امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پرسپولیس با قانون جنگل اداره می شود!

#1
بدهی های باشگاه پرسپولیس از یکسو و کوک شدن هر روزه ساز جدایی از سوی بازیکنانی که با این تیم قرارداد دارند از سوی دیگر باعث شده وضعیت روحی هواداران نسبت به این قبیل نگرانی ها روز به روز بدتر شده و از طرفی هیچ تلاش برای از بین بردن این وضعیت مشاهده نمی شود. شایعه کسر امتیاز از پرسپولیس هم دیگر موضوعی است که ورد زبان طرفداران این تیم شده است.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پرسپولیس با قانون جنگل اداره می شود! 1

متن صحبتهای وی در ادامه می آید:
* پرسپولیس با قانون جنگل اداره می شود!
معضلات امروز باشگاه ما از دیرباز وجود داشته و دلیلش این است که با قانون جنگل اداره می شود. آنهایی که قوی تر هستند غذای بیشتری بدست می آورند و می خورند و قوی تر می شوند و ضعیف تر ها غذایی کمتر و هر روز ضعیف تر. هنوز یک مدیر نیامده که روزی ۱۰۰۰ تومان برای این باشگاه درآمد کسب کند.

* فقط هزینه می کنیم!
در این باشگاه فکری برای بازیکن سازی وجود ندارد و دائما در حال هزینه برای خرید بازیکن هستیم. بازیکنانی که هر روز یک ناز جدید برای باشگاه درمی آورند. چرا نباید خودمان بازیکن پرورش بدهیم و خوب هایش را استفاده کنیم و آنهایی که در حد پرسپولیس نیستند را بفروشیم؟

* برای شهرت خودکشی می کنند!
مشکل از مدیریت رسول پناه، انصاری فرد و گرشاسبی و قبلی تر ها نیست. کلا یک عده دوست دارند برای شهرت بروند داخل این چرخ گوشت و زیر بار این همه مشکل خوار و ذلیل شوند و به نوعی خودکشی می کنند تا هضم شوند و دو نفر اسم شان را بلد شوند. البته آنهایی که کاربلد هستند و می دانند وضعیت چیست وارد این معرکه نمی شوند. چون نمی خواهند روبروی مردم قرار بگیرند.

* پرسپولیس به AFC دروغ می گوید!
واقعا ما شایسته حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا هستیم؟ باشگاهی که نه ساختار دارد، نه امکانات و نه کاری برای تیم های پایه اش انجام داده است چرا باید آنجا باشد؟ وقتی سر تمرین تیم پایه آب معدنی ندارید چرا با سندسازی برای AFC نامه می زنید که سالی ۲ تا ۳ میلیون دلار هزینه صرف تیم های پایه می کنید؟ شما آنها را فریب نمی دهید خودتان را گول می زنید.

* شما شیعه حضرت علی(ع) هستید؟
اگر شما شیعه حضرت علی(ع) هستید؟ عدالت تان کجاست؟ کمک مربی تیم بزرگسالان باید ۲ میلیارد بعلاوه سالی یک میلیارد پاداش بگیرد ولی سرمربی تیم امید باشگاه ۸۰ میلیون تومان آن هم بعد از ۲ سال هنوز ۳۰ درصد پولش باقی بماند؟ این مساوات و عدالت پیروان حضرت علی(ع) است؟ این کار سالم است؟

* بازیکن حق دبّه کردن ندارد!
من مطمئن هستم که بشار رسن، شجاع خلیل زاده و بقیه پرسپولیس را دوست دارند ولی این دبّه کردن ها دیگر چه صیغه ای است؟ بله درست است وقتی یک شیشه شیر شده ۲۰ هزار تومان بازیکن هم باید افزایش قرارداد داشته باشد ولی طبق قراردادی که با باشگاه بسته نه اینکه بازیکن در یک فصل ۴ بار روی قراردادش متمّم بخورد! این را به چشم دیده ام که می گویم.

* آپشن چه مزخرفی است؟
من نمی دانم این آپشن را چه کسی برای بازیکنان مد کرد؟ مگر بازیکنی که آمده گل بزند تا سالی ۳ میلیارد بگیرد برای گل زدن باز هم باید پول بگیرد؟ دروازه بان وظیفه اش گل نخوردن است و وقتی گل خورد باید جریمه شود اینکه کلین شیت پاداش جداگانه دارد دیگر چه مزخرفی است؟ شما آرم پرسپولیس را به سینه تان زده اید و این افتخار را دارید که لباس پرسپولیس را می پوشید.

* ترابی و شجاعی کجا بودند که شاخ شدند؟
این مهدی ترابی که با این وضعیت از پرسپولیس جدا می شود در حالی که قرارداد داشته دو سال پیش کجا بود؟ به خدا قسم، من که ۲۵ سال است با فوتبال زندگی می کنم علی شجاعی را نمی شناختم ولی از وقتی لباس پرسپولیس را پوشیدند معروف شدند پس باید به این پیراهن و قراردادشان ارزش قایل شوند و تا پایان قراردادشان بایستند و بازی کنند. بعدش هر جایی خواستند بروند چون حق شان است ولی اینکه وسط کار دبّه کنند رسم جوانمردی نیست.

* مدیر نباید کولی بدهد!
البته مدیران هم مقصر نیستند و اگر دارند کولی می دهند برای این است که آنها انتخاب مردم نیستند. الکی است که می گویند مردم مالک پرسپولیس هستند! نخیر! مالک این باشگاه وزارت ورزش است که مدیرش را هم او انتخاب می کند و آقای مدیر هم حرف مردم را کاری ندارد و حرف وزارتخانه را گوش می کند. آن وقت مدیری که باید کولی ندهد به هر بازیکنی کولی می دهد.

* طرف زنش را به خاطر پرسپولیس طلاق می دهد!
آقای بازیکنی که تا تقی به توقی می خورد هوس می کنی وسط قراردادت از این تیم جدا شوی، می دانی مردانی هستند که به خاطر پرسپولیس زن شان را طلاق داده اند؟ می دانید طرف لنگ مایحتاج زندگی اش است ولی دغدغه پر کردن حساب باشگاه برای پرداخت پول برانکو را دارد؟ ای خاک بر سرتان که به خاطر پول ارزش این پیراهن را پایین می آورید.

* می توانستم رایگان برای پرسپولیس بازی می کردم!
به خداوندی خدا قسم اگر ۲۰ سال جوانتر بودم رایگان برای پرسپولیس بازی می کردم تا دو روز بیشتر پیراهن این تیم را برتن داشته باشم. شما که بیش از ۸۵ درصد پول این فصل تان را گرفته اید در حالی که خیلی از باشگاه ها هنوز به ۶۰ درصد نرسیده اند دردتان چیست؟ این باشگاه مقدس است و لباسش هم مقدس. یک ذره توقعات تان را پایین بیاورید.
پاسخ
آگهی


[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  برتری پرسپولیس در اولین بازی دوستانه فصل
Exclamation ادامه بدعهدی مدیران پرسپولیس
  ذوالفقارنسب: دکترهای زیادی در پرسپولیس هستند!
  استقلال و پرسپولیس با این دو جای خالی چه می‌کنند؟
  باقری صفحه پرسپولیس را فالو نکرده بود
Subarrow بیانیه باشگاه پرسپولیس علیه مدیرعامل استقلال
  بازگشت سجاد به گلزنی پیش از نبرد با پرسپولیس
  رسانه قطری: منتظر شکست پرسپولیس نباشید!
  خط‌کشی نیم متری روی پای ستاره پرسپولیس!
Wink شجاع مقابل پرسپولیس نیمکت‌نشین می‌شود؟

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان