امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تالار اکسو EXO

Rainbow 
اگه سوهو بچه هارو بسپاره دست کیونگسو
سوهو=بک کو؟
دی او=تو لبسشوییه حالش خوبه
سوهو=چان حالش خوبه؟
دی او=آره پنج ساعت پیش رفت تو کوچه هنوز برنگشته
سوهو=سهون چی؟غذاشو دادی؟
دی او=سهون کیه؟/=
................................................................................​.................
چن لباسای رنگ آبیرو دوست داره
شیو گفته اگه لاغز شه قیافش پیر میشه
چانیول اول که اومده بود اکسو وزنش 90 کیلو بوده/=
سهون برای خونه لباس سفید و برای بیرون لباس سیاهو ترجیح میده و رنگ مورد علاقش نارنجیع
لوهان با خانواده اش رابطه خوبی نداره اونا وقتی لوهان شیطونی میکرده کتکش میزدن با خواننده شدنش مخالف بودن و یبار لوهان از خونه فرار کرده ولی هیچکی دنبالش نرفته و خودش برگشته خونه وقتی اولین کنسرت اکسو برگزار شده بود خانواده همه ی اعضا اومده بودن جز خانواده لوهان)=
سوهو شلخته ترین عضو اکسوعه
................................................................................​................................................................................​..
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تالار اکسو EXO 1
اولین عکس اکسو کی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تالار اکسو EXO 1
آبسشن

تالار اکسو EXO 1
Heart  Heart

تالار اکسو EXO 1
عکس دسته جمعی اکسو
................................................................................​................................................................................​...........
دوس دارم یه ماشین بخرم اسمشو بزارم چانیول اونوقت میتونم چانیولو پارک کنم
................................................................................​...........................
چانیول داره جوک میگه و همه ی اعضا میخندن
چان=جوکام با مزه اس؟
اعضا=نه خیلی بی مزه اس خشتکت پاره اس داریم به اون میخندیم
................................................................................​........................
سوهو گفته اعضا بهم میگن مامان سهونم چون مکنه اس خودشو لوس میکنه و یا بهم میگه جیش دارم یا میگه زن میخوام/=
................................................................................​................................................................................​...........
اعضای اکسو کی=ما با اکسو ام صمیمی هستیم ولی لوهان و سهون خیلی باهم صمیمی ان
بک=اونا عاشق همدیگه ان
مجری به سهون=تو عاشق لوهانی؟
سهون=یه لبخند دیوثانه میزنه و میگه=نه من عاشق لوهان نیستم
چند دقیقه بعد دوبا ره مجری میپرسه
تو عاشق لوهانی؟
سهون=آره آره من عاشق لوهانم Heart
................................................................................​................................
کاپل هونهان تو اکسو یکه
بک.چان و کای هم هونهان شیپر هستن
................................................................................​...................................
اکسو تو گروه های دختر بیشتر با بلک پینگ صمیمیه
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
پاسخ
 سپاس شده توسط Medusa ، Roxanna ، من یه دخترمم ، DarkLight ، _leιтo_ ، MLYKACOTTON ، کــــــــــⓐرمَن ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ
آگهی
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تالار اکسو EXO 1 [/img]
اکسو ام

[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تالار اکسو EXO 1 [/img]
خو پراید مال کره اس ولی خب یه ماشین بهتر نبود عکس بگیرید باهاش؟

تالار اکسو EXO 1 [/img]
اگه اعضای اکسو منو ببینن -_-

تالار اکسو EXO 1 [/img]
جونگین در موزیک ویدیو آبسشن

تالار اکسو EXO 1 [/img]
زوج های اکسویی
................................................................................​................................................................................​.
سهون یه برادر بزرگ تر به اسم مینهو داره
................................................................................​.....................
تالار اکسو EXO 1 [/img]
خواهر زاده کای(ای جانم چه نازه)
................................................................................​...............................................................
خواهر بک داره خبرنگار میشع
................................................................................​..............................................................
در یک نظرسنجی از نظر آمریکایی هایی که اکسو ال نبودند کای و سوهو جذابترین اعضای اکسو هستند
................................................................................​............................................................
اسم اصلی اعضا
شیومین=کیم مینسوک
سوهو=کیم جونمیون
لی=ژانگ یی شینگ
بکهیون=بیون بک هیون
چن=کیم جونگده
چانیول=پارک چانیول
دی او=دو کیونگسو
کای=کیم جونگ این
سهون=اوه سه هون
تاعو=هوانگ زی تاعو
کریس=کریس وو
لوهان=لو هان
پاسخ
 سپاس شده توسط Roxanna ، MLYKACOTTON ، کــــــــــⓐرمَن
چان=وقتی سهون و لوهان باهم میرن تو اتاق از تو اتاق صداهای عجیبی میاد(ناح..خونتونو کثیف نکنید احتمالا فیلم میبینن)
................................................................................​................................................................................​...............
تو یه اعضای اکسو هیچکی جز بک عمل جراحی نکرده(بک عمل چانه کرده)
................................................................................​.............................
نشانه های خشم دی او/=
چانیول وقتی پیش بک کای سهون و..... عه وقتی میخنده بهشون ضربه میزنه و میزنتشون ولی وقتی پیش دی او عه جرعت نداره بهش ضربه بزنه و بجاش میزنه رو میز/=
................................................................................​................................................................................​.................
چیزایی که اعضای اکسو تو نت سرچ میکنن>_*
شیو=چگونه در عرض یک دقیقه گرسنه نشویم
سوهو=کتاب چگونه از 10 فرزند خود نگهداری کنیم
لی=دانلود لالایی های زیبا
بکهیون=چگونه به کیوتی خود اضافه کنیم؟
چن=چگونه شریک زندگیه خوبی باشیم؟
چانیول=هپی ویروس ترین پسر کی پاپ کیست؟
دی او=چگونه بک را خفه کنیم؟
کای=(قابل گفتن نیس)/=
سهون=لوهان منو دوس داره؟
تاعو=دلم برا مامانم تنگ شدههههه crying
کریس=عکس کریس وو زیباترین پسر جهان/=
لوهان=چگونه قیافه ی مردانه ای داشته باشیم؟
................................................................................​....................................
بک=کییونگیییی برام یه شعر میخونی؟
کیونکسو=باشه(صداشو صاف میکنه)
چشمک بزن.چشمک بزن ستاره ی کوچولو
میخوام با ماشینم زیر بگیرمت
از یه سخره بلند پرتت کنم
امیدوارم گردنت بشکنه و بمیری
بک=یا جد لی سومان/=
کای=دی او خیلی دوست دارم تو خیلی جذابیییی
................................................................................​.....................................
کیونگسو برعکس چیزایی که میگن خیلی آرومه و آدم درون گراییه و ساکت یه گوشه میشینه و با کسی کاری نداره خیلی ساده و زودباوره
................................................................................​................................................................................​................................
کیونگسو مدل ماشینش از همه ی اعضا پایین ترع
.............................................................................
سهون بازیگوش ترین عضو اکسوعه
................................................................................​..
پاسخ
 سپاس شده توسط Roxanna
سهون تو اکسو کی بیشتر از همه با سوهو صمیمی تره و اونو از سال 2007 میشناسع
................................................................................​................................................
خب بریم برای عکس نوشته های اکسویی
تالار اکسو EXO 1
تالار اکسو EXO 1
تالار اکسو EXO 1
تالار اکسو EXO 1
تالار اکسو EXO 1
پاسخ
 سپاس شده توسط Roxanna ، MLYKACOTTON
سهون.شیومین.سوهو و چانیول اعضایی هستن که بدون آرایش خوشگل ترن
................................................................................​................................
داستان ترس تاعو از زبان کریس=
من داشتم ناهار میخوردم که منیجرا اومدن گفتن تاعو کارت داره منم تعجب کردم تو این موقع روز چرا؟وقتی رفتم تاعو تو حمومه بهم گف من میترسم اگه میشه اینجا وایسا تا نیم ساعت جلو در حموم واسادم تا تاعو اومد بیرون/=
................................................................................​................................................................................​...........................
چن اولین دوس دخترشو تو سن 10 سالگی داشتع/=
................................................................................​................................................................................​.....................
آموزش درست کردن بکهیون خانگی
مواد لازم=
نوتلا
شکر
شکلات
جیگر
آبنبات
توت فرنگی
طرز درست کردن=
همه ی مواد را باهم در مخلوط کن میریزیم مخلوط میکنیم و الان بک شما آماده است/=
................................................................................​..................................................
آیا میدانستید اگر با بک ازدواج کنید بچه شما بوی توت فرنگی میدهد؟/=
................................................................................​............................................
چان یبار مست کرده بود رفته بود به یه راننده تاکسی گفته بود من مجسمه آزادی ام -_-
................................................................................​.............................................
تالار اکسو EXO 1
بک چرا انقد کیوتع؟
تالار اکسو EXO 1
لباشو66
تالار اکسو EXO 1
انیمه سهونی*-*
تالار اکسو EXO 1
لوهان و جکسون Heart
تالار اکسو EXO 1
اکسو انیمه ای
تالار اکسو EXO 1
Heart
تالار اکسو EXO 1
لبخند کیونگسوروووو15
................................................................................​................................................................................​.........................................
دقت کردید کیونگسو همیشه یه جوری میخنده انگار داره به زور میخنده و تو دلش میگه بی مزه Dodgy ؟
پاسخ
چان=سهون برای من مث یه برادرکوچیکترع
سهون=چان متاسفم اما من خودم تو خونه یه برادر بزرگتر دارم
چان=(خنده زورکی)
اکسو=Telegh_01Telegh_01
سهون=لبخند دیوثانه/=
................................................................................​.............................................
داستان دعوای چان و کیونگسو=
چان=ما دعوا نکردیم بلاخره ما شوخی های فیزیکی باهم دیگه دارم...
کیونگسو گف تو نمیتونی از فن خفه کردن من جون سالم به در ببری منم گفتم بیا مبارزه کنیم اون منو گرفت و من داشتم خفه میشدم چشام دیگه نمیدیدن و نمیتونستم نفس بکشم که یهو یه نیروی عجیب بهم دست داد کیونگسو رو بلند کردم و پرتش کردم که شروع کرد به داد زدن من مچ پا اونو پیچ داده بودم و تا چند ماه اون نمیتونست راه بره درواقع فقط یه شوخی بود که اینجوری شد/=
نتیجه اخلاقی=هیچوق با چان در نیوفت
................................................................................​................................................................................​.................................................
کای و لوهان از لی تنبل ترن/=
................................................................................​..................................................................
سهون برای زندگی زنیو میخواد که مهربون باشه و کارای خونرو انجام بدع Heart (من اینطورما یعنی زن زندگیم)/=
................................................................................​................................................................................​.......................................
چن و کیونگسو اینستاگرام ندارن
................................................................................​.....................................
چانیول پلکاش کوچیکه و کامل چشمشو نمیپوشونع
بک=من وقتی از خواب بیدار میشم میبینم چان با چشای باز خوابیده اول چشای چانو میبندم بعد به کارام میسرم
................................................................................​................................................................................​.
اصن چرا بجای استفاده از ایز ریل از ایز هونهان استفاده نکنیم؟
هونهان ایز هونهان
چانبک ایز خیلی هونهان
پاسخ
آگهی
کارایی که اکسو برای ایرانیا انجام دادع=
سوهو تو لایوش به یه ایرانی سلام میکنه
سهون یه لباس که روش نوشته الماس رو پوشیده و عکس گرفتع
تو کنسرت گرول رو لباس لوهان نوشته بود جنگجو و چن مچ بند و کلاه طرح پرچم ایران تنش بود
سهون تو لایوش اسم ایرانو میارع
وقتی فیلم 300 ساخته شد اعضا از ایران حمایت کردن و گفتن ایرانیا اصلا اینطور نیستن
خب حالا براتون سوال پیش میاد چرا اکسو نمیاد ایران؟
اکسو یبار خواست بیاد ولی بهشون مجوز ندادن گفتن شما میرقصید یا باید فقط آهنگ بخونید و نرقصید یا نمیشه بیاید ایران که اکسو قبول نکرد
................................................................................​................................................................................​............................................
دست از سر لی سومان بردارید/=
خب ببینیدالان اکسو الی نیست که به اس ام و لی سومان فحش نداده باشه/=
خب هرچقد دلتون میخواد به اس ام فحض بدید ولی به لی سومان فحش ندید اون بدبخت اصلا رییس اس ام نیست و فقط سهام داره قبلا رییس بود زنش مریض شد و استعفا داد از ریاست پس
#به_لی_سومان_فحش_ندهید
ولی سهم شما امشب ذکر مرگ بر اس ام و مرگ بر رییس اس ام است/=
با تشکر
................................................................................​..........................................................
اعضای اکسو رو کی تو تی وی نشون دادع؟
بچه ها من فقط اینارو میدونم
ببر های پرنده(تاعو)
برادر مزاحم من(کیونگسو)
برنامه ثریا(سهون.سوهو.چانیول)
مرفی گروه های کی پاپ(تمامی اعضا)
................................................................................​................................................................................​..
بر و بچ فک کنم اکسو میخواد آلبوم جدید بده بیرون8
................................................................................​..............
سهون یبار خواسته بیاد ایران
................................................................................​....................
پاسخ
 سپاس شده توسط Roxanna
عشق یعنی...
عشق یعنی خنده ها و چشای شیو
عشق یعنی مظلومیت سوهو و لپای سوهو
عشق یعنی چال لپ لی و خنده های خوشگلش
عشق یعنی دیونه و کیوت بازیای بک
عشق یعنی صدای مخملی و لبخندای چن
عشق یعنی خنده های آزادانه و چال لپ چان
عشق یعنی اخما و کتک زدنای کیونگسو
عشق یعنی لبخندای کج و سکشی بازیای کای
عشق یعنی رگای دست و شیطونیای سهون
عشق یعنی خنده های خوشمل و چهره بامزه لوهان
عشق یعنی مغرور بودن و ایز نات مای استایل بازیای کریس/=
عشق یعنی گریه ها و لوس بازیای تاعو
پاسخ
 سپاس شده توسط Roxanna
اولی خوب بودTelegh_01Telegh_01

اگه سوهو بچه هارو بسپاره دست کیونگسو
سوهو=بک کو؟
دی او=تو لبسشوییه حالش خوبه
سوهو=چان حالش خوبه؟
دی او=آره پنج ساعت پیش رفت تو کوچه هنوز برنگشته
سوهو=سهون چی؟غذاشو دادی؟
دی او=سهون کیه؟/=

سوهو وشیومین عشقه
 :....I miss myself.....:    

پاسخ
 سپاس شده توسط Roxanna ، کــــــــــⓐرمَن
فن=سهون منو میشناسی؟
سهون=بله که میشناسمت
فن=راستش بار اوله که ملاقاتت میکنم
سهون=ههههه/=
(خدا هیچکیو اینطور ضایع نکنه)/=
..................................................................
بلندترین عضو اکسو کی چان و کوتاه ترین عضو اکسو کی کیونگسوعه
بلندترین عضو اکسو ام تاعو و کوتاه ترین عضو اکسو ام لوهانه
................................................................................​......................
سوهو یبار سهونو درحالی که داشته تو گوشیه کای فیلم پ.و.ر.ن نیگا میکرده دستگیر کرده(سهون ازت توقع نداشتم)/=
................................................................................​................................................................................​...............................
بک منحرفترین عضو اکسوعه
.........................................................

اینو ببینید/=
خدایا خداوندا سهونو از دست بک نجات بده crying
................................................................................​............
تاعو=کریس بریم شهربازی؟
کریس=شهربازی ایز نات مای استایل
تاعو=بریم رستوران؟
کریس=رستوران ایز نات مای استایل
تاعو=اهههههه واقعا که
کریس=اوه ایز نت مای استایل
تاعو=/=
کریس=(=
پاسخ
 سپاس شده توسط Roxanna ، DarkLight

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان