امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جیک جیلنهال از همکاری دوباره با دنی ویلنوو خبر داد

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جیک جیلنهال از همکاری دوباره با دنی ویلنوو خبر داد 1

جیک جیلنهال در مصاحبه جدید خود از احتمال همکاری دوباره با دنی ویلنوو در فیلم آینده این کارگردان خبر داده است.

دنی ویلنوو پس از ساخت آثاری مثل فیلم Sicario (سیکاریو) و فیلم Arrival (ورود)، به سراغ ساخت فیلم‌هایی از نظر مقیاس بزرگ‌تر و بلاک‌باستری رفته و پس از کارگردانی فیلم Blade Runner 2049 (بلید رانر ۲۰۴۹)، حالا فیلم Dune (دیون) را کارگردانی کرده است که مدتی پیش اولین تریلر این فیلم مورد انتظار و علمی تخیلی منتشر شد. فیلم Dune قرار است یک فیلم دو قسمتی باشد، اما ویلنوو در ماه تیر امسال تایید کرد که پس از این فیلم می‌خواهد فیلمی با بودجه متوسط و با مقیاس کوچک‌تری را تولید کند. این فیلمساز کانادایی پیش از این دو بار و در فیلم Enemy (دشمن) و فیلم Prisoners (زندانیان) با جیک جیلنهال همکاری بود و حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، ممکن است دوباره شاهد همکاری آن‌ها باشیم.

در مصاحبه با پادکست Team Deakins، جیک جیلنهال گفت که او در حال همکاری با ویلنوو در یک پروژه جدید است. بااین‌حال، او از دادن اطلاعات بیشتری خودداری کرد و در این پادکست او در ابتدا در مورد همکاری خودش با ویلنوو در فیلم Enemy صحبت کرد و گفت: «دنی به من گفت که دلیلش را نمی‌داند، اما باید این فیلم را بسازد. من فقط یادم میاد که دنی به من گفت که "من باید این فیلم را بسازم و باید آن را با تو بسازم. می‌توانم نفر دیگری را پیدا کنم که این نقش را بازی کند، اما نمی‌توانم تو را برای این نقش از ذهنم خارج کنم".»

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جیک جیلنهال از همکاری دوباره با دنی ویلنوو خبر داد 1

جیلنهال در ادامه اضافه کرد که در حال همکاری با ویلنوو در یک پروژه جدید است: «ما اکنون در حال کار روی چیزی هستیم و او تنها برای من پیام می‌دهد که بی‌صبرانه منتظرم تا دوباره باهات کار کنم و من نیز احساسی مشابه را دارم. در زندگی شما افرادی وجود دارند که با آن‌ها چنین ارتباطی پیدا می‌کنید و آن اتفاق باعث شروع ارتباط ما شد.». بااین‌حال، جیلنهال اطلاعات بیشتری از این پروژه به اشتراک نگذاشت و در حال حاضر مشخص نیست که این فیلم چه زمانی تولید و منتشر خواهد شد.

فیلم Dune برای اکران‌ در تاریخ ۱۸ دسامبر (۲۸ آذر) برنامه‌ریزی شده است.
Love
(: ♡
*-*

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  جیک جیلنهال احتمالا ستاره اصلی فیلم Ambulance مایکل بی خواهد بود
  جیک جلنهال و دنی ویلنوو دوباره با یکدیگر در سریال The Son همکاری می‌کنند
  واکین فینیکس در همکاری دوباره با ریدلی اسکات نقش ناپلئون را بازی می‌کند
  گل گدوت و پتی جنکینز در فیلم جدید Cleopatra دوباره با یکدیگر همکاری می‌‌کنند
  تاریخ اکران فیلم Monster Hunter دوباره تغییر یافت
  فیلم The Flash یک شروع دوباره برای دنیای DC خواهد بود
  گای ریچی و جیسون استاتهام در فیلم Five Eyes دوباره با یکدیگر همکاری می‌کنند
  همکاری چاد استاهلسکی و دریک کولستاد برای بازسازی فیلم The Man From Nowhere
  جولیا رابرتز و دنزل واشینگتن وارد همکاری جدید شدند
Video همکاری بن استیلر و اسکار آیزاک برای تولید فیلم London

پرش به انجمن: