امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چرا یهو بی تی اس انقد معروف شد؟

شت :|

نمیدونستم تا این حد ناراحت میشین ولی خب من اون حرفا رو بخاطر خودتون زدم ؛
گفتی ما روشون تعصب داریم و نمیزاریم شما هیتر ها...

خب با عرض معذرت الان یه سوال دارم ؛ الان اگه تو بیای ازشون دفاع کنی اینجا ؛ چی بت میرسه ؟
تهش که چی ؟

وای بی تی اس فلانه ؛ اهمیت میده و...

گفتی به تو ربطی نداره ولی عمیقا اشتباه میکنی
اگه قرار باشه منم کاربری از اینجا باشم ؛ این به منم مربوط میشه که چترومش پر نشه از بی تی اس و آرمی و اینا

گفتی آهنگای اینا باعث شد خود کشی نکنی ولی بازم اشتباه میکنی ؛ دلیل خود کشی نکردنت اینه که جرعتشو نداشتی
دلم نمیومد از این زندگیت دل بکنی

الکی هم هندی بازیش نکنین

باورم نمیشه ما موسیقیمون انقد پیشرفتس ؛ رپر های ایرانی دارن بهترین رپ های جهان رو ارایه میدن
هر کشوری که بخواد رپشو قوی نشون بده میاد تو یوتیوب یه ویدیو میزاره با عنوان مقایسه رپ مثلا دانمارک با ایران
مقایسه رپ اروپا با ایران!
اینارو من دیدم ؛ همشونم دلیلش پر قدرت بودن رپ ایران بود

از پاپ هم که نگم واستون ؛ اون از شادمهر که تو واشنگتن پست بش گفتن اسطوره پاپ و اون از خواننده های ما که یه ویدیو از پخش زنده خودشونو میزارن یوتیوب ؛ ۹۸ میلیون بازدید میخوره

بعد با وجود اینا ما اینهمه خواننده رو ول کردیم
شادمهر
یگانه
داریوش
هیچکس
و...

میریم آهنگای کره ای که زبونشون مثه آدمه و نه حرکاتشون درست درمونه رو میگوشیم ؛ هه!

امیدوارم بهتون بر نخورده باشع ؛ دیگه به هر حال ما نادونیم و حرفای درست و حسابی بلد نیستیم ؛ اگرم چیزی بهتون گفتیم بزارین به حساب همون نادونیم

ضمنا ما هم بیکار نیستیم که بیایم با کی پاپ دشمنی کنیم و تو این فاز ها و داستان ماستانا نیستیم ؛

فقط واس خودتونه که اینارو میگم
امیدوارم یکم منطقی فکر کنین
البته وقتی که جای علاقه رو تعصب پرکنه ؛ دیگه نا خود آگاه آدم فقط بی دلیل دفاع میکنه و چشمشو رو واقعیت میبنده
...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
پاسخ
آگهی
(27-01-2021، 7:10)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شت  :|

نمیدونستم تا این حد ناراحت میشین ولی خب من اون حرفا رو بخاطر خودتون زدم ؛
گفتی ما روشون تعصب داریم و نمیزاریم شما هیتر ها...

خب با عرض معذرت الان یه سوال دارم ؛ الان اگه تو بیای ازشون دفاع کنی اینجا ؛ چی بت میرسه ؟
تهش که چی ؟

وای بی تی اس فلانه ؛ اهمیت میده و...

گفتی به تو ربطی نداره ولی عمیقا اشتباه میکنی
اگه قرار باشه منم کاربری از اینجا باشم ؛ این به منم مربوط میشه که چترومش پر نشه از بی تی اس و آرمی و اینا

گفتی آهنگای اینا باعث شد خود کشی نکنی ولی بازم اشتباه میکنی ؛ دلیل خود کشی نکردنت اینه که جرعتشو نداشتی
دلم نمیومد از این زندگیت دل بکنی

الکی هم هندی بازیش نکنین

باورم نمیشه ما موسیقیمون انقد پیشرفتس ؛ رپر های ایرانی دارن بهترین رپ های جهان رو ارایه میدن
هر کشوری که بخواد رپشو قوی نشون بده میاد تو یوتیوب یه ویدیو میزاره با عنوان مقایسه رپ مثلا دانمارک با ایران
مقایسه رپ اروپا با ایران!
اینارو من دیدم ؛ همشونم دلیلش پر قدرت بودن رپ ایران بود

از پاپ هم که نگم واستون ؛ اون از شادمهر که تو واشنگتن پست بش گفتن اسطوره پاپ و اون از خواننده های ما که یه ویدیو از پخش زنده خودشونو میزارن یوتیوب ؛ ۹۸ میلیون بازدید میخوره

بعد با وجود اینا ما اینهمه خواننده رو ول کردیم
شادمهر
یگانه
داریوش
هیچکس
و...

میریم آهنگای کره ای که زبونشون مثه آدمه و نه حرکاتشون درست درمونه رو میگوشیم ؛ هه!

امیدوارم بهتون بر نخورده باشع ؛ دیگه به هر حال ما نادونیم و حرفای درست و حسابی بلد نیستیم ؛ اگرم چیزی بهتون گفتیم بزارین به حساب همون نادونیم

ضمنا ما هم بیکار نیستیم که بیایم با کی پاپ دشمنی کنیم و تو این فاز ها و داستان ماستانا نیستیم ؛

فقط واس خودتونه که اینارو میگم
امیدوارم یکم منطقی فکر کنین
البته وقتی که جای علاقه رو تعصب پرکنه ؛ دیگه نا خود آگاه آدم فقط بی دلیل دفاع میکنه و چشمشو رو واقعیت میبنده
...

ای خداااااااا من الان اینجوری کنم میگن این هیتره اونجوری کنم میگن این بی منطقه ۰-۰:/
ببین من حرفاتو کاملا درک میکنم
درسته واقن ایران تو حوضه پاپ و مخصوصا رپ خوبه و فلانه و اینا ولی
کی پاپ هم همچین کم چیزی نیستا!
همین گروهی که میگی کار های معمولی انجام میدن انگار تا حالا رپشونو ندیدی! خو وقتی ندیدی چجوری میتونی قضاوت کنی که ممکنه کی پاپ انقد صنعت ضعیفی داشته باشه؟؟
همین گروه بی تی اس :
به انگلیسی بزنی تو گوگل چه چیزی پبیشترین فنو داره میاره بی تی اس!
نفر اول لیست گروهای پاپ
برو رپشونو ببین تا ببینی به قول خودت اونام چیزای معمولی نمیخونن و استعداد دارن
و اینکه اگه دوس نداری که تو تایپیک های مختلف درباره کی پاپ انقد زیاد نباشه خعب طرفدار داره! واقن ساده ترین دلیلش همینه اینجا موضوعات دیگه ایم هست که هر روز گذاشته میشه و اینکه انقد همه چی دربارشون گذاشته میشه شاید بخاطر اینه که زیادی خوبن و طرفدار دارن! دقیقا مث چیزایی قدیمی که مورد علاقه اون دوره بود و اونو دوست داشتن اونم در حد مرگ!
ایرانیام واقن کم چیزی نیستن!... رپشون .... آهنگاشون و ....
ولی کی پاپم کم چیزی نیست!.... رپشون که ترکونده.... پاپش و ....
و راستی ما خیلی راحت میتونیم عین آدم و منطقی حرف بزنیم و چیزیم جلو چشامونو نگرفته ۰-۰
ولی فنا کلا وقتی یه هیتر ببینن به طور غریضی دوس دارن بزنن دهنشونو صاف کنن! ۰-۰
توجه کن کسی که نظرشو با احترام میگه هیچ فوشی به هیچکس نمیگه نه هاااا... اونارو که خیلی با احترام میگیم خب هر کی سلیقه ای داره
من هیترارو میگم!
پاسخ
 سپاس شده توسط Mohlek ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ
اتفاقا من کلی کار از کی پاپ دیدم و بدم هم نیومده ؛ ولی دیگه روشون تعصب ندارم که بخوام بخاطرشون به بچه پنج ساله سیلی بزنم!!!

خیلیاتون فک میکنین که من هدفم از اینکارا خراب کردن بی. تی اس و ایناس (زاغارت) ولی بمولا اینارو واس خودتون گفتم ؛

این بحثو هم تموم کنیم بهتره بنظرم ؛

مام امیدواریم b.t.s تون هر روز پیشرفت کنه Smile
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط ᗩᐯᗩ⁷ ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ
(27-01-2021، 0:18)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"alick"
باهات بد حرف زدم معذرت ولی قبول کن حقت بود
خب اومدم جوابتو با زبون بی تی اس بدم
خب بریم سراغ آهنگ آیدول
این حرفا رو به هیترا هم میگه
*هر چی میخوای صدام کن برام مهم نیست*
...خب تو اوسکول صداشون کردی (:
بعدی
*افتخار میکنم، من آزادم*
خب تو گفتی آرایش میکنن و موهاشونو رنگ میکنن (:
بعدی
*اینکه برای چی سرزنشم میکنی برام مهم نیست*
برا اونا مهم نیست برا آرمیام مهم نیست پس برا چی اینکارارو میکنین؟ (:
بعدی
*میدونم چی هستم،میدونم که چی میخوام*
اونا برا هیت ها ارزشی قائل نیستن چون میدونن واقعیت نداره (:
بعدی
*راجب چی داری انقدر پرحرفی میکنی؟*
خب بچم راست میگه دیگه معلوم نیست چی میگین و چی میخواین (:
بعدی
اینجاش محشره میگه
*من کار خودمو میکنمپس سرت به کار خودت باشه*
این حرشونو باید با طلا نوشت (:
بعدی
*نمیتونی مانع دوست داشتن خودم باشی*
با این حرفاتون شاید آرمی ها رو از بی تی اس متنفر کنید گر چه حرفاتون غلطه. ولی اونا عاشق خودشونن (:
بعدی
*من کار خودمو میکنم،من عاشق خودمم،عاشق طرفدارمم*
آخه بیچاره ها باهاتون کاری دارن؟؟ منم عاشقشونم (:
*عاشق رقصمم و هر چیز دیگه*
بعدی
*مشکلی نیست من عاشق خودمم،مشکلی نیست تو این لحظه خوشحالم*
هیت هاتون براشون مشکلی ایجاد نمیکنه (:

خب نقد امروز تموم شد،امیدوارم موفق باشی و اصلاح شی

@"♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿"بیا ببین پسرت چیکارا که نکرد (:
حقم نیست برام آرمی بمب بخری؟؟

فقط اون تیکه ک جیمین میگه نمیتونی کاری کنی از خودم خوشم نیاد

اونم میخرم پسرم (:

بخش سوزناک داستانشون اینه که
اولین کنسرتشونو خودشون بلیطاشونو پخش کردن
ب صورت مجانی!
مردمم بی اعتنا مینداختنشون زمین !
حالا الان ملیون ها نفر حاضرن همه چیزشونو بدن .. تا فقط جای اونا باشن
اونا کلی زحمت کشیدن .. حاصل 7 سال دست رنجشونه
هوسوک میخاست از گروه بره .. نا امید شده بود .
ولی خب راضیش کردن نره .
الان خوده هوسوک امید گروه و امید ارمیاس(:
Karlina
پاسخ
مگه حتما باید چیزی بهمون برسه؟؟ دنیا شده پر از مادیات؛ انسان ها فقط به فکر پول و زمین و ملک و مادیاتن. چیزی میرسه ولی این چیز معنویه!!
مجبور نیستم بهت توضیح بدم چی میرسه چی نمیرسه!
نخیرم کاملا در اشتباهی اول اینکه چت روم اینجا پره بی تی اس و اینا نیست!! اینجا انجمن بی تی اس خور نیست که!! گاها لازم شد بحث و تبادل نظر میکنیم. دوما اینجا اصلا پر شده از بی تی اس تو ینی نمیتونی بی اعتنا شیرموزتو بخوری؟؟ سوما اگرم نتونستی این مشکل خودته و اینو هم بدون نمیتونی هر جور دلت بخواد با این موضوع کنار بیای!

خب راست میگی جرعتشو ندارم چون دل کندن از این همه خوبی هاشون کار هر کسی نیست!! آدم که از جونش (BTS) نمیگذره :/

رپ و پاپ به فن هاشون مربوطه الان که چی؟؟ میخوای کی پاپرا رو فن پاپ یا رپ کنی؟؟ تو بپا اونا کی پاپر نشن!!
همه اینایی که گفتی نم پیشرفت و بازدید و لایک و لقب و فلان، تو همه اینا کی پاپ بهتره و ثابت شده!!
زبونشون خیلیم خوبه تو منطق نداری!! بقیه کشورا هم زبون فارسی رو به تمسخر میگیرن! کی پاپ بعضی جاهاش انگیلیسی هم میخونن که نمیخوام وارد این بحثا شم!!

ممنون که میخوای کمک کنی ولی بهتره مواظب اطرفیانت باشی نه اینکه بیای فاز سوپرمن بگیری!!
دقت نمیکنی بفهمی منطق با ماست!

هوم شاید راست بگی؛ گفتم در جریان باشی من مطمئنم کی پاپ آخرش به ضررمه چون تعصبم و علاقم بیش از حده ولی با تمام عشق جلو میرم تا شکستم زیباتر بشه!!
شاید خنده دار باشه ولی من بدون هدف کی پاپو دنبال میکنم، میخوام یه روزی یه هدفی شکل بگیره و اونو دنبال کنم (:

(27-01-2021، 7:36)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اتفاقا من کلی کار از کی پاپ دیدم و بدم هم نیومده ؛ ولی دیگه روشون تعصب ندارم که بخوام بخاطرشون به بچه پنج ساله سیلی بزنم!!!

خیلیاتون فک میکنین که من هدفم از اینکارا خراب کردن بی. تی اس و ایناس (زاغارت) ولی بمولا اینارو واس خودتون گفتم ؛

این بحثو هم تموم کنیم بهتره بنظرم ؛

مام امیدواریم b.t.s تون هر روز پیشرفت کنه Smile
میدونم هدفت خیر بود ولی بهتره بدونی منم همین حسو به پاپ دارم!! صبح تا شب فقط پاپ میگوشم دقت کنی تو گفتگو آزاد پاپ خیلی میزارم!! ولی تعصب ندارم!

اون سیلی رو به بقیه کی پاپرا مربوط نکن! اون من بودم نه همه ما!!
گفتم که یکمی دیوونه میزنم ولی بهتره بدونی همون بچه رو بخاطر بی تی اس اونقدر بهش محبت کردم!!
عشق زیاد جنون میاره! (:

ممنون خدانگهدار (البته اگه نظری نداشته باشی)
پاسخ
 سپاس شده توسط لــــــــــⓘلی
به هر حال واست آرزوی بهترینا رو دارم...
ناشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط Âɴɢ℮ℓ Evιℓ
آگهی
دوستان الان شما دقیقا چند صفحه دارین بحث میکنید؟
ما که با کسی دعوا نداریم دوست داشت داشت نداشتم نداشت علایق دیگران به ما ربطی نداره
الان من خودم فنشون نیستم و فقط چندتا آهنگشون رو گوش دادم، از زحمات و... شنیدم گفتم ببینم نظرات شما در این باره چیه
نه اینکه بشینید چهار صفحه! چهارصفحه دعوا کنید سر اینکه یه بنده خدایی گفته که موهای رنگ شده دارنو آرایش
به ما ربطی داره؟ الان من برم رو پیشونیم تتو کنم به شما ارتباطی نداره:/
قرار به توهین نیست اینجا هرکی نظرشو میگه چه بد باشه چه خوب Sleepy
توهین به دیگران در هر صورت کار درستی نیست و اینم باید بدونین که بی تی اس قوی ترین فندوم رو دارهSmile Dodgy
ممنون4xv
چرا یهو بی تی اس انقد معروف شد؟ 4

ما روحمون به خون آلوده ست. ما هزارتا احساسو کشتیم.....
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  داستان لوگوی برندهای معروف لباس
  خودکشی رضا کودکی که در برنامه ماه عسل معروف شد!...عکس+فیلم و واکنش حسان علیخانی..!
  خودکشی رضا کودکی که در برنامه ماه عسل معروف شد!...عکس+فیلم و واکنش حسان علیخانی..!
  آدرس ایمیل-وبلاگ-سایت اشخاص معروف(بازیگرها-خواننده هاو...)
  این دخترا چرا انقد حساس شدن؟؟؟؟
  عکس های دیده نشده از پدر و مادر خوانندگان معروف
  # * هالووین، 8شخصیت معروف ویه یاد ماندنی سینمای جهان معرفی می شوند.
  “انقد بدم میاد”
  دختر استرالیایی سه ماهه هم معروف شد و هم پولدار!!!
Star خواننده ها و بازیگران معروف خارجی ک ایرانین(امینم،مستربین و ...)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان