امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دلیل بدخط بودن نابغه ها

دلیل بدخط بودن نابغه ها چیست ؟

علم می گوید:اگر دست خط زشتی دارید یعنی خلاق هستید. اگر در حال حاضر بیشتر روزهایمان صرف نگاه کردن به صفحه لپ تاپ و تایپ کردن با صفحه کلید است، اما

زمان هایی وجود دارد که مجبوریم از یک برگه و یک خودکار استفاده کنیم و دست خط زشتی داریم، وضعیت خجالت آوری می شود. بهانه می آورید، "اوه، من این را در یک

ماشین در حال حرکت نوشتم" یا "این خودکار، روان نیست". معمولاً، در یک گروه از مردم، تعداد افرادی که دست خط زشتی دارند، همیشه بیش از افرادی است که دست

خط خوبی دارند اما بعد از خواندن ویژگی های شخصیتی مرتبط با دستخط بد، شما احساس خوش شانسی خواهید کرد، البته اگر که یکی از آن افراد هستید.

همین ابتدای بخش سرگرمی نمناک پاسخ اصلی را به شما خواهیم داد و در ادامه توضیحاتی برای تکمیل جواب پس ؛ آیا میدانید دلیل بدخط بودن نابغه ها چیست؟ شواهد

نشان داده بسیاری از نوابغ دست خط خوبی ندارند زیرا مغزشان سریع تر از دستشان عمل می کند.

دلیل بد خط بودن برخی افراد

1.شما متفکری مستقل هستید:

دستخط زشت همیشه نشان دهنده ی فرد گرایی مستقل است، چون معمولاً این نوع نویسنده ها یک متفکر مستقل هستند این افراد اغلب با انتظارات جامعه سازگار نیستند.

2.شما خلاق هستید:
افرادی که دست خط زشتی دارند بسیار خلاق هستند ؛ دستخط بد در برخی موارد نشانه ای از بی قاعدگی هم است.

بد خط بودن برخی افراد

3. شما باهوش هستید:

دست خط بد و کثیف نشانه هوش بالا است، به این معنی که قلم شما نمی تواند با مغز شما ارتباط برقرار کند پس، اگر دست خط زشتی دارید، نباید ناامید شوید. دست

خط خلاقانه به افرادی تعلق دارد که بسیار خلاق و استثنایی هستند. ناپلئون دستخط وحشتناکی داشت و حتی نوشته های فروید هم بسیار ضعیف و ناخوانا بود.

چند دلیل، برای داشتن دست خط بد:

کارشناسی در این مورد می گوید :همه ما می دانیم که دست خط زشت چه شکلی است این دقیقاً نقطه مقابل آثار هنری تمیز و مرتبی است که همه به آن غبطه می

خوریم. دستخط بد دارای ریتم ضعیف و تناقضات متعددی است. یکی از مهم ترین ها این است که صاحبان این دست خط ها پرانرژی هستند و نویسندگان این دست خط ها

هرگز کسل کننده و خسته کننده نیستند. در حقیقت من همیشه تجزیه و تحلیل آن ها را بسیار جالب یافتم بنابراین اگر نوشتار زشتی دارید، ممکن است چیزهای بیشتری

درباره شخصیت شما به چشم آید.

وقتی کودک بودم یک متخصص به من گفت که دست خط من مانند یک جنگل است - یک جنگل با علف های هرز! من نمی خواهم بگویم که در دست خط "بد" فضیلت

بزرگی وجود دارد - یا اینکه شما باید سعی کنید یک دست خط زشت داشته باشید.این دور از آن است. من در این زمینه با خودم درگیر هستم، چون خط خودم، همان طور

که گفتم، بسیار دورتر از خط زیبا است ؛ البته هر دستخط متفاوت است، به خصوص در زمینه تجزیه و تحلیل دستخط، که کاملا گسترده خواهد بود.علاوه بر این، درجاتی از

"زشتی" نیز وجود دارد و که هر کارشناسی به نوبه خود از آن تعریف می کند با این وجود چیزهای جالبی وجود دارند که ما می توانیم به آن ها اشاره کنیم.

معنی و مفهوم دست خط زشت:

دستخط زشت می تواند مقدار مشخصی از بار عاطفی را نشان دهد. بسیاری از نویسندگان با دست خط زشت تمایل دارند از لحاظ عاطفی ناپایدار باشند - حتی بد خلق

شوند چون ما می توانیم در نمونه بالا هم ببینیم.هم چنین دستخط زشت می تواند نشان دهنده عدم ثبات و تعدادی دیگر از چیزهای دیگر باشد.گاهی خط بد می تواند

نشانه ای از عزت نفس یا عدم امنیت باشد; اما همچنین می تواند خودمختاری و میل به قضاوت درباره محاسن خود را نشان دهد تا اینکه مطابق با روش استاندارد انجام

کارها باشد.

روزنه های امید برای افرادی که دست خط زشت و بدی دارند

دست خط بد همیشه فرد گرایی است، زیرا این نوع نویسنده متفکر مستقل است.خواهید دید که این نویسنده ها همیشه با توقعات جامعه سازگار نیستند.دست خط بد

اغلب با خلاقیت اتفاق می افتد و گاهی می تواند نشانه ای از بی قاعدگی باشد.

پاگانینی، ویولن نواز بزرگ متعلق به این دسته بود که او قطعا شخصی غیر عادی و بدون شک خلاق بود پس اگر خودتان را به عنوان نویسنده ای با دستخط بد می دانید, نا

امید نباشید! برخی از بدترین خط ها به نویسندگانی تعلق دارند که بسیار خلاق یا استثنایی هستند.

کتابی نوشته شده است تا دیده شود که نوابغ, هنرمندان خلاق و افراد بسیار باهوش خط زشتی داشته اند - بنابراین نباید نگران باشید و بابت آن خجالت بکشید. نمونه

های دستخط در این کتاب متعلق به برخی از نوابغ مشهور است ؛ ممکن است آن ها دستخط زشتی داشته باشند، اما فقط به چیزی که آن افراد به دست می آورند فکر

کنید ؛ پیکاسو دست خط خیلی بدی داشت و ببینید چه اتفاقی برایش افتاد.

علت بد خط بودن

دلایل داشتن دست خط بد

واقعاً الهام بخش است، نه؟

به همین دلیل است که نباید به دست خط زشت تان اجازه دهید که اعتماد به نفستان را کاهش دهد. هیچ درک اشتباهی در مورد خودتان نداشته باشید و نگذارید دیگران

درباره شما را براساس خط بدتان قضاوت کنند. نوشته های ویکتور هوگو, که یکی از ناشران بود, شبیه میدان نبرد بودند. حروف چین هایی که در رمزگشایی بالزاک کار می

کردند اغلب ناامید می شدند و می گفتند که پس از ساعت ها تلاش بی هوده, دیوانه می شده اند.

رابرت لوییز استیونسون هم بدتر بود. و چاپگر همیشه مشخص می کرد که چه چیزی نوشته شده است. استیونسون برای کپی کردن آنچه در جایگاه نخست قرار داده بود,

کمک کرد و سیدنی پس از بیست و چهار ساعت نتوانست دستخط خود را بفهمد از سوی دیگر برخی نویسندگان انگلیسی مانند آرنولد بنت, توماس هاردی و ال جی ویز با

ظرافت و حتی شیک شیک می نوشتند. اما نباید فراموش کرد که هیچ کدام از این سه نفر نوشتن را در جوانی شروع نکرده اند.

درباره کودکان با دست خط بد چطور ؟ علت بد طخی

توهین کردن و صدا زدن برخی کودکان بااستعداد و با دست خط بد، در همه جا است. به طور جدی، دست خط آنها می تواند تقریبا غیر قابل حل شد باشد و می تواند

مشکلات زیادی در مدرسه برایشان ایجاد کند. برای داشتن دست خط خوب, یک کودک باید مهارت های حرکتی خوبی داشته باشد نبود مهارت های حرکتی مناسب می

تواند یک مشکل واقعی برای برخی کودکان بااستعداد باشد که بسیاری از آن ها کمال گرا هستند. آن ها حروف را به روش ذهنی خودشان می بینند, اما مهارت های حرکتی

ظریف آن ها به اندازه کافی توسعه نیافته اند که به آنها نوع کنترل بر روی انگشتانشان را بدهد, نیاز به ایجاد نوع نوشتن خودشان را دارند.

این فقدان کنترل بر روی نوشتن نامه ممکن است برای این کودکان بسیار خسته کننده باشد و به جای مقابله با نا امیدی, آن ها به کار و هدف خود فکر می کنند.آن ها حتی

وقتی بزرگ تر می شوند و کنترل حرکتی بیشتری دارند، به زحمت برای بهبود نوشتنشان خود را به زحمت می اندازند با این حال، در حالی که این امکان وجود دارد که به

کودکان کمک کنیم مهارت های حرکتی ظریف خود را بهبود ببخشند، اما این همیشه کار مشکلی نیست.

اغلب کودکان با استعداد بیش از آنچه می توانند بنویسند، فکر می کنند و زمانی که سعی می کنند به اندازه کافی سریع بنویسند تا مغز خود را حفظ کنند، دستخط آن ها

بد می شود. این امر حتی زمانی هم درست است که کودکان مهارت های حرکتی ظریف و زیبایی داشته باشند.

سپاس
پاسخ
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، _leιтo_ ، _sehun_ ، BIG-DARK ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
آگهی
من بدختم 2
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
پاسخ
 سپاس شده توسط Emmɑ
نابغع کی بودی توو Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط _sehun_
(22-09-2020، 19:39)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من بدختم 2

سپاس؟؟
پاسخ
اگه اینطوریه پس منم بدخطم
پاسخ
 سپاس شده توسط Emmɑ
مث من.منم دست خطم بده.
پاسخ
 سپاس شده توسط Emmɑ
آگهی
چقد نابغه داریم منم خطم خوب نیس ㋛︎シ︎
پاسخ
من خطم عاااالیههه هورااا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط Emmɑ
شنیدم که میگن کسایی که هوش بالایی دارن بدخط هستن

منم بد خط هستم ولی فک نکنم نابغه باشم :-(
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
پاسخ
 سپاس شده توسط Emmɑ
صد در صد محقق این موضوع بد خط بوده /:
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

پاسخ
 سپاس شده توسط Emmɑ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  دلیل سرکوب احساسات و علایق مان چیست؟
  نابغه های ریاضی کلیک کنن!!
Star زندگی نامه((رندی گیج))فعالヘ نابغه;-)در حوزه نتورک مارکتینگビ
  دلیل قرمز بودن صندلی ها در سینما
  علت گرد بودن درب چاه های فاضلاب چیست؟
  دلیل اصلی ایجاد سکسکه چیست؟
  دلیل غرق شدن در دریای خزر چیست؟
  دانستنی مهم: علت شیطانی بودن عدد ۶۶۶
  شش دلیل که باید قدردان اینشتین باشیم
  دلیل خستگی در اواسط روز چیست؟

پرش به انجمن: