امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

ابلاغیه سرلشکر شهید مهدی باکری به فرماندهان زیر دستش!

?بعد از همه نیروها غدا بگیرید، کمتر و دقیقا هم نوع آنها باشد، در داشتن مواد غذایی، چادر و پتو فرقی با بقیه نداشته باشید.

▫️مدیریت انقلابی اینگونه است. و جا دارد یادی کنیم از این نامه‌ شهید والامقام مهدی باکری. شاید تلنگری باشد...
پاسخ
آگهی
رئیس قوه قضائیه در اردبیل: موضوع کشت و صنعت مغان با جدیت بررسی می‌شود.

?هئیت داوری به هیچ وجه تحت فشار هیچ کسی قرار نگیرد، باید داوری کند چرا که اهمیت دارد و ما نیز نظارت می‌کنیم.
پاسخ
سردار بابازاده، فرمانده سپاه استان اردبیل: من از خاک، مردم و مغان دفاع میکنم. دولت به مردم مغان هیچ توجهی نکرده است.

?این واگذاری به هیچ وجه به نفع مردم و اهالی منطقه پارس آباد مغان نیست. باید در بررسی نوع این واگذاری که بزرگترین تولیدی کشاورزی و دامپروری خاورمیانه در مغان اردبیل تجدید نظر شود.
پاسخ
روزنامه الشرق الاوسط مدعی توافق ایالات متحده آمریکا و سودان برای عادی سازی روابط اسرائیل و سودان شد.
پاسخ
سردار بابازاده: اگر قرار است ملاحظه کسی را بکنیم، چرا ملاحظه بیت المال را نکنیم؟

?من از شخص دفاع نمی‌کنم من از نظام دفاع می‌کنم.
پاسخ
ست توهین آمیز عضو اصلاح طلب شورای شهر مشهد همزمان با چهلمین سالگرد دفاع مقدس

?احمد حاجیان شهری، عضو جنجالی و اصلاح طلب شورای شهر مشهد ویدئوئی کنایه آمیز از سریال شبهای برره با تیتر جنگجوی متوهم بدون هیچ توضیح مشخصی همزمان با هفته دفاع مقدس منتشر کرد.
پاسخ
آگهی
مجلس واکسن ها را پس داد

?‌مدیرکل سلامت مجلس: ‌مجلس با توجه به شرایط ویژه امسال در تامین واکسن انفلوآنزا، ۱۵۰۰ واکسنی را که طبق روال سالیان گذشته به داروخانه بهارستان تخصیص داده شده بود را به وزارت بهداشت بازگرداند.
پاسخ
یک زندانی دیگر با مواد سمی در آمریکا اعدام شد

?️ دولت آمریکا درحالی به بهانه اجرای حکم قصاص نوید افکاری، تعدادی از مقامات قضایی ایران را تحریم کرد که امروز، یک حکم اعدام فدرال در تگزاس از طریق مرگ با تزریق موادسمی اجرا شد.
پاسخ
پایگاه اسرائیلی المصدر: ایران در پاسخ به ادعاهای پادشاه سعودی علیه این کشور، عربستان را حامی اصلی عملیات‌های تروریستی در ایران خواند.

?وزارت خارجه ایران، کشور عربستان را پناهی برای تروریست‌ها و فراهم آوردن تجهیزات لجستیکی برای عملیات‌های تروریستی در منطقه خواند.

?وزارت خارجه ایران افزود: شکست عربستان و متحدانش در یمن باعث شده که آنها در برابر ایران مواضع سخت‌تری اتخاذ کنند و به این بهانه مسئولیت جنایت‌های جنگی خود علیه زنان و کودکان یمنی را نپذیرند.
پاسخ
كودتاي خزنده به دنبال كنترل فرماندهي سپاه توسط دفتر منتظري بود

سردار حسين نجات در گفتگو با ايرنا:
?جريان نفاق پنهان كه در دفتر آقاي منتظري جمع شده بود، سپاه را هم به عنوان يك قدرت براي خود مي‌خواست و به دنبال تغيير فرمانده كل سپاه بود
?تعداد محدودي از برادران ما كه موجه و پاك بودند (و بعدا فهميدند اشتباه كردند و ناشناس به جبهه برگشتند) را تحت تاثير قراردادند كه فرمانده كل سپاه در جبهه‌ها خيانت مي‌كند، حتي آقاي منتظري به امام گفته بود فرمانده سپاه كودتا مي‌كند كه امام فرموده بود اينها بچه‌هاي خودمان هستند، كودتا نمى كنند
?در نهايت امام در پيامي به پاسداران معترض فرمود: چون مي‌دانم شما فريب خورده‌ايد شما را مي‌بخشم، برويد دنبال جنگ.
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  وحدت نیروی دریایی ارتش و سپاه مایه افتخار نیروهای مسلح است
  سلاح مرگبار سپاه که قدرت نظامی ایران را به رخ می‌کشد + تصاویر
  موشک‌های «اسرائیل‌زن» سپاه را بشناسید
  سرنگونی پهپاد جاسوسی آمریکا در سواحل هرمزگان توسط سپاه
  سومین کارخانه زیرزمینی تولید موشک در سپاه تاسیس شد
  سپاه تفنگداران دريايي آمريكا (marine corps)
  رنجر های سپاه پاسداران چه کسانی هستند
  ناگفته‌های سقوط هواپیمای سی-۱۳۰ فرماندهان ارتش و سپاه
  ابلاغ دستور فرمانده کل قوا برای افزایش توان نظامی به ارتش و سپاه
  نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان