینکارو میکنه انگار صورتش داره میگه 'من دارم دروغ میگم!' "

sehun,kai,chanyeol,suho,baekhyun و lay دوستی خیلی نزدیکی دارن!

تو برنامه ی تولد D.O, بک هیون دست d.o رو گرفته و بهش گفته"تو خیلی بهتر از من میخونی!" و بعد هم d.o رو بغل کرده!Af48944b

سهون همیشه به کای میگه که تیره بودن پوستش بخاطـر اینه که خیلی شکلات(کاکائو) میخوره و باید یکم شیر هم بخوره!!A_056

تو یه مسابقه ای که exo-m هم شرکت داشتن وقتی برای دویدن نوبت به لوهان رسید, کریس میکروفون رو برداشت و وگفت " xiaolu( گوزن کوچولو) موفق باشی!" :A_064:A_213

شخصیت سهون و کای روی صحنه و تو خونه متفاوته!این چیزیه که همه ی اعضا قبول دارن!

سهون که جلوی دوربین خجالتیه, تو خونه و جلوی اعضای گــروه جزو اعضای پرسروصداست! ولی کای که جلوی دوربین باحال و مرموزه,تو خونه خیلی بامزه رفتار میکنه و حتی مثل بچه ها با ناله حرف میزنه!A_213A_213

کای مثله یه هیونگ خوب برای سهون میمونه ولی درحقیقت این سهونه که مثله یه هیونگ برای کای رفتار میکنه!

بفرمایید ببینید آقایون میخوان دختر مورد علاقشون قد و وزنشون چقد باشه!5ebe844df03bf1dd16575124f8acdc52

İmage

BAEKHYUN: 159-161cm, 38kg

KAI: 167-169cm, 45kg

SEHUN: 167-169cm, 43kg

SUHO: 158-160, 48kg(383)

DO: 158-160, 40kg

CHANYEOL: 159-171cm, 50kg(A_065)

میخواین بدونین هر کدوم از اعضای Exo مدل گوشیشون چیه؟

1. KRIS : IPHONE S5 l BLACKBERRYHREN22

2. LUHAN : IPHONE 5 l APPLEA_108

3. LAY : APPLE l IPHONE S5:c8908497:

4. CHANYEOL : APPLE l IPHONE044

5. KAI : IPHONE l BLACKBERRYA_057:

6. SUHO : ANDROID GALAXY S5 l IPHONE087

7. XIUMIN : IPHONE TOUCH SCREEN l BLACKBERRYTh_057_

8. SEHUN : IPHONE l ANDROID GALAXY 070

9. D.O : IPHONE l APPLEHREN29

10. CHEN : BLACKBERRY l IPHONE154218d4

11. BAEKHYUN : IPHONE 5 l APPLETh_093

12. TAO : IPHONE S5 l APPLEOnion_gomen_by_7anime7drawer7

-لوهان و چانیول با اعضای گــروه block b دوستن. لوهان و jaehyo دوسته و چانیول و p.o هم از زمان مدرسه دوستن!

- در یه سایت که نویسندش قبلا ثابت کرده که دوست قدیمیه بک هیون هست,نویسنده نوشته که زمانی که بک هیون تازه وارد کمپانی شده بود خیلی دوست داشت با کیونگ سو(d.o) دوست نزدیک بشه و همیشه غر میزد که این کار سختیه چون کیونگ سو همیشه با جونگ این(kai) هست.و بعد از اینکه گــروه تشکیل شد پز کی از هم گــروهیاشو میداد و به شوخی میگفت که " این اولین باریه که یه نفر که بهتر از خودم میخونه رو میبینم!"

شخصیت  

1- اصلا تحمل نداره که یکی دیگه رو تختش بخوابه و همیشه باید خودش تنهایی بخوابه! اگه کس دیگه ای کنارش باشه پرتش میکنه پایین! که یبار Lay خواسته بود ظـــــرفیت Luhan رو امتحان کنه که بازم Luhan جناب Lay رو از رو تخت انداخته بود پایین!

2- تنبل ترین عضو گــروهه و آخرین نفره که از خواب پا میشه!

3- به نظـــــر خودش مردونه ترین عضو EXO-M ه!

4- موهای Luhan در اصل فره!(به به! بعد از L حالا Luhan هم با من همدرده!)

5- مژه هاش خیلی ضخیم و بلنده!(خوشگله دیگه!)

6- فقطـــــــ بلده رامن و با یه تخم مرغ بپزه!

7- تو دوران مدرسه هیچ وقتی نامه ی عاشقانه دریافت نکرده!(الان عوضش درمیاد دیگه!)

8- چون تو دوران راهنمایی تو خوابگاه مدرسه میمونده واسه همون غذا های خونگی رو خیلی دوست داره!

9- از ارتفاع میترسه!

10- جلوی دوربین خیلی خجالتیه!

11- تحمل الکل و سیگار رو نداره!(آورین پسر خوب!)

12- خیلی زود سرما میخوره!(وا!منم!)

13- چون زود سرما میخوره همیشه با 2,3 تا پتو میخوابه!(آقا منم همین کارو میکنم ولی بعضی از طـــــــرفدارای Luhan منو مسخره میکنن! بیا! تحویل بگیرین!)

14- وقتی سرما میخوره همه ی دستمال کاغذی های خوابگاهشون رو تموم میکنه!

15- یبار تو فرودگاه غرق صحبت با Lay بوده که میخوره به در شیشه ای و بشدت خجالت میکشه!(در این لحظـــــه کاریزما به صفر میرسه! من خودم دیروز تو خونه ی یکی از اقوام کم مونده بود با کله برم رو پله ها! اتفاقا اونام 2تا پسر بزرگ داشتن ولی دیگه چه میشه کرد!Luhan جلوی این همه دختر خورده به شیشه خجالت کشیده ولی من با یه اعتماد به نفس مضاعف به راه خودم ادامه دادم!)

16- Lay و Luhan , Kris رو Xiao Lu صدا میکنن که به معنی آهوی کوچیکه!

17- بیشتر دوستاش رو دخترا تشکیل میدن!(خدا مرگم بده!)

18- بازی های ویدیویی که Luhan بازی میکنه : PES (وای من عاشق Pesام!تعریف از خود نباشه ولی واسه خودمم رقیب نمیشناسم! خیلی خوب بازی میکنم!) , Dead Rising2 , Test Drive , Unlimited 2 !

19- ورزش هایی که دوست داره : ورزش های آبی ، ورزش های با راکت ، بیسبال ، بسکتبال ، فوتبال!

20- تیم فوتبال مورد علاقش Manchester United ه!

21- بازیکن فوتبال مورد علاقش Cristiano Ronaldo ه!(گفتم دیگه کی موقعیتش پیش میاد بذار یه عکسم از Ronaldo بذاریم!)

22- خواننده های مورد علاقش : SNSD , Super Junior , DBSK , Usher , Akon , H.O.T , 8eight , Westlife , M2M !(عجب زیاده!)

23- مکعب روبیک رو خیلی دوست داره و بهترین رکوردش تو درست کردنش 30 ثانیه ست!(آفرین! رکورد منم 30 روزه!)

24- تو سال 2008 کار آموز کمپانی JYP تو چین بوده!

25- قبلا قرار بوده تو SM بازیگر بشه!

26- هم اتاقی هاش تو چین Lay و تو کــــــره Kris و Xiumin ه!

27- با Amber از (F(x خیلی نزدیکه و اولین کسی که تو دوران کارآموزی تو کمپانی دیده بوده Amber بوده!

28- اولین بار که Luhan , Suho رو دیده بود خیلی ازش خوشش اومده بود!

29- اولین بار که Luhan , Xiumin رو دیده بوده فکر میکرد کــــــره ایه چون خوب کــــــره ای حرف میزد ولی بعد که دید خیلی خوب چینی حرف میزنه با خودش گفته بود : این پسر کــــــره ای خیلی خوب چینی بلده!

30- Luhan و Xiumin با هم فوتبال بازی میکنن!

31- Luhan فکر میکنه که Xiumin قوی ترین عضو گــروهه!

32- Sehun و Luhan یبار باهم دوش گرفتن!(چی میشه خب؟ هیچ اشکالی نداره!این چیزا تو کــــــره عادیه! )

33- Luhan و Sehun لباس هاشون رو مشترکا میپوشن!(چی میشه خب؟ هیچ اشکالی نداره!)

34- گــروه خونیش O ه!(خدای من! اینم O ه!)

35- زوج Sehun و Luhan زیاد باهم دعوا نمیکنن برخلاف زوج Baekhyun و Chenyeol !(آخی! الهی قربون Baekhyun برن!)

36- Luhan چهار سال از Sehun بزرگتره ولی قدش از Sehun کوتاه تره!(آقا Luhan کوچکتر از Sehun به نظـــــر میرسه!)

37- دخترای باشخصیت و ساکت رو دوست داره!(نمیدونم چرا تیپ مورد علاقه ی همه منم!)

38- لباسای ساده رو دوست داره!

39- نزدیکترین دوستش Sehun از EXO-K ه!(لازم بود بگم اینو؟!)

40- عاشقه سفره!

41- آهنگ مورد علاقش از آلبوم MAMA شون Into Your World ه!

42- Luhan نحوه ی درست کردن مکعب روبیک رو به Sehun یاد داده ولی Sehun تا حالا نتونسته درستش کنه!(به Luhan ربطـــــــی نداشت ولی جالب بود گفتم بنویسم!)

43- Luhan آشغالاشون یه جا جمع میکنه و آخر سر میندازه دور درحالیکه Xiumin هر چی آشغال میاد دستش همون لحظـــــه میندازه دور!(تا حالا همچین فکتی دیده بودین؟!)

44- وقتی Luhan برای اولین بار Yunho از TVXQ رو دیده بود ازش خواسته بود که باهم یه عکس بندازن!

45- حتی وقتی Luhan تو مدرسه مریض بود و به شدت تب داشت بازم از هم کلاسی هاش میخواست که باهم فوتبال بازی کنن!

46- با اینکه تو ریاضی خوب بوده ولی وقتی به خاطـــــــر کم دقتی کم میگرفت های میگفت متنفرم ، متنفرم ، متنفرم!!

47- Chen عضو بزرگترین فن کافه ی Luhan ه!

48- Luhan همیشه Kris رو مجبور میکنه که باهاش فوتبال تماشا کنه واسه همین هم همیشه Kris طـــــــرف تیم مقابل رو میگیره!(تو فکت های Kris نوشته بودما ولی گفتم دوباره بنویسم شاید بعضیا اونو نخونده باشن !)

49- Lay از اینکه Luhan غذاهاش رو برمیداره متنفره و واسه تلافی یبار تو غذای Luhan پودر فلفل قرمز ریخته بود که Luhan رو مسموم کرده بود!

50- وقتی میخوابه یه دستشو میذاره زیر بالشش و فکر میکنه اینجوری راحت تره!

51- Luhan از اون تیپ هاییه که وقتی عصبانی میشه سر و صدا را میندازه برخلاف Lay که همه چیزو میندازه توش!

52- وقتی میخوابه همه ی لباس هاش رو درمیاره به جز جوراب هاش!(اینم یه جور مرضیه!)

53- وقتی منجرشون Luhan رو به اعضا معرفی کرد Chanyeol فکر میکرد که Exo قراره یه گــروه مختلطـــــــ باشه!(آخه کجای Luhan شبیه دختراست؟!)

54- از دخترای خجالتی هم خوشش میاد!

55- به گفته ی کارکنان Luhan , SM بسیار موذی تشریف داره و کشته ی فوتباله!

56- وقتی به Luhan میگن شبیه دختراست به شدت عصبانی میشه!

57- زیاد راجب تیپ مورد علاقش حرف نمیزنه ولی وقتی پرسیدن تو SNSD کی از همه خوشگلتره Luhan و Tao گفتن Yoona !!( برای کسایی که کنجکاون: Kris گفته Yuri و Lay هم گفته Taeyeon !)

58- به غذاهای دریایی حساسیت داره!

59- وقتی SM و JYP تبادل کار آموز میکردن به SM اومده!(یعنی احتمالا JYP با JR یا JB عوضش کرده! البته الان فکر کنم Luhan از JR و JB و Exo هم از JJ Project محبوب تر باشن!)

-درس مورد علاقه ی بک هیون ریاضی هست.:A_054:

-بک هیون از جکی چان خیلی خوشش میاد.

-مدیر برنامه ی exo-m به کریس بیشتر از بقیه اعضا سخت میگیره!A_256

-به گفته ی اعضای گــروه D.O از اونایی که موقع غذا خوردن خیلی سروصدا میکنن بدش میاد.

-به گفته ی lay و sehun, کای و لوهان تنبل ترین اعضای گــروه هستن!:Onion-onion-head-emoticon-23255118-130-130:

-سهون دوست داره کلاه بیس بال جمع کنه!

-ژیومین و لوهان همیشه باهم فوتبال بازی میکردن تا اینکه یبار ژیومین لوهان رو هل داد تو گل,از اون موقع لوهان دیگه باهاش بازی نمیکنه!

-ژیومین یباراز چانیول خواسته باهم فوتبال بازی کنن,چانیول میخواسته به توپ لگد بزنه,زده تو صورت ژیومین.دیگه از اون به بعد ژیومین ازش نخواسته باهم بازی کنن!

-از اون موقعی که کای تو لندن با چاقو تهدید شده,دیگه نمیخواد اینگلیس بره!

-تو لندن چندتا از طـرفدارا جلوی کای رو گرفتن و با چاقو تهدیدش کردن و گفتن که یه کاری کن sm کنسرتای بیشتری بزاره!

تولد ژیومین

-تنها 6 نفر از اعضای گــروه در این مراسم حضور داشتن.lay,chanyeol,suho,tao,baekhyun,D.O و خود ژیومین و طـــرفدارانی که اونجا رفته بودن!

-بک هیون گفت که یه مدت پد موس نداشته,ژیومین که متوجه شده رفته و براش خریده.lay گفت که چندوقت پیش موس کامپیوترش خراب شد و ژیومین یکی براش خرید.

چانیول که این تعریف هارو شنید گفت: من کامپیوتر ندارم!

سوهو هم گفت: من ماشین ندارم!

1818

-وقتی نوبت به این رسید که بقیه برای ژیومین آرزو کنن,همشون اشاره ای هم به سنش کردن.ژیومین هم شمع 4 رو برداشت و گفت "من فقطـــ 2 سالمه!"

-چندتاشون باید میر.قصیدن.سوهو مونده بود که با ژیومین بر.قصه یا نه.tao گفت که اگه سوهو با ژیومین بر.قصه, اینکه سوهو افتضاح میرق.صه رو همه میفهمن! سوهو برگشت یه چرخ بزنه لگد بزنه به tao.وسطـــ راه لگدش نصیب lay هم شد!A_056

-سوهو گفت که موهاشون مثل سربازا شده و پرسید که کدومشون خیلی خوش قیافه شدن؟ خیلیا جواب دادن بک هیون.ولی چانیول گفت نخیر من بهتر از همه شدم!A_206

-ژیومین بلوبری خیلی دوست داره.وقتی کیک بلوبری رو دید خیلی ذوق کرد.چانیول گفت که بلوبری برای جوان موندن خیلی مفیده!18

-D.O و Tao برای ژیومین aegyo انجام دادن.بک هیون هم میخواست اینکارو انجام بده ولی چانیول بهش گفت تولدت نزدیکه منتظـر تولد خودت بمون!A_056

قصه ی دوست شدن بک هیون و سوهو

بکهیون: من معمولا تو دوست شدن با بقیه مشکلی ندارم و سریع دوست پیدا میکنم ولی چون اینجا کمپانی بود و همه جدی و فکر کارشون بودن یکم برام سخت بودن با کسی ارتباطـ برقرار کنم.یه روز سوهو هیونگ بهم گفت: تا حالا Bubble tea خوردی؟ و منو برد تا باهم bubble tea بخوریم و از اون موقع دوست شدیم!F6eb47d3

Sukira

سوال: نامرتب ترین عضو گــروه کیه؟

Chanyeol: سوهو

D.O : اینطــــور نیست که اون تمیز نباشه.فقطــــ وقتی میرسه لباسشو درمیاره و میندازه همونجا رو زمین!

Kai : روی زمین یه تپه از لباسای سوهو هیونگ درست میشه!

Ryeowook : سوهو , تو با Donghae خیلی نزدیکی؟

Suho : بله.ما صمیمی هستیم.

Ryeowook : حالا میفهمم چرا اینطــــوری هستی!(خطــــاب به سوهو!)

--اسم مستعاری که برای کریس تو عکس XOXO نوشتن BenBen بود

این اسم رو چانیول انتخاب کرده!

Ben در چینی به معنیه دست و پا چلفتیه!!70bff581

--سهون شماره های اعضای اکسو رو با اسم های خیلی خنده داری تو گوشیش ذخیره کرده که حتی یبار چانیول التماسش کرده که اون اسمارو عوض کنه!07baa27a

--اگه جورابی خراب بشه احتمالا توسطــ lay یا tao پوشیده شده!70bff581

--وقتی تمین و کای برای اولین بار همدیگه رو دیدن باهم دعواشون شد.هرکدوم فکر میکردن که اونطــوری که خودشون میرق.صن درسته!آخرش معلوم شده هیچکدوم درست نبوده!18

--چانیول نمیخواد گوشاشو شوراخ کنه چون اونوقت گوشاش بیشتر خودشونو نشون میدن!

سوهو

1- بلد نیست چیزی به جز رامن آماده بپزه.

2- سوهو همیشه تو کف قد کریسه (بمیرم الهی...)29

3- کسیه که همیشه به D.O گوش می کنه...

4- هروقت بره خرید سه هون رو همراهش میبره...

5- اولین *****ه اش با حیوون خونگیش بوده...اونم چه حیوونی...ایگوانا...(آیششششششششششششش...حیف اون لبا...:135Smile

6- به چویی شیوون گــروه معروفه چون خونوادش پولدارن...214

بک هیون

1- دوست داره یواشکی کفشای D.O رو بپوشه (هاهاها...)1775465290wan

2- فک می کنه وقتی می خنده شکل لوهان میشه...(یه خورده...)1290892368

3- همیشه موقعی که خوابه صداهای عجیب غریب تولید می کنه.چان یئول هم حرصش میگیره و وقتی نمی تونه با صدا زدن بیدارش کنه با لگد از تخت پرتش می کنه پایین...(متوسل به زور میشه...):127:

4- وقتی سردش میشه میره تو تخت یکی از اعضای دیگه میخوابه...(احتمالا چان یئول...):47.:

5- این عادت همیشگی بک هیون قبل از خوابه...با چان یئول سنگ کاغذ قیچی بازی می کنه هر کی ببازه بد شانسه... (...)

چان یئول

1- وقتی یکی رو میزنه از قدرت زیادی استفاده می کنه...تا حدی که یه بار D.O رو به گریه انداخت...46

2- موهای چان یئول به حالت عادی خیلی نامرتبه...

3- در نتیجه به موهای سه هون حسودی می کنه....(راستش منم حسودی می کنم)

4- وقتی وقت خوردن میشه از همه جدی تره...

5- طــــبق گفته اعضا مثل آهنربا میمونه...هر کی نزدیکشه رو گیر میندازه...(100 درصد...)Flower2 2

6- از بازی کردن خوشش میاد...همیشه هم کلی ایده داره.مخصوصا اگه با لوهان باشه یهو کلی ایده واسه اینکه چه بازی بکنن به ذهنشون میاد...(یعنی میانگین سنیشون 2 سال هم نیست...)17

D.O

1- خیلی ساده لوحه و با حیله های تکراری هم سرکار میره...(آخییییییییییییییییی...):1188387351672970687:

2- تنها کسیه که حاضره بدون هیچ شرطــــی همراه چان یئول بره خرید...

3- آجومای خوابگاهه...(ک ک ک...)

4- معمولا واسه کای قلدری می کنه...(omg...)26

5-اعضا خوردن سوپ میسوی اونو دوست دارن...(واقعا آجومائه...)

کای

1- کای از گرما متنفره...(مث من...) به خاطــــر همین همیشه Air con اتاقش که با D.O مشترکه رو کمترین دماست...(بدبخت D.O فریز میشه...)1775465290wan

2- جلوی دوربین اکتیوه ولی تو جمع خصوصی ساکته...

3- همیشه باید قبل از خواب غذای سبک بخوره...(چاق نمیشه؟؟!!)

4- صبح خیلی زود از خواب بیدار میشه و خوابشم سبکه...کلا سخت خوابش میبره...

5- خوشش نمیاد بغل دست چان یئول راه بره چون چان یئول همیشه به کسیه که کنارش راه میره تنه میزنه...

6- کای حتی از سه هون هم خجالتی تره...( جان؟؟!!)

7- عادت لباشو گاز بگیره...یا بهشون دست بزنه...ناخون هم میخوره...(کارای بد بد...)188

8- دوست داره مث رئیسا رفتار کنه...

سه هون

1- دوست نداره D.O رو هیونگ صدا کنه...(دیگه چی...بچه بی ادب...):135:

2- به عطــــر حساسیت داره...

3- عاشق Bubble tea با یخه...(آقا این bubble tea چیه؟؟)

4- وقتی شب گشنشه از سوهو میخواد که واسش غذا بخره...(بدبخت سوهو...)1775465290wan

عضای اکسو همیشه سنگ کاغذ قیچی بازی می کنن تا تصمیم بگیرن کی ظــرف بشوره...1775465299wan

لوهان 2012: من معمولا نمیذارم کسی تو تختم بخوابه... لوهان 2013: بیشتر وقتا من پیشنهاد Tao واسه دوش گرفتن دوتایی رو رد میکنم چون خوشم نمیاد با کسی حموم برم.... احتمالا لوهان 2014: نزدیک من نشو...دهاتی کثیف (وسواس داره این پسر....)Flower2 2

وقتی لی تو مود بدیه چشماشو می بنده و ساکت میشینه....214

وقتی کای تب داره نمیتونه با aircon بخوابه واسه همین اتاقشو با چان یئول عوض میکنه...در این مواقع بک هیون هم بغلش میکنه...(چشم چان یئول روشن...)1775465290wan

در تمرین برای music core بک هیون بیکار وایساده بوده...چان یئول هم داشته واسه خودش را میرفته.به هم ضربه میزنن و بک هیون هم یه لگد نثار زوجش می کنه...(لحظــات بک یئول کاپل...)11

یه سری حقایق راجع به لوهان....Flower2 2Flower2 2

1- درک بیشتر کارایی که لوهان انجام میده خیلی سخته.مثلا برای هیچی خیلی هیجانزده میشه , ساعت ها با مکعب روبیکش بازی میکنه یا اینکه خوراکی رو تو کلاه بچه های گــروه قایم میکنه و وقتی اونا دربه در دنبالش میگردن میشینه بهشون میخنده...( یعنی آدم به این خاصی دیده بودین...؟)1111

2- یه دفعه اتفاقی میشینه رو یه چیزی...یهو از جاش بلند میشه داد و بیداد میکنه و میگه :

“SON ARE YOU OKAY! WHY ARE YOU SO FLAT NOW?? HANG IN THERE!”

بعد از اینکه کلی شلوغ بازی در میاره راحت میشینه و میگه : “Now that’s my son! Good job!” (من هیچ حرفی ندارم...)1775465328wan1775465328wan

3- lay دیر عصبانی میشه ولی وقتی عصبانی میشه غیر قابل کنترله با اعضای گــروه نمیسازه. این جور وقتا لوهان و کریس میرن سربه سرش میذارن.در مورد لوهان مشکلی نیست.lay باهاش میخنده و همه چی میگذره...ولی بیچاره کریس...حتی قدشم به کمکش نمیاد...( دو مورد...این مربوطـ به lay بود نه لوهان...و اینکه بدبخت کریس لیدره مثلا...!)1775465290wan1775465290wan

4-شخصیت لو هان...بعضی وقتا بی توجه...بعصی وقتا با توجه و حساس...خیلی رک و صادقه...جلو غریبه ها خجالتیه و حرف نمیزنه...اما در فضای اینترنت خیلی اکتیوه...(چی شد؟؟؟)214

5- آیا لوهان مردونه ترین عضو اکسو امه؟؟؟ خودش معتقده بله...بزرگترین عضو گــروه (از نظــر سنی) مردونه ترینه...(ولی به نظــر من lay مردونه تره)1775465358wan

6- چن معمولا دوست نداره از این حرکتای آیگو انجام بده ( کار خوبی میکنه) اما بعضی وقتا بدون اینکه حتی خودش بفهمه واسه کریس انجام میده ( جااااااااااان؟؟؟) کریس هم بهش میگه بیا تو چینی کمکت کنم بدبخت چن اول باور میکنه ژیومین هم به چن میگه که کریس افتضاحه بره پیش اون بهتره....گزینه مناسب lay است...:yokie_32::yokie_32: ( هیچ ربطـــی به لو هان نداشت)

7 - لوهان تحت هیچ شرایطـــی lay رو تو تختش را نمیده چون زیاد وول میخوره....بقیه هم فقطـــ در صورتی که همون موقع رفته باشن حموم...( این چه جوری زن میگیره زبونم لال!!!)1775465290wan1775465290wan

8- لوهان خیلی قوی تر از اون چیزیه که همه فک میکنن در ضمن بیشتر از فک کردن و حرف زدن عمل می کنه...( راستش من یه جورایی حس کرده بودم که بدنش یه کم عضله داره...)1775465358wan1775465358wan

در کل لو هان بی نظـیره...111111

همه همیشه چان یئول رو به خاطـــر موهای ژولیده اش مسخره می کنن...مخصوصا بک هیون بهش میگه مث احمقاس...اونم میگه خودت احمقی (دعوای زن و شوهری...1775465290wan1775465290wan) خلاصه که چان یئول زیر بار نمیره و معتقده همواره خوش تیپه...209

بیشتر اعضا به لوهان میگن Xiao lu یعنی لو کوچولو...ولی به کریس میگن ge یهنی هیونگ...لو هانم حس میکنه که نامردیه ( اوخی...بچم غصه موخوره خو...2929)

ژیومین معمولا با اعضا شوخی نمیکنه...همیشه مسخره بازیاشونو تماشا میکنه.اما جدیدا به خاطـــر لو هان اونم اومده تو خطـــ...185

وقتی لوهان شروع میکنه به خندیدن...کریس و چن و ژیومین عادت دارن به مدل خندیدنش...lay بچه یه مدت هنگ میکنه بعد میپرسه به چی میخندی؟؟ بعد که ماجرا رو شنید اونم هرهر میخنده...Tao هم اصولا معتقده که لوهان با اینکه بزرگتر از اونه خیلی بچگونه تر رفتار میکنه...حرص میخوره (اینو راس میگه خدایی...)1775465328wan1775465328wan

تائو وقتی میخواد بره خرید...lay هرچه قدرم التماسش کنن اگه خودش نخواد خرید کنه نمیره....کریس در صورتی که تائو از سلاح مخفیش استفاده کنه تسلیم میشه و باهاش میره(هر کی نکته رو گرفت پیش من جایزه داره...1775465290wan1775465290wan) لوهان معمولا دردسترس نیست چون با یکی دیگه رفته ( مثلا با سه هون)

exo fansign

31 خرداد 1392-(بعدازاول شدنشون تو موزیک بنک)

سه هون در فن ساین گفت " اینکه گفتم دوست دارم تو we got married باشم همش جوک بود,خبرنگار اینو خیلی گندش کرده."

وقتی سه هون اینو گفت سوهو پرسید: حتی اگه قرار باشه باMiranda Kerr

( یه مدل استرالیایی که سه هون واسش غش میره) تو WGM باشی؟ سه هون اولش یکم تردید داشت ولی به هرحال گفت نمی خواد تو WGM باشه , وقتی سه هون اینو گفت, سوهو هی تکرار میکرد"باشه ما هم حرفتو باور کردیم"

وقتی چانیول داشت خودشو معرفی می کرد گفت دوست داره تو ما ازدواج کردیم بازی کنه

وقتی چانیئول اینو گفت بکهیون ازش پرسد؟"ما باید با هم ازدواج کنیم؟(1775465290wan)

یه فن پرسید چرا چانیئول صدای گــروهه؟ کریس گفت: چانی خیلی خسته است تا یهhappy virus باشه(happy virusلقب پیشین اقا چانی )

فن:کای سگشو خیلی دوست داره,این طــــــــــور نیست؟ سوهو:برای اطــــــــــلاعتون, سگ ش یه بار غذای منو خورد.

امروز کای یه سگ کادو گرفت, در حال حاضر کای سه تا سگ داره که اسماشون هست,mongol,Jjanggu( تو تا سگای قبلیش) و Jjangha(سگی که امروز گرفت)

کای وقتی سگو کادو گرفت خیلی خوشحال شد, طــــــــــرفدار ازش پرسید: خیلی خوشحالی که سگو کادو گرفتی: کای جواب داد: سگ نه ,Jjangha.:A_004:

وقتی یه طــــــــــرفدار از چانی در مورد سلکایی که با کای در m!countdown گرفته بود پرسید, چانی گفت: کای کسی بود که خواست باهام سلکا بگیره. کای هم در مورد سلکاش با چانی توضیح داد: اولش می خواستم سلکا رو با سه هون بگیریم, اما بعدا متوجه شدم سه هون قبلا با تائو سلکا گرفته بوده.A_178(ازاونجایی که من چانیئول ایرانیم مکشلی نیس)

فن به کریس: امروز دوش گرفتی . کریس: البته که بله, حالا چرا می پرسی؟ فن: من یه بوی احساس میکنم. کریس: حتما عشقه:A_004:

یه فن از دی.او پرسید امروز خوش حاله یا نه. دی.او جواب داد: امروز خوش حالترین روزم در این هفته است.

یه فن گفت : کای به سگ ها خیلی علاقه داره. کایی جواب داد:حداقل مطــــــــــمئنم که بعدا با یه سگ ازدواج نخواهم کرد.1775465328wan

فن: کریس یا سوهو؟ چن: اگه ازت بپرسم ,پدر یا مادرت تو چی جواب میدی؟ فن: هر دوتاش چن: منم همین طــــــــــور(کریس پدر و سوهو مادر گــروه1775465290wan)

فن به کریس: چرا این قدر خوشگلی؟ کریس: همه همیشه اینو می گن(از خود راضی نیس حقیقته)

اسم یه طــــــــــرفدار کریس بوده و خودشم طــــــــــرفدار چانیئول بوده, وقتی این دختره برای امضا پیش چانی اومد ,چانی گفت: وای duizhang( این کلمه به چینی لیدر میشه و این کلمه ی که اعضا ی چینی گــروه به کریس میگن)

فن به سوهو: اوپا دیگه گریه نکن.من خیلی ناراحتم. سوهو؟ واقعا؟ اما اکسو گفتن خیلی جالب و خنده دار بود.(اخه به حرفه اونا گوش کنی شاید بت بگن لباس زنونه بپوشیم بت میاد)

دی.او: من می خوام اکسو در آینده گــروهی بشه که همه دوست دارن. در کنار خوانندگی , همچنین یه آشپز بودن هم علاقه دارم.(آجوما)

لی گفت که وقتی ویدئو گریه کردنشو دید(وقتی که توموزیک بنک برنده شده بودن دیگه مطــــــــــمئنم همونه) خیلی خجالت کشید.

اعضای گــروه داشتن تائو رو در مورد ویدئوی که توش میگفت : "기쁜 너무 좋아요( حالم خیلی خوبه) مسخرش می کردن و طــــــــــرز گفتنشو به سبک تائو هی تکرار میکردن. تائو رو مجبور کردن یه بار دیگه بگه تا بکی تقلید صداش کنه.

وقتی فن ساین تموم شو و اکسو داشت می رفت,فن ها فریاد می زدند: نریییید. چانی برگشته و گفته : اگه نریم شما امشب نمی تونی صدای ما رو از رادیو بشنوید( من ترجیح میدم قیافتوببینم تاصداتوبشنوم1775465328wan )

ر برنامه mcountdown در حالی که همه داشتن آماده میشدن که ژست اول wolf رو بگیرن بک هیون پایین تنه لوهان رو میگیره تا سرجاش وایسه...اما چون لوهان هنوز آماده نبوده دست بک هیون کشیده میشه روی butt لو هان...سه دفعه این حرکت رو تکرار میکنه تا بلاخره سر جای خودشون قرار میگیرن...در تمام این مدت دوتاشون تقریبا همو بغل کرده بودند و صورتهاشون هم تو هم بوده...1775465358wan

منیجر اکسو همیشه نصف شب بهشون سر میزنه که مطــمئن بشه خوابیدن...( وااااااااااااااااا؟؟؟!!!!)

lay و کریس وقتی می خوابن چشم بند میذارن... ( چه سوسول!!!1775465290wan)

وقتی تائو کــــــره ای حرف میزنه اول از همه ژیومین متوجه میشه...1290892368

بک هیون فقطــ سه کلمه چینی رو میتونه درست بگه...: گوشت و بک هیون و خوش قیافه ( خسته میشه واقعا!!! )1775465328wan

اسامی فن کلاب های اعضای گــروه اکسو

Baekhyun: Shiners

Chanyeol: Pyromaniacs

Chen: Sparks

D.O: Earthlings

Kai: Teleporters

Kris: Dragons

Lay: Healers

Lu Han: Telekinetics

Sehun: Whirlwinds

Suho: Aquatics

Tao: Chronics

Xiu Min: Snowflakes

2013/07/21

طــــرفدار:چرا بعد از اینکه رفتین روسیه تازه تو weibo با کریس و لوهان و tao دوست شدی؟

lay:مجبورم کردن!!

..................................

طــــرفدار:کای اوپا تو خیلی خیلی خیلی خیلی خوش قیافه ای!!

کای:/لبخند میزنه و کلی برای اون دختر قلب میکشه/

طــــرفدار:پوستت.......

کای:از اونی که بنظـر میاد بهتره نه؟

طــــرفدار:نه!پوستت خیلی تیره ست!!

کای: /دوتا از قلبارو پاک میکنه/

رادیو shimshimtapa با مجری گریه d.o و suho

Suho:شنیدی میگن آدم بین ساعت 10 شب تا 2 صبح رشد میکنه؟

D.O: آره چطــور؟

Suho: دروغ میگن!!

..........................

D.O: گریه نکن.اگه گریه کنی قیافه ت...فقطــ گریه نکن!

Suho:ولی دلم میخواد گریه کنم!

D.O:جدی میگم!گریه نگن.صورت اونوقت...

Suho:آهااا باشه گریه نمیکنم!

/یه پسری پیامداده بود که از اینکه موقع فیلم دیدن گریه میکنه خجالت میکشه/

Suho: چرا خجالت میکشی؟؟پسرا هم میتونن گریه کنن!

D.O: تو وقتی فیلم میبینی گریه میکنی؟

Suho: نه!

D.O: پس کی گریه میکنی؟وقتی نفر اول بشی؟؟

Suho:/خنده زورکی/

(فکر کنم این گریه کردنش تا آخر عمر باعث خنده ی بقیه اعضا باشه!18)

D.O از تاریکی میترسه.واسه همین شبا مجبوره با عروسک بخوابه18

EXO لو داد تو دوره ی کارآموزیشون لوهان درحالی که داشت غذا درست میکرد آشپز خونه رو به آتیش کشیده بعد اونو انداخته گردن کریس

کای قبلا سیگار میکشیده ولی از وقتی که D.O بهش گفت که بیشتر مواظـب خودش باشه اونم ترک کردهCe75c28dd804b6b21d19e220b930759e

چن افتتاح کننده ی بزرگترین کافه ی آنتی فنای لو هانه(چقد اینا باهم مهربونن18)

یه طــــرفدار از کریس پرسیده کله شق ترین عضو گــروه کیه؟

کریس به بغل دستش نگاه کرده بعد یواش به طــــرفدار گفته: "لوهان" بعد سریع اضافه کــــــره "البته اون خیلی مهربونه!"

Kpop-Fans (236)

..................

یه طــــرفدار به چانیول گفته خیلی خوش قیافه ست اونم شروع کرده به دست زدن!

چن کنارش نشسته بود و درحال امضا دادن به یه طــــرفداره دیگه بود رو به دختری که جلوش بود گفت "اونو میبینی؟متاسفانه دوست منه!"

EXO در رادیو Volume up

مجری:برای چی هنوز طـــرفداراتون اسم ندارن!؟

چانیول: داریم روی اسمش تصمیم میگیریم!!!

exo: یه پیشنهاد هایی هم دریافت کردیم مثل Exotic

(واااای نه یه چیز دیگه انتخاب کنین!!!!!!!Kpop-Fans (221)Kpop-Fans (221))

درباره انتخاب اسم برای طـــرفدارا:

بک هیون: Flower-nim

سهون: Yeonshin (خدای زیبا/منظــور از این خدا یه چیز مثل خدای رومی هست و منظــور خدای خانوم هم بود(goddess)/)

سوهو: این خوبه ولی طـــرفدارای پسر هم داریم!

چانیول: خب برای پسرا hamshin باشه و برای دخترا yeonshin!!

کای: یا اصلا بزاریم gods!!!

EXO در رادیو Volume up

سوهو:کای حرفای تیز و بُرنده زیاد میزنه!

بک هیون:گفتم که خیلی سرده!

exo: حرفای خوب هم زیاد میزنه

سوهو: چیزایی که لازمه گفته بشه رو میزنه

چانیول:با حرفاش یه خنجر فرو میکنه تو قلبت

کای: نه اینطـــور نیست.من میخوام تو ضیح بدم چون این داره بد تفسیر میشه.هیونگ ها براشون سخته بعضی چیزا رو به زبون بیارن بخاطـــره همینم من بجاشون میگم.چون وقتی حرفاشونو به هم نمیگن, یهو دیگه باهم صحبت نمیکنن و با هم بد میشن و آخرش بحث و جدال پیش میاد و من نمیخوام شاهد همچین مسائلی باشم!!!

exo: اوووووووووووه

بک هیون: کای خیلی با فکــــــره

سوهو: خب میتونی این جور حرفا رو خیلی روراست نگی!!

چانیول: مثل اینه که یه بمب اتم.ی میندازه وسطـــ

کای: دوباره دارید بد تفسیر میکنین

exo: داریم باهات شوخی میکنیم!!

EXO در رادیو Volume up

اعضای گــروه گفتن که چانیول و لوهان کسانی هستن که نمیتونن به کسی "نه" بگن.بک هیون گفت که کای اگه نخواد کاری رو انجام بده سریع میگه "نه"

بک هیون: کای اگه نخواد کاری رو انجام بده, راحت به طـرف مقابل میگه!

چن: آخه میدونی اون ترجیح میده بره بخوابه!!!

................

کریس و کای به عنوان اعضای سرد گــروه انتخاب شدن.

کریس: البته من اگه با کسی باشم که دوستش دارم.عوض میشم!!!

بک هیون: درسته ولی کای عوض نمیشه!!!

(کلا مراسم کای کُشونه!!!!183)

ارسال: #49RE: حقایقی در مورد EXO

EXO در رادیو Volume up

مجری: tao خوابیدی؟؟؟؟

tao:نه...نه بیدارم!

exo: اون فقطــ نمیدونه اینجا داره چه اتفاقی میافته!!

............

مجری: اگه یه دختری رو دوست داشته باشی و اون شخص دیگه ای دوست داشته باشه چیکار میکنی؟

D.O: بهش میگم که ازش خوشم میومده و خلاص میشم.حتی اگه منو رد کنه هم مشکلی ندارم!!

..............

پیام یه شنونده: بک هیون اوپا تو در حال فیلمبرداریه برنامه ی we got married هستی؟

بک هیون: من؟نه من تو اون برنامه نیستم!اولین باریه که همچین چیزی رو میشنوم!!!

(فکر کنم هنوز اسم ام انقد عقل داره که اینا رو تو همچین برنامه ای نذاره!!طــرفدارایی که اینا دارن!!!18)

EXO در رادیو Volume up

بک هیون: من اگه خواهر داشتم, اونو به سوهو معرفی میکردم!چون با سوهو هیونگ خوشبخت میشه!!!!

مجری: ژیومین تو خواهرت رو به کی معرفی میکنی؟

ژیومین: حتما باید این کارو بکنم؟

exo: 300

بک هیون: بی رحم

چن: من وقتی فهمیدم خواهر داره ازش پرسیدم که میتونیم ملاقاتش کنیم؟ اون سریع گفت نه!

بک هیون: اون فرق میکنه! اون بخاطـره این بود که تو ازش خواستی!!

چن:برای چی؟مگه من چمه!!؟؟؟؟

کریس وقتی تمرکزش بهم میخوره دستشو میزاره روگوششKpop-Fans (79)

همچنین از نظـر جناب کریس خان قد بلندشون به خاطــر ژنتیک و از این حرفا نیست (یعنی قد مادر و پدر نقش بوووق دارندCe75c28dd804b6b21d19e220b930759e)به خاطــر اینه که وقتی کوچیک بوده مامانش انواع و اقسام ویتامین و قرص تقویتی به خوردش میداده183(البته کار خوبی میکرده1775465299wan

چانیول گفته اوایل که کریس اومده بود کــــــره توصحبت کردن باهاش خیلی مشکل داشتند تا اون حدی که نمیتونستند تنها باهاش بشینند و غا بخورند اگه باهاش تنها میموند احساس ناراحتی میکرده

مجری:کریس اعضای گــروه خیلی زیاده, تا حالا شده اسم اعضا رو یادت بره؟

کریس: وقتی از خواب بلند میشم سهون یا لوهان رو ببینم تو اتاق نمیتونم تشخیص بدم کدومشونن و میپرسم که "تو لوهانی یا سهون؟"

exo: اونا واقعا شبیه هم هستن!!!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

واقعیت هایی درباره ی شخصیت Kris(لیدر گــروه EXo M):

از قارچ متنفره.

اعضای گــروه فکر میکنن دخترای مدرسه ای بیشتر Luhan رو دوست دارن ولی دخترای بالغ تر Kris رو!(LOL)

دخترایی رو که مهربون هستن ، آشپزی بلدن و میتونن از مردم مراقبت کنن رو دوست داره!

Kris میخواد همه طـــــرفداراش از همه ی کشور هارو ببینه!

دوست داره متن آهنگ بنویسه!

همیشه تو خرید به اعضای دیگه کمک میکنه!

Xiumin میگه Kris معقول ترین عضو گــروهه و همیشه مثل یه لیدر رفتار میکنه!

Kris بازم به همراه Luhan دیوونه ترین عضو های گــروهن!

نمیتونه به Tao "نه" بگه!

از خوندن کتاب و مطـــــالعه لذت میبره!

هیچ عمل جراحی زیبایی نداشته و فقطـــــ دندوناش رو فیکس کرده!

اول قرار بوده عضو EXO-K بشه ولی کمپانی بعدا تصمیمشون رو عوض کردن!

Kris میگه سخت ترین لحظـــات کارآموزی وقتایی بوده که دلش واسه خانوادش تنگ میشده!

Kris از ELF ها خیلی تشکر کرده و گفته که ELF ها حیرت آور هستن و EXO همیشه Super Junior رو دوست خواهد داشت!

یه خالکوبی رو بازوی چپش داره!

تو آخرای یکی از کنسرتاKris گفته که ما امیدواریم تو آینده یه روز بتونیم با Super Junior رو صحنه باشیم!

خیلی صمیمیه و سعی میکنه وقتی منجرشون سرش شلوغه هدیه های طـــــرفداراش رو یواشکی بگیره!

آدم بسیار صرفه جویه و همش مراقب هزینه هاش هست!

گوجه فرنگی و هلو دوست داره!

وقتی پرسیدن بعد از شروع به کار کی بیشتر از همه تغییر کرده Tao به Kris اشاره کرده!

Chen میگه : با اینکه من خودم هم یه پسرم ولی به نظـــر منم Kris خیلی خوشتیپه!

قهرمان مورد علاقش Superman ه!

اصلا آرایش کردن رو دوست نداره و خودشم نمیتونه خودشو آرایش کنه!

Lay میگه من وقتی Kris رو برای بار اول دیدم خیلی خشک و سرد بود درحالیکه Luhan خیلی صمیمی و بانمک بود!

به نظـــر Kris بعد از شروع به کار همه ی اعضا خوشتیپ تر شدن!

Kris فکر میکنه تو گفتن حرفای شیرین و بامزه زیاد خوب نیست!

دست خطـــــش زیاد تعریفی نداره ولی نقاشیش خوبه!

اگه کسیو اذیت کنه بدونین که دوستش داره و میخواد بهش نزدیک شه ولی هرکیو دوست نداشته باشه سعی میکنه حدالامکان ازش دور باشه!

یکی از هذیونای Kris تو خواب اینه که انواع سیب هارو نقد میکنه و میگه که کدوم سیبا خوشمزه و آبدارن و کدوما نیستن!

فقط اونجایی که شیومین چوب تائو رو قایم کرده بود که اونو نزنهTelegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01

پاسخ
 سپاس شده توسط _sehun_
تولد کیه امروز؟
تولد یه گل پسریهههه
اسمش چیهع؟
خودتون نمیخواید حدس بزنید؟
نفهمیدید؟
باشع خودم میگم
تولد کیم جونگده هیونگ چن چنیمونههههه هوررااااا 6gd nky
تولدش مبارک تولدش مبارک تولدش مبارکککک
حالا این چن چنیمون چند سالش شدع؟
28 سالش شد پسرم 26
تالار اکسو EXO 6
پاسخ

Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01 Heart  Heart

به شوهرت بگو به شوهر من نخنده !Telegh_01

.چقد لوس و کیوت و ترسوعه شوهر منHeart Telegh_01

فقط اخرش که تائو میاد بیرون گریه میکنه Heart Telegh_01Telegh_01

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان