امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

▼ گفتگوی آزاد نُسخــہ 380 ▲

(30-09-2020، 16:41)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-09-2020، 16:38)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-09-2020، 16:33)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-09-2020، 16:32)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صباnafas
یا صبا عایا سهون را میشناسی؟
یا جیگر نه نمی شناسم

پس نام شوی من را نبر تا گردنت را نزدم/=
یا دل و قوه ی من شوخی کردم از من ذلخور نشو که من کرم های ابریشم دارم
شوی خودرا معرفی کن تا اورا بشناسم
یا طحال من/: به این کرم های ابریشمی عادت دارم هرچه قدر خواستی کرم هایت را به طرف من بیندازD:

شوی من نام و فامیلش اوه سه هون است که در 17 سالگی به اکسو رفت و از 12 سالگی در شرکت اس ام کار میکرد او حال 26 سال سن دارد او پسری جیگر و جنتلمن است
یا روده ی بزرگ من باشد پس هرچه کرم دارم بر تو میریزم تا کرم تورا بخورد و اثری از تو باقینماند

(30-09-2020، 16:44)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-09-2020، 16:38)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دارم آهنگ وقتی شبا میخوابیم کجا میریم از بیلیرو گوش میدم صداش خیلی قشنگه(=
آهنگاش جون میده باهاش چالش تیک تاک بسازی
@|ᴛᴏxɪ
منظورت bury a friend اِ؟!(=
اهنگ باحالیه
اهنگ copycat هم گوش بدع

آرع(=
خیلی
اوکی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، _ƇRAƵƳ_
آگهی
(30-09-2020، 16:26)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@":ǟrǟֆɦ :м"
مبارک اول شدنت/:

خواهش Heart Heart ژیگر
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

▼ گفتگوی آزاد نُسخــہ 380 ▲ 3
elec
Karlina
 سپاس شده توسط BIG-DARK
(30-09-2020، 17:12)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

elec

جیز نشیute
ناشناس بگو (;

سپاس شده توسط لــــــــــⓘلی
(30-09-2020، 17:12)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

elec

Heart
(30-09-2020، 17:15)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

elec

Heart

طرفدارا ریختن D: Heart Heart
Karlina
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
آگهی
@♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿
Cool Cool Cool
یکی بیاد بامن بحرفه 17
ناشناس بگو (;

اه اه اه ا ه اه ا ه ا ه ا ه ا ه اه..بازم دیر اومدم/:
(((:

•ناشناس•
تو شهرمون به این کوچیکی که قبلا روستا بوده بگب تتلو همه میشناسنش و آهنگاشو گوش میدن ولی وقتی میگی اکسو میگن اکسو خوردنیه؟/=
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، شـــقآیــق ، BIG-DARK

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان