امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

شرم‌آورترین کاری که زمان بچگی در مدرسه انجام دادی، چه بود؟ಠ‿ಠ

همه ما از روزهای کودکی و مدرسه‌مان خاطرات خنده‌دار و شرم‌آوری داریم. به اشتراک گذاشتن این داستان‌های متفاوت، حقیقتا یک ابتکار در گفتگو و روشی عالی برای آغاز مکالمه‌ای دوستانه است. یادآوری خاطرات خوب گذشته، باعث می‌شود افراد احساس آرامش کنند.
پاسخ
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، لــــــــــⓘلی ، Волшебник ، _ƇRAƵƳ_ ، *VENUS* ، امیر539 ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، _Strawberry_ ، *Aɴѕel*
آگهی
اهم اهم اولین نفر:ngh:
کارای بد زیاد کردم:ngh:
یکیش ک قابله گفتنه:رفته بودیم دشوییTelegh_01Telegh_01
رفیقم دشویی بغلی بودTelegh_01Telegh_01
از این ور ب اون ور اب ریختم روشTelegh_59
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(((:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
•ناشناس•
پاسخ
 سپاس شده توسط لــــــــــⓘلی ، Волшебник ، _ƇRAƵƳ_ ، امیر539 ، شـــقآیــق
این خیلی شرم آوره خیلی/=
بچه بودم 3.4 سالم بود خونه پدربزرگم بودیم یهو در دشویی باز بود یکی از دوستای پدربزرگم که مرد جوونی ام بود درو باز کرد//=
یکم نگم کرد و فوری درو بست crying
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
پاسخ
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، Волшебник ، لــــــــــⓘلی ، *Aɴѕel* ، _ƇRAƵƳ_ ، امیر539 ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
یکی از هزاران کار شرم آوری که کردم به شرح زیر است:
توی مدرسه بودم به خاطر یه کاری که کردم ناظممون دعوام کرد در خاطرم نیست که چی بود
یه دونفر توکلاسمون بودند که حسودی میکردند بهم هی میومدند منا تحریک می کردند که برم یه جورایی حال ناظمو بگیرم منم جوگیر گفتم بهشون که حالا میرم انتقام میگیرم(والا اون زمان انتقام یه کلمه لاکچری بود منم خر ذوق شده بودم به خاطراین کلمه که گفتم)
زنگ تفریح که خورد من خیلی شیک و تمیز روی پله نشستم و پام روهم دراز کردم ناظممونم تق افتاد رو زمین
بچه بدی بودم نچ نچ):
خسته کننده‌ترین برنامه کهکشان راه‌شیری:"انسان (زنده)، تکرار: هرروز"
پاسخ
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، *Aɴѕel* ، امیر539 ، Волшебник ، pɐɯɐɥɥoɯ ، pɐɯɐɥɥoɯ ، _sehun_ ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، شـــقآیــق
روز انتخابات شورای دانش آموزی بود
کاندیدا عکساشونو چسبونده بودن به دیوارا
منم واسه اینکه شناخته نشم تو دوربینا چادر انداختم رو صورتم‌ و رفتم رو صورت تک تکشون با خودکار آبی سیبیل کشیدم ( خنده ی شیطانی )
یا یه بار از یه دختره خوشم نمیومد رفتم تموم کتاباشو ریختم تو دستشویی و روشون آب ریختم با شیلنگ دستشویی! ( خنده ی شیطانی بیشتر )
همون دخترو از بالای پله ها هُل دادم پایین یه بار ^.^
یه بارم مبایل مدیرو انداختم تو کیف یکی از بچه ها ولی نفهمیدم نتیجش چی شد ^__^
پاسخ
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، امیر539 ، Волшебник ، _sehun_ ، _Strawberry_ ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، Волшебник
ازفوتبال بدم مي اومد دروازه بان مي ايستادم يك در ميون قصدي گل مي خوردم
LIFE
پاسخ
آگهی
وای زمان ما دستشویی همگانی مد بود اقا ما چند روز رفتیم حالی کردیم فرداش همه رو لو دادم به ناظم اونام نفهمیده بودن من لوشون دادم منو نفروختن یکی دیگه هم بود سر منچ قمار میکردیم سر فیلم س**ر ما هم هی جر میزدیم یه روز بابام اومد تو اتاقم از اون روز توبه کردم دیه
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  با تربیت ترین فحشی که تا به حال دادی چی بود؟؟؟؟؟؟؟
Wink اگه کارگردان بودی چه نقشی به نفر قبلیت می دادی؟؟؟
  لطفا یک جمله برای امام زمان بنویس.(اگه دوسش داری بیا)
  اگه خدا 24 ساعت گناه رو ازاد کنه،چه گناهی انجام میدی؟!
  مهم ترین کاری که امروز میخوای انجام بدی چیه ؟؟
  اگه زمان برمیگشت چه کارایی انجام میدادید یا برعکس انجام نمیدادید؟
Rainbow ¶¶بیاید بگید تو دوران مدرسه چه لقبی داشتید¶¶
  تست کارکرد مغز(حتما انجام دهيد پشيمون نميشين))
  کدوم نوع مدرسه میرین؟(جان مادرتون راست بگین)
  تو بچگی هات تصورت از خدا چی بود؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان