امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درست کردن ترکیبات لاغری با قهوه در منزل

درست کردن ترکیبات لاغری با قهوه در منزل 1
برای لاغر شدن می توانید قهوه را با مواد خاصی ترکیب کنید تا اثر قهوه را بر کاهش وزن مشاهده کنید. در این بخش مواد ترکیبی با قهوه که موجب لاغری می شوند را به شما معرفی می کنیم.

لاغری با ترکیبات قهوه
اگر برای کاهش وزن اقدام کرده اید حتما به شما قهوه هم برای لاغری و تناسب اندام معرفی شده است. شاید شما هم جزو آن دسته از افرادی باشید که نسبت به اضافه کردن چربی یا روغن به فنجان قهوه تان فورا موضع می گیرند. همان هایی که تصمیم می گیرند مکمل قهوه (کافی میت) بدون چربی مانند “فرنچ وانیلا” مصرف کنند صرفنظر از اینکه یکی از مواد تشکیل دهنده اش “روغن پالم” است! به همین خاطر قصد داریم تا نگاهتان را به این موضوع عوض کنیم!
لاغری با قهوه و روغن نارگیل
اگر روغن نارگیل را به قهوه تان اضافه کنید، نه تنها به اضافه وزنتان کمک نکرده اید بلکه با افزایش متابولیسم به سوزاندن کالری های بیشتر کمک خواهید کرد. این روغن سرشار از اسیدهای چرب با زنجیره متوسط است که با اسیدهای چرب با زنجیره بالا که در روغن های دیگر یافت می شود، متفاوت است. دانشمندان دریافته اند که مصرف روزانه یک قاشق چایخوری از اسیدهای چرب با زنجیره متوسط می تواند به سوزانده شدن 120 کالری بیشتر کمک کند.
نکته دیگر این است که این ترکیب قهوه شما را چرب و سرد نخواهد کرد. در عوض طعم آن را نیز به شکل خاصی بهتر می کند. در این ترکیب می توانید از عسل، وانیل و دارچین نیز استفاده کنید. اگر می توانید این قهوه را هر روز صبح همراه با یک صبحانه خوشمزه میل کنید تا از انرژی کافی در طول روز برخوردار شوید. علاوه بر موارد فوق، ترکیب زیر حاوی مقادیر فراوان ویتامین K22 می باشد که برای جلوگیری از پوکی استخوان ضروری است. مواد موجود در این ترکیب به طور کل به تقویت قوای ذهنی و جسمی شما کمک خواهد کرد.
درست کردن ترکیبات لاغری با قهوه در منزل 1
ترکیب روغن نارگیل با قهوه برای لاغری و کاهش وزن
مواد مورد نیاز برای تهیه قهوه لاغری
سه چهارم فنجان روغن نارگیل، ارگانیک
یک قاشق چایخوری عصاره خالص وانیل
یک قاشق چایخوری پودر دارچین، ارگانیک
یک قاشق غذاخوری پودر کاکائو، ارگانیک (سلیقه ای)
نصف فنجان عسل خالص (اگر نمی خواهید قهوه تان شیرین باشد، می توانید از عسل استفاده نکنید)
طرز تهیه قهوه لاغری
تمام مواد فوق را داخل ظرفی ریخته و به خوبی هم بزنید تا ترکیبی یکنواخت به دست بیاید.
سپس آن را داخل یک پارچ شیشه ای در دار بریزید.
ابتدا دو فنجان از قهوه مورد علاقه تان را درست کنید.
البته حواستان باشد که قهوه ارگانیک تهیه کنید.
سپس یک تا دو قاشق غذاخوری از ترکیب روغن نارگیل را همان اول به قهوه اضافه کنید. سپس آن را خوب هم بزنید تا یکنواخت شود و سپس نوش جان کنید.

منبع تاپ ناز
یار مگو که من منم
من نه منم نه من منم
گر تو تویی و من منم
من نه منم نه من منم
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان