امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈

(17-09-2020، 9:36)Lady_Dracula نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ااا میگم هرکی یه عکس شاخ و خفن از سهون برا آواتارم پیدا کنع به ده تا از موضوهاش پنج تا ستاره میدم و سپاسشم میکنم

با من=v
آگهی
پوففففف
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈ 2
(17-09-2020، 9:38)|ʙɪʟʟɪᴇ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2020، 9:36)Lady_Dracula نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ااا میگم هرکی یه عکس شاخ و خفن از سهون برا آواتارم پیدا کنع به ده تا از موضوهاش پنج تا ستاره میدم و سپاسشم میکنم

با من=v

چی با تو؟/=
اصن به 12 تا از موضوعات ستاره میدم
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
‌‌‌‌‌‌‌‌
سلام خنگولیا
ناشناس بگو (;

ارش انقدر موضوع تکراری نزن Sad
آگهی
(17-09-2020، 9:47)♡SIRVAN♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا نویسنده شدی طعنه میزنی به من
اخه عزیزم عشقم نگاه اسماشون باهم یکیه ولی متناشون فرق داره بزار کاری نکن نویسنده نشم
ناشناس بگو (;

(17-09-2020، 9:50)ǟrǟֆɦ ǟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2020، 9:47)♡SIRVAN♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اخه عزیزم عشقم نگاه اسماشون باهم یکیه ولی متناشون فرق داره بزار کاری نکن نویسنده نشم
برادر طعنه چیه فرقی نمیکنه وقتی اسمشون یکی و در اصل یک موضوعه باید تو هم تاپیک بزنی Undecided

من برای خودت میگم موضوعاتت بسته میشه از من گفتن Undecided

تعداد موضوع اولویت نیس با کیفیت و تکراری نبود مهمه.
 سپاس شده توسط BIG-DARK
.___.لعنت به کلاس تقویتی/:
(17-09-2020، 9:53)♡SIRVAN♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2020، 9:50)ǟrǟֆɦ ǟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برادر طعنه چیه فرقی نمیکنه وقتی اسمشون یکی و در اصل یک موضوعه باید تو هم تاپیک بزنی Undecided

من برای خودت میگم موضوعاتت بسته میشه از من گفتن Undecided

تعداد موضوع اولویت نیس با کیفیت و تکراری نبود مهمه.
اصلش متنه اخه Confused

نمیشن فعلا مدیر اس ام اس نداریم مگه اینکه تو بشی25r3025r30

اخه همه بالای 100 تا تاپیک زدن نویسنده شدن اقاصابر گفت حیف پیامام رو پاک کردم وگرنه نشونت میدادم:/
ناشناس بگو (;

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان