امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فکر می کردم با افشاگری علیه تام کروز به دردسر می افتم!

فکر می کردم با افشاگری علیه تام کروز به دردسر می افتم! 1

«تندی نیوتن» در مصاحبه خود در ماه ژوئیه با «والچر» با افشای رفتار «تام کروز» در زمان فیلمبرداری «مأموریت غیرممکن ۲» و مواجهه با تبعیض جنسیتی و نژادی در فرایند انتخاب کردن بازیگران «فرشتگان چارلی» سونی، جنجال زیادی ایجاد کرده است. او این هفته در مصاحبه‌ی دیگری با «ورایتی» گفت که به خاطر انتقاد از شخصیت‌های بزرگ هالیوود از جمله کروز و «ایمی پاسکال» مدیر سابق سونی، از او ستایش‌های بسیاری شده است. او اضافه می‌کند: «فکر کردم که خودم را به دردسر خواهم انداخت زیرا این چیزی است که به آن عادت کرده‌ام.»

نیوتن گفته بود که رفتار کروز در حین فیلمبرداری «مأموریت غیرممکن ۲» او را ترسانده چرا که او فردی «به‌شدت سلطه‌جو» است. نیوتن به یاد می‌آورد که در زمان فیلمبرداری یکی از صحنه‌ها کروز چنان از بازی او برآشفته شده که به جایش بازی کرده تا نشان دهد چگونه باید در آن صحنه بازی کرد. نیوتن می‌گوید رفتار کروز سبب شده احساس «وحشت و ناامنی» کند.

هرچند نیوتن به ورایتی نمی‌گوید که آیا کروز پس از مصاحبه با «والچر» او تماس گرفته یا نه، اما تأیید می‌کند که افشاگری او بعضی‌ها را به وحشت انداخته است. او اضافه می‌کند: «بعضی افراد به‌شدت وحشت کرده بودند… [این سؤال ایجاد شده بود که] چقدر به عقب بازخواهم گشت؟»

نیوتن در مورد «ایمی پاسکال» و فیلم «فرشتگان چارلی» می‌گوید مدیر سونی فکر می‌کرد که او در نقش جاسوس الکس «قابل‌باور» نخواهد بود زیرا آن شخصیت «به دانشگاه رفته و تحصیل‌کرده بوده است.» وقتی که نیوتن به پاسکال یادآور می‌شود که او هم به کمبریج رفته، پاسخ می‌شنود: «بله، اما تو متفاوتی. شاید صحنه‌ای در یک بار وجود داشته باشد که بلند شود و روی یک میز برود و شروع به تکان دادن باسن خودش کند.»

او در پاسخ به این پرسش که چرا پس از گذشت چندین سال این مسائل را افشا کرده می‌گوید صحبت کردنش در مورد حقیقت حاصل تبدیل شدن به «یک زن سالخورده‌تر است که متوجه شده دانستن حقیقت و صحبت از حقیقت بیشتر به سود اوست تا سکوت اختیار کردن».

نیوتن اضافه می‌کند: «ضمن اینکه چیزی برای از دست دادن ندارم. زیرا با این افشاگری‌ها ممکن است استخدام نشوم اما این مسئله به هر حال برای افرادی با سن و سال من عادی است… مسئله کانفشنالیسم نیست، حتی مسئله اعترافات من نیست. مسئله این است که این واقعیتی است که مردم با آن مواجه می‌شوند.»

نیوتن یک بار دیگر با سریال «وست‌ورل» نامزد امی است.

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  تصاویر Mission: Impossible 7 تام کروز و هایلی اتول را سر صحنه تصادف اتومبیل نشان می‌د
  ویدیو جدید از پشت صحنه فیلم Mission Impossible 7 تام کروز روی قطار را نشان می دهد
  تاریخ سفر تام کروز به فضا برای فیلمبرداری فیلم جدیدش مشخص شد
  مراحل فیلمبرداری فیلم Mission Impossible 7 آغاز شد؛ پرش تام کروز از کوه با موتور
  تام کروز برای فیلمبرداری Mission Impossible 7 یک کشتی ۷۰۰ هزاردلاری را کرایه کرد
  تام کروز اجازه نمی دهد هیچ بازیگری در کنارش بدود!
  نام 9 ستاره ای که قرار بود به جای تام کروز در « چشمان کاملا بسته » بازی کنند فاش شد
  بدلکاری فوق العاده تام کروز در « ماموریت غیرممکن 7 »
  دستمزد نجومی تام کروز برای بازی در فیلمی که در فضا فیلمبرداری خواهد شد
  حمله تند میکی رورک علیه رابرت دنیرو! / به جان مادربزرگم سنگ روی یخ ات میکنم!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان