امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بیاید اعتراف کنید

(31-10-2020، 9:40):ǟrǟֆɦ :м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-10-2020، 10:26)Mahdi 1381 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعد بهت گفتم دختر باز بهت بر خورد Idea  Big Grin  Tongue
دیدی من علم غیب دارم

برا خودت خوشیا

خدایا خودت رحم کن Big Grin
میدونی جالب ترین بخش این زندگی چیه.؟
اینکه ما تو عصری زندگی میکنیم که
گوشی هاش هوشمندن
ولی ادماش احمق Dodgy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16336926635920
(حرفتو بهم بگو.دیدم همه گذاشت منم گذاشتم جیز)
پاسخ
 سپاس شده توسط مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
آگهی
اعتراف میکنم وقتی کوچیک بودم رو دیوار خونه با مداد رنگی خط خطی میکردم
اعتراف میکنم اون کیک هویج خوشمزه که تو یخچال بود و ومن نمیدونستم ماله چیه بردم تو اتاقم همشو خوردم بعداومدم دیدم همه دارن پچ پچ میکنن منم میترسیدم لو برم رفتم بیرون وقتی اومدم خونه دیدم اثار جرمم مونده همشون ریختن سرم وگفتن اون کیک تولدت بود خیر سرت خخخ
اعتراف میکنم یه بار مهمون داشتیم منم تو شربت البالو هاشون فلفل قرمز ریختم با یکم سرکه بعد وقتی خوردن ومنم کلی خندیدم همه به نوبت یک پس گردنی بهم زدن
اعتراف میکنم پارسال یواشکی ماشین داداشمو کش رفتم و متاسفانه از شانس بدو با سپر که داغون شده بود برگشتم خونه ودوروز تو اتاقم تنبیه شدم
اعتراف میکنم که سر امتحانا به بیشتریا تقلب رسوندم
اعتراف میکنم یک بار برگه امتحان ریاضیمو کش رفتم رفتم خونه با خیال راحت جواب دادم بعد فرداش دوباره زنگ تفریح برگردوندم سر جاش اینم بدونید چند نفر هوامو داشتن
اعتراف میکنم خیلی وقتا که مثلا یک عالمه میوه و اینجور چیزا داشتیم منم قایمکی بیشترشو میخوردم بعد دوباره موقع که دور هم بودیم هم میخوردم
هنوزم بگم...خخخخخ ابروم رفت کف پام خخخ Blush Big Grin
==================

زندگیـ سختـ استـ اما منـ از آنـ سختـ ترمـ …

===================
پاسخ
 سپاس شده توسط LUGAN ، Prometheus ، ᴀʀмɪss ، @ساحل@
اعتراف میکنم هرموقه جلوی گوشیم لباس عوض میکنم فک میکنم یه نفر از دوربین گوشی منو نگاه میکنه :|
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Unknown
بیاید اعتراف کنید 4
پاسخ
 سپاس شده توسط LUGAN ، Prometheus ، ᴀʀмɪss
اعتراف میکنم شبا وقتی همه میخوابن میرم بیرون صبح میام میرم زیر پتو...درم باز باز .__.
اعتراف میکنم برای اینکه ریاضی ننوشته بودم با یکی از دوستام فرار کردیم .__. هنوزم دارم تاوان پس میدم به خاطرش چون مدیر فهمید دبیر ریاضیمون فهمید بابام فهمید..هرچی میشه میگن دیگه بچه ایی که از مدرسه فرار کنه ._______.
اعتراف میکنم هیچ حسی به دختری که به دوستام میگفتم دوسش دارم نداشتم ._. میخواستم جلو دوستام کم نیارم ._.
اعتراف میکنم وقتی جلو جمع مامان بابام ازم تعریف میکنن جوری خندم رو میخورم که گریم میگیره.__.اگه میدونستن من چه گهیم >_<
اعتراف میکنم یبا تو مغازه ایی که کار میکردم...اینو بیخیال >__<
اعتراف میکنم سر کلاس زبان من بودم که از لوله خودکارم کاغذ پرت کردم پشت کله دبیرمون نه علی بدبخت .__.

پاسخ
 سپاس شده توسط ᴀʀмɪss ، LUGAN ، _sehun_
(15-12-2020، 13:34)ԍɩɻɑuɑw نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اعتراف میکنم غلط کردم دعا کردم مدرسه مجازی شه اعتراف میکنم ببخشید ماشین بابامو روشن میکردم میزاشتم دود کنه مدرسه تعطیل شه اعتراف میکنم برای ازمون تیزهوشان{سمپاد}اط رو دوستم تقلب کردم

چشمانم روشن ب Big Grin
گوشی هاش هوشمندن
ولی ادماش احمق Dodgy
پاسخ
Shocked 
(15-12-2020، 13:54)ԍɩɻɑuɑw نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-12-2020، 13:51)աօռɖɛʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چشمانم روشن ب Big Grin

نه برا کلاس دهم اخراجم کردن
راستی رمانتم خیلی باحاله

ممنونم ولی کووم رمان.؟
گوشی هاش هوشمندن
ولی ادماش احمق Dodgy
پاسخ
آگهی
(30-10-2020، 13:16)•ДmịrHoSsiŋ• نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اعتراف میکنم بچه که بودم از سوراخ در اسباب بازیامو نگا میکردم که اگه صحبت کردن مچشونو بگیرم

Telegh_01
پاسخ
اعتراف میکنم که
ادِم خیلی حالی به حالیم
و هر لحظه امکان دارع مودم عوض شه._.!
پاسخ
 سپاس شده توسط Prometheus ، LUGAN

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  پای راست شما احمق است، باور نمی کنید؟ پس این تست را انجام دهید!!؟
  یه بازی جالب (امتحان کنید)
  تست هوش(امتحان کنید)
  بیاید اینجا با هم چند تا سلامتی بریم .........
Heart بخونید اما فکر کنید
Tongue نفر قبلی خود را تعریف کنید
Thumbs Up آزمون سنجش سن عقلی (کلیک کنید واقعا جالبــــــــه)
  من الان 15 حقیقت رو راجب شما میـــــــــــــــــــــــــــــدونم!!!بیاید تو تا بگم!
  وقت آن رسیده ذهنیت خود نسبت به اتوبوس را عوض کنید!
  برای دیدن اسم عشقتون کلیک کنید

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان