امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نیمار بعد از دعوا توییتر را آباد کرد!(عکس)

دیدار دیشب PSG و مارسی در هفته دوم لوشامپیونا که در نهایت به شکست 1-0 پاریسی ها منجر شد در دقایق پایانی به جنجال و درگیری کشیده شد و پنج بازیکن از دو تیم اخراج شدند. نیمار یکی از این بازیکنان اخراجی بود که به دلیل ضربه زدن به پشت سر آلوارو گونزالس بازیکن حریف اخراج شد. ولی ستاره برزیلی مدعی بود گونزالس به او توهین نژادپرستانه کرده است.

نیمار بعد از دعوا توییتر را آباد کرد!(عکس) 1

نیمار که در زمان بیرون رفتن از زمین بسیار عصبانی بود از ضربه ای که به گونزالس زده بود پشیمان نبود. او بعد از پایان بازی هم به نشان دادن واکنشهای تند به گونزالس ادامه داد و در توییتر خود نوشت: " تنها حسرتم این است که چرا به صورت آن عوضی نزدم".

توییت اول نیمار: باید توی صورت آن عوضی می زدم

نیمار کمی بعد یک پست دیگر در توییتر منتشر کرد و گونزالیس را متهم کرد که از یک فحش بسیار زشت علیه او استفاده کرده است.

نیمار در این توییت خود که عصبانیت در آن موج می زد نوشت "اینکه VAR حرکت من را تشخیص بدهد ساده است... حالا دوست دارم تصویر نژادپرستی که یک فحش خیلی زشت به من داد را هم ببینم... بله، می خواهم ببینمش. چه شده؟ واقعاً من را مجازات می کنید؟ پس آنها چه؟ چه خبر؟"

سرمربی مارسی، ویاش بواش، اما در پایان بازی از بازیکن خود گونزالس دفاع کرده و گفت فکر نمی کند او به نیمار چنین توهینی کرده باشد. او گفت کمی قبل تر آنخل دی ماریا به سمت گونزالس آب دهان پرتاب کرده بوده.

اما خشم نیمار از آلوارو گونزالس گویا تمامی نداشت. نیمار برای خالی کردن این خشم ظاهراً بهترین مجرا را توییتر یافته بود. بعد از دو توییتی که نیمار در حساب شخصی اش منتشر کرد و به گونزالس پرداخت با دیدن یک توییت از طرف او جوابی در زیر توییت این بازیکن مارسی گذاشت که در نوع خود جالب توجه بود.

گونزالس که توییتهای خشمگین نیمار و متهم کردن او به نژادپرستی را دیده بود در توییتر خود عکسی از بازیکنان مارسی که در زمان بازگشت به شهرشان خوشحال از پیروزی مقابل پاری سن ژرمن بودند منتشر کرد و نوشت: " نژادپرستی غیر قابل قبول است. من هر روز با دوستان و همکارانی از نژادهای مختلف زندگی می کنم. گاهی اوقات بد نیست قبول شکست را یاد بگیرند و بگذارند همه چیز در زمین بازی تعیین بشود. سه امتیاز امروز عالی بود. ممنون از خانواده مارسی".

اما نیمار این ادعای گونزالس را بی پاسخ نگذاشت و بلافاصله در زیر توییت گونزالس نوشت: " تو آنقدر مرد نیستی که اشتباهت را قبول کنی. باخت هم جزئی از ورزش است. ولی توهین کردن و نژادپرستی در زمین فوتبال، نه. من این را قبول ندارم. من برای تو احترام قائل نیستم. تو شخصیت نداری! پای حرفی که زده‌ای بایست... مرد باش! نژادپرست".
پاسخ
 سپاس شده توسط B I N A M
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  افشای مبلغ مورد نظر بارسلونا برای بازگرداندن نیمار
  باورنکردنی؛ هت تریک نیمار در بدشانسی! (عکس)
  محرومیت دو جلسه ای نیمار از همراهی پاری سن ژرمن
  نیمار مثل آب خوردن تیم عوض کرد (عکس)
  نیمار: منتظر اشاره پاری سن ژرمن هستم
  هررا: اطمینان دارم نیمار و امباپه در پاری سن ژرمن می مانند
  شریفات: از فوتبال سر در نمی‌آورند و می‌گویند شاهین سقوط می‌کند/ در دعوا با اسکوچیچ
  فابرگاس: نیمار شبیه به رونالدینیو است
  ژاوی: بارسلونا به نیمار نیاز دارد
  اونای امری: نیمار می‌تواند به امپراتوری مسی و رونالدو پایان دهد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان