امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مهدی فقیه:امیدوارم شر این بلا به زودی از سر ما کم شود!

مهدی فقیه:امیدوارم شر این بلا به زودی از سر ما کم شود! 1

بازیگر سینما و تلویزیون که در روز پزشک به بیمارستان نمازی رفته بود گفت: حضور من در بیمارستان و تقدیر از کادر درمانی با شاخه گل، ادای دینی به این دوستان و حداقل کاری بود که از دستم برمی‌آمد.

مهدی فقیه، بازیگر تلویزیون و سینمای ایران در گفتگو با آنا با اشاره به روز پزشک و تقدیر از کادر درمانی کشور در روزهای کرونایی گفت: من ساکن شیرازم و برای تقدیر از کادر درمانی کشورمان که روزهای سختی را سپری می‌کنند با شاخه‌گل‌هایی به بیمارستان نمازی رفتم بلکه بتوانم ذره‌ای از آنان تشکر کنم.

وی افزود: جامعه پزشکی ما در این روزها واقعا زحمت می‌کشند. با دوستانم به صورت خودجوش و از سر میل به بخش‌های کرونایی و برخی قسمت‌های دیگر بیمارستان رفتیم بلکه ادای دینی به آنان کرده باشیم.

فقیه اشاره کرد: این تنها کاری بود که لاقل از دست من لاقل برمی‌آمد. این دوستان قشر زحمتکشی هستند که در دوره کرونا بیشتر به چشم آمدند و امروز می‌بینیم در خط مقدم مبارزه با این ویروس منحوس ایستاده‌اند.

این بازیگر اینگونه نیز تأکید داشت: در غرب با بهترین داروها و امکانات با این مریضی حسابی گرفتارند ولی کادر پزشکی ما با اخلاص کار می‌کنند. امیدوارم شر این بلا به زودی از سر ما کم شود.

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  اولین تریلر فیلم The Suicide Squad احتمالا به‌زودی منتشر خواهد شد
  ظاهر متفاوت و عجیب مهدی کوشکی در کنار خانم بازیگر جوان + عکس
  مجیدی: امیدوارم در ایران هیچ بچه کاری نباشد
Video بهنام تشکر و مهدی سلطانی در سریال هفت سنگ
  صحنه‌های جدید برای نسخه Snyder Cut فیلم Justice League به‌زودی فیلمبرداری خواهد شد
  مهدی جعفری «یدو» را در آبادان کلید زد
  ازدواج مجدد مهدی کوشکی با ریحانه پارسا با 18 سال تفاوت سنی + عکس
  بازیگر زن افشاگر عکس سحر قریشی و مهدی طارمی (عکس
  احتمالا فیلم Flashpoint قرار است کار تولید خود را به زودی آغاز کند.
  امیدوارم مدیریت جدید خانه سینما توجه به مسائل صنفی را در اولویت کارهای خود قرار دهد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان