امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

قیمت

Wink 
کی گفته فقط چیز های گرون خوبن؟
من یک پدر و مادر و برادر ارزان دارم.
شاید بعضی ها دوست ها ی گران داشته باشند.دوست هایی که برای دوست بودن باج می خواهند.‌.‌‌‌‌‌.
شاید بعضی از آدم ها چیز های گران را دوست داشته باشند.اما آدم ها ی ارزان هستند که با تو هستند،به تو مهر می ورزند. Heart

(01-12-2020، 14:04)آرمان کريمي 88 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شاید بعضی ها دوست ها ی گران داشته باشند.دوست هایی که برای دوست بودن باج می خواهند.‌.‌‌‌‌‌.
شاید بعضی از آدم ها چیز های گران را دوست داشته باشند.اما آدم ها ی ارزان هستند که با تو هستند،به تو مهر می ورزند. Heart

من بار اولم است که اینجا می نویسم.نوشتنم خوبه یا نه ؟
من برادری دارم که مورد اعتماده اما بعضی از مواقع آدم فروش. بعضی از مواقع شیرین تر از عسل بعضی از مواقع هم تلخ تر از مرگ. اما من با همین تضاد زیباش می سازم و 8 سال و 5 ماه و 23 روز یا همون 3099 روز اختلاف سن را کنار می گذارم و برادر 3 ساله ام را در آغوش می سپارمpillو مثل این آدمک پشت با او بازی می کنم و ng2او را دلداری می‌دهم

آینت دانی چرا غماز نیست
زانک زنگار از رخش ممتاز نیست
پاسخ
آگهی
(01-12-2020، 14:04)آرمان کريمي 88 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من بار اولم است که اینجا می نویسم.نوشتنم خوبه یا نه ؟
خوفه خوفه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قیمت 1
پاسخ
 سپاس شده توسط آرمان کريمي 88
ممنونم از نظر دهي شما. Sleepy
من برادری دارم که مورد اعتماده اما بعضی از مواقع آدم فروش. بعضی از مواقع شیرین تر از عسل بعضی از مواقع هم تلخ تر از مرگ. اما من با همین تضاد زیباش می سازم و 8 سال و 5 ماه و 23 روز یا همون 3099 روز اختلاف سن را کنار می گذارم و برادر 3 ساله ام را در آغوش می سپارمpillو مثل این آدمک پشت با او بازی می کنم و ng2او را دلداری می‌دهم

آینت دانی چرا غماز نیست
زانک زنگار از رخش ممتاز نیست
پاسخ
 سپاس شده توسط BIG-DARK

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  قیمت و خرید یونیت دندانپزشکی
  خرید دستگاه لیبل زن با قیمت مناسب
  قیمت ریبون وکس رزین در فروشگاه اینترنتی لیبل لند
  لیست قیمت و فروش ارزان انواع قفل دیجیتال و هوشمند
  علت افزایش قیمت پوشک بچه چیست؟
  با این اقدامات جلوی افت قیمت خودروی خود را بگیرید!
  گران قیمت ترین سیگارهای دنیا +عکس
  عکاسی به قیمت جان عکاس/تصویر جنجالی از شیر خشمگین
  خانه گران قیمت علی دایی رو نگاه کنید ...قصره
  دو ازدواج گران‌قیمت دنیا؛ریخت و پاش روس‌ها و هندی‌ها

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان