امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

《دابسمش از"خود"》نسخه ۱

فک کنم دیگه دارم حرفه ای میشم تو این کار Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، امیر‌حسین ، شـــقآیــق ، _sehun_ ، моои ، ραтяιcια ، Mohlek ، _ƇRAƵƳ_ ، فرنودِ بن گیومرث ، Ɗєя_Mσηɗ ، ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، βάરãɲ ، shghyegh ، *VENUS* ، THEDARKNESS ، لــــــــــⓘلی ، †ᴾᴼᴵˢᴼᴺ†
آگهی
پاسخ
 سپاس شده توسط Medusa ، ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، itinamk ، Emmɑ ، فرنودِ بن گیومرث ، _sehun_ ، βάરãɲ ، shghyegh ، *VENUS* ، ѕααяeη ، شـــقآیــق ، Mohlek ، Ɗєя_Mσηɗ ، امیر‌حسین ، ραтяιcια ، THEDARKNESS ، لــــــــــⓘلی
#کورد
پاسخ
 سپاس شده توسط Mohlek ، THEDARKNESS ، لــــــــــⓘلی ، βάરãɲ ، شـــقآیــق
قفلییی زدم رو اینن اهنگهه(:
پاسخ
 سپاس شده توسط Mohlek ، ραтяιcια ، _sehun_ ، βάરãɲ ، THEDARKNESS ، *Aɴѕel* ، ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، †ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† ، شـــقآیــق ، لــــــــــⓘلی ، Emmɑ
……)))
پاسخ
 سپاس شده توسط Emmɑ ، Mohlek ، ραтяιcια ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، سهَ‌ند ، THEDARKNESS ، _sehun_ ، *Aɴѕel* ، امیر‌حسین ، מַברִיק ، شـــقآیــق ، єη∂ℓєѕѕღ ، لــــــــــⓘلی
^^
پاسخ
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، βάરãɲ ، ραтяιcια ، امیر‌حسین ، THEDARKNESS ، Mohlek ، מַברִיק ، ѕααяeη ، شـــقآیــق ، ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، _sehun_ ، لــــــــــⓘلی ، Emmɑ
آگهی
خیس شدم**
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط _sehun_ ، ραтяιcια ، سهَ‌ند ، ѕααяeη ، امیر‌حسین ، TinaMk ، Mohlek ، Prometheus ، *VENUS* ، لــــــــــⓘلی ، Emmɑ
خیلی یهو عوض شدم نه؟ Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط ραтяιcια ، *Aɴѕel* ، єη∂ℓєѕѕღ ، امیر‌حسین ، ѕααяeη ، ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، لــــــــــⓘلی ، _sehun_ ، Mohlek ، حسین کرمانشاهان ، Emmɑ ، شـــقآیــق
ميدونم طولاني تر از يه دابسمش شد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشِنآسَم(:
پاسخ
 سپاس شده توسط _sehun_ ، ѕααяeη ، سهَ‌ند ، TinaMk ، Mohlek ، Medusa ، єη∂ℓєѕѕღ ، Emmɑ ، شـــقآیــق ، red_Queen
/:
پاسخ
 سپاس شده توسط ραтяιcια ، _sehun_ ، ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، Prometheus ، *Aɴѕel* ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، شـــقآیــق ، Medusa ، •ДmịrHoSsiŋ• ، red_Queen ، سهَ‌ند

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان