امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸4 ≈

(22-10-2020، 21:46)دخترفسقلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2020، 21:42)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من پونزده سالم بود سیبیل داشتم
نمیدونستم دوس پسر چیه عشق چیههههههه
خداااا داریم ب کجا ها میریممممممممممم

اره دقیقا منو که نمیشد نگاه کرد
با دختر خالم خاله بازی میکردیم
الان یکی ببینه میگه شماها املین نسل الان که نیستن پیشرفت کردن
25r3025r30

Telegh_01
 سپاس شده توسط ραтяιcια
آگهی
(22-10-2020، 21:48)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2020، 21:46)دخترفسقلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره دقیقا منو که نمیشد نگاه کرد
با دختر خالم خاله بازی میکردیم
الان یکی ببینه میگه شماها املین نسل الان که نیستن پیشرفت کردن
25r3025r30

بابا..راس میگن ..من هنوزم املمTelegh_01Telegh_01

وییی منم بعضی وقتا حتی به عقلمم شک میکنم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
View this post on Instagram

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
A post shared by امپراطور کوزکو | زینب موسوی (@iamkuzcooo)

سپاس شده توسط شـــقآیــق ، _leιтo_
(22-10-2020، 21:51)دخترفسقلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2020، 21:48)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بابا..راس میگن ..من هنوزم املمTelegh_01Telegh_01

آجیم9سالشه..از من بیشتر حالیشهo_O
دیروز برگشته میگههههههههه
مامان چرا پیوی منو چک میکنی..چرا پیامای منو میخونی شاید سره بریده توش باشه

قیافه منO_O
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط _leιтo_ ، ραтяιcια
(22-10-2020، 21:53)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2020، 21:51)دخترفسقلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قیافه منO_O

وییی نگو که آبرویی واسمون نموند
رسما خودمونو با خاک یکسان کردیم Big Grin Big Grin
ولی من این جوری اصلا دوس ندارم هر چیزی به وقتش حالا دیرم شد اشکالی نداره Tongue

(22-10-2020، 21:53)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قیافه منO_O

شقا تازه اینکه خوبه
این دختره فک کنم استثنا هست
چون همه 15 ساله ها ک ب فکر عشقو عاشقی نیستن

یکیو میشناسم 7 سالشه اینستا هم داره بیا و ببین چ دابسمشایی با چ آهنگایی میسازهTelegh_01
 سپاس شده توسط ραтяιcια ، شـــقآیــق
(22-10-2020، 21:55)دخترفسقلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قیافه منO_O

رسما خودمونو با خاک یکسان کردیم Big Grin  Big Grin

چرا اخههههههدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸4 ≈ 192
من سروقتش سیبیل زدمدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم سر وقتش عاشق شدمدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلیییییی کارای دیگهههههدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط ραтяιcια
آگهی
(22-10-2020، 21:59)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2020، 21:55)دخترفسقلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رسما خودمونو با خاک یکسان کردیم Big Grin  Big Grin

چرا اخههههههدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من سروقتش سیبیل زدمدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم سر وقتش عاشق شدمدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلیییییی کارای دیگهههههدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سیبیل زدن موافقم ولی واسه عشق و عاشقی نه به نظرم هرچی دیر تر بهتر
بشینیم با رفیقامون عشق وحال کنیم بدون یه وبال گردن Tongue Tongue
به کسی بر نخوره ها

(22-10-2020، 21:57)!...Lavin...! نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قیافه منO_O

شقا تازه اینکه خوبه
این دختره فک کنم استثنا هست
چون همه 15 ساله ها ک ب فکر عشقو عاشقی نیستن

یکیو میشناسم 7 سالشه اینستا هم داره بیا و ببین چ دابسمشایی با چ آهنگایی میسازهTelegh_01

خخخ دیدمش
پسره همسایمون 10 سالشه دوس دختر داره
لامصب یَک جیگریههههههههههه
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط ραтяιcια ، _leιтo_
چ غلطا
 سپاس شده توسط ραтяιcια ، شـــقآیــق ، _leιтo_ ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
(22-10-2020، 20:56)ѕιƖeɴce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2020، 20:00)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عا عا عا ماشالا

والا از اخرین باری ک کنکور قبول شدم دیگ رفتی
ماعم گفتیم مزاحم جنگل و کوا و دشت و دریاتون نشیم(:
ب هرحال شما بگو بی معرفت
? Who's care?

ای بابا
خودت دوتا پیج زدی ک :/
ینی همش ما باید پی ام بدیم؟

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان