امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مناسبت های کیپاپی

مناسبت های کیپاپی 6

تولد دارک ترین رپرمون مبارک ^^
بینی 19 سالمون الان 23 سالش شده
سئوچانگبین ازت ممنونیم که با ثری راچا سخت کار میکنی
و بهترین اهنگ ها رو واسمون میسازی
منتظر کامبک جدید و لیریک های زیبات هستیم
نگران هیچی نباش خوب بخور و خوب زندگی کن⌟

اینم ترندهاى جهان درحال حاضر به مناسبت تولد چانگبين :

#1 #OurPrideChangbinDay
#2 #창빈이의_여름에_스테이

و تـرجمـه پیـام تبریـک تـولـد اعضـا بـه چانگبیـن:

بنگ چان:
"سو-دکی تولدت مبارک~
فکر کنم اگه برات کیک بخرم حتما یه چیزی میگی ولی عیبی نداره اگه برات گوشت خوشمزه بخرم، درسته؟! ㅋㅋ
امیدوارم یه کادوهای خیلی خیلی زیادی بگیری و بیا زودتر سیکس‌پکت رو نشون بدیم~! هه‌هه"

لی نو:
"آره~خب تولدته. امیدوارم به فرمان برداری ادامه بدی و خیلی رشد کنی♡ بیا مثل بدنت که هی بزرگتر میشه دوستی و عشقمون به هم رو بزرگتر کنیم."

هیونجین:
"بینی بینی چانگبینی بینی، ۲۳امین تولدت مبارک باشه، با تشکر از تو من هر روز دارم به سمت رویاهام پیش میرم. ممنون که ا  دوره‌ی کارآموزی مشاور من بودی و هم‌گروهیم شدی. یه عالمه غذای خوشمزه بخور و سخت ورزش کن❣تولدت مبارک❣"

هان:
"بینی هیونگ~ تولدت مبارک~!
بیا با همدیگه سخت ورزش کنیم و امسال هم سلامت باشیم!
روز تولدت، اگه فقط چیزی که میخوای رو بگی، همه‌ش رو برات انجام میدم!
تولدت مبارک دکی ما~♡"

فلیکس:
"چانگبین هیونگ ما تولدت واقعا مبارک! ♡ گوشت گرونی که میخواستی بخوری رو برات میخرم پس منتطر کادوی تولدی که برات آماده می کنم باش ?
عاشق گوشتم ㅋㅋا"

سونگمین:
"بینی هیونگ.. لازمه که چیزی بگم؟ من همیشه برای تو یه دونگسنگ بازیگوشم و اذیتت میکنم ولی هر وقت که بخوای، برات یه دونگسنگ قابل اعتماد میشم. این تولدت هم مبارک باشه?
آه تحت تاثیر (این) قرار نگیر.."

آی‌ان :
"چانگبین هیونگ، تولدت مبارک! برات یه غذای خوشمزه میخرم، مخصوصا ㅎ منتظرش باش."

بنرهای تولدش در کره

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://s4.uupload.ir/files/20210810_223819_w1ko.jpg

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://s4.uupload.ir/files/20210810_223817_i2ff.jpg

https://s4.uupload.ir/files/20210810_223816_42r5.jpg

https://uupload.ir/view/vid_20210809_225407_dnmo.mp4/

بنرهای تولدش تا نیویورک هم رفته :)
پاسخ
 سپاس شده توسط _sehun_ ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ
آگهی
14آگوست
مناسبت های کیپاپی 6

تولد مکنه بانمک تی بای تی مبارکککککککک
هونینگی کوچولوی ما هی داره بزرگتر میشه
و هر چی بیشتر میگذره پیشرفتش هم بیشتر میشه
ارزوی یه عمر طولانی و موفقیت و کلی جایزه
از طرف موآ :)
پاسخ
 سپاس شده توسط _sehun_ ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ ، لــــــــــⓘلی
مناسبت های کیپاپی 6

۱ سال پیش در همچین روزی ، شاهکار "Dynamite" منتشر شد و به موفقیت‌ها و رکوردهای بسیار زیادی دست پیدا کرد ، از پاره‌ای از رکوردهای این سینگل میتوان به : اولین آهنگ بی‌‌تی‌اس که صدرنشین بیلبورد هات ۱۰۰ شد ، اولین نامزدی بی‌‌تی‌اس با این آهنگ در مراسم گرمی ، آهنگی با بیشترین تعداد صدرنشینی در ملون و گائون ( با ۱۱ هفته ) ، آهنگی در تاریخ با بیشترین تعداد پرفکت‌آل‌کیل ( با ۶۱۰ تا ) و کسب بیش از ۱ میلیارد استریم در اسپاتیفای و یوتیوب ، اشاره کرد
پاسخ
 سپاس شده توسط _sehun_ ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ ، لــــــــــⓘلی
مناسبت های کیپاپی 6

ما با تی‌اکس‌تی دنبال ستاره ها گشتیم
از طریق ایستگاه 9 ³/⁴ باهاشون به شهرجادویی رفتیم
از قفسی که توش گیر کرده بودیم فرار کردیم
ساعت 5:53 صبح از داخل شهربازی پریدیم به جایی که شادی باشه
تو دنیایی که فریز شده بود به دنبال عشق گشتیم
و همگی باهم با لبخند بدون ترمز به سمت صخره رفتیم

ما تو لحظات غم و ناراحتی با تی‌اکس‌تی آرامش پیدا کردیم و خیلی از لحظات شاد زندگیمون رو به تی‌اکس‌تی مدیونیم^^

دو سالگیمون مبارک موآ

⥂ پیام ممبرشیپ سوبین برای دومین سالگرد موآ

: سلام موآ. دو سال از زمان معرفی نام موآ میگذره. اول از همه دو سالگیتون مبارک و من قول میدم سخت کار کنم تا در کنار هم بتونیم سالگرد دهم، بیستم و سی‌ام رو هم جشن بگیریم.
ازتون خیلی ممنون میشم اگه همچنان کنارمون بمونین و مثل الان بهمون عشق و حمایت بدین.
درواقع تقریبا سه ساله تی‌اکس‌تی دبیو کرده، پس ما تمام تلاشمون رو میکنیم تا بتونیم سالهای زیادی با خوشحالی در کنارتون باشیم.
پس بزنین بریم. فایتینگ. مبارکههه

⥂ پیام ممبرشیپ تهیون برای دومین سالگرد موآ

: سلام تهیونم.
دومین سالگرد زمانیکه ما...نه ما نه...موآ بدنیا اومدن. به همین سرعت این دومین تولد موآست. درسته که دو سال گذشته ولی بیاین تا 20 سال و 200 سال کنار هم باشیم.
درسته که دو سال گذشته خیلی خوش گذشت ولی مطمعنم قراره روزای آینده بیشتر خوش بگذره؛ پس وقتی همدیگه رو دیدیم کلی باهاتون وقت میگذرونم.
ممنون که تو دو سال گذشته بهمون عشق دادین و ممنون که تو زندگیمون بودین. لطفا همچنان بهمون عشق و حمایت بدین و منم عشق و حمایتم رو براتون میفرستم.
ممنونم. خداحافظ

⥂ پیام ممبرشیپ یونجون برای دومین سالگرد موآ

: سلام یونجون هستم
درسته بیشتر از دو ساله از آشنایی با موآ میگذره ولی دقیقا دو ساله که اسم موآ مشخص شده.
امروز روز خیلی خاصیه، یادمه من همش منتظر بودم اسم فندوم مشخص بشه و خیلی براش هیجان داشتم.
و شما ها همش میپرسیدین پس کی اسممون مشخص میشه؛ و همه اینها انگار همین دیروز بود ولی درواقع دو سال از معرفی موآ گذشته.
از اونجایی که شما به عنوان موآ کنار ما بودین، ما هم قراره تا مدتهای طولانی باشیم.
واقعا روز خاصیه چون دومین سالگرد شماست.
واقعا خوشحالم میکنه.
فعلا فقط دو ساله ولی امیدوارم تا سالهای سال همدیگه رو ببینیم.
عاشقتونم و دلتنگتونم. هرچند نمیشه همدیگه رو ببینیم و جشن بگیریم، امیدوارم زودتر روزی برسه که همو ببینیم و کلی خاطره عالی بسازیم.
عاشقتونم و دلتنگتونم. مبارکه موآ. دومین سالگردتون مبارک.

⥂ پیام ممبرشیپ هونینگکای برای دومین سالگرد موآ

: سلام موآ !
از وقتی که اسمتون “موآ” شده دوسال گذشته. اول از همه، بیاید جشن بگیریم! مبارک باشه.
وقتی فکر میکنم که به همین زودی دوسال شده تعجب میکنم. زمان واقعا سریع میگذره. ممنون از اینکه با ما هستید و بهمون افتخار میکنید و همچنین ما روز هفدهم کامبک داریم و یه آهنگ برای طرفدارها منتشر میکنیم که دومین سالگرد موآهم هست. من خوشحالم که میتونیم با آهنگ جدید مخصوص طرفدار ها دومین سالگردمون رو جشن بگیریم. بخاطر شرایطی که درحال تجربه هستیم نتونستیم اونقدر همدیگرو ببینیم؛ ولی خیلی ممنون بخاطر اینکه مارو حتی از دور هم حمایت میکنید و‌کنارمون‌ میمونید. ما به زودی همو میبینیم پس لطفا یکم دیگه صبر کنید ما اونجا هستیم. فایتینگ! موآ دومی سالگردتون مبارک خداحافظ!

⥂ پیام ممبرشیپ بومگیو برای دومین سالگرد موآ

: سلام موآ
امروز دومین سالگرد انتخاب اسم موآ هست. ممنون که تو این دوسال همیشه با خوشحالی کنار ما بودین.
امیدوارم مثل اسممون، تا ابد کنار هم بمونیم.
تو این دو سال...درواقع خیلی بیشتر از دو ساله پس ممنون که بیشتر از دو ساله به عنوان موآ کنارمونین.
امیدوارم در آینده اتفاقهای بیشتری که باعث خوشحالیمون هست، برامون بیفته.
بیاین به زودی در کنسرتمون یه عالمه خاطره خوب بسازیم.
موآ ممنون که همیشه کنارمونین. عاشقتونم. خداحافظ

‍ 〚

⥂ آپدیت پست ویورس ᎒ تهیون ✧˖

•• تهیون پستشو خودش به سه زبان کره ای، ژاپنی و انگلیسی نوشته و ترجمه کرده 

“ موآهای عزیز و دوست داشتنیِ ما.

هیچ کلمه ای بهتر از "سپاسگزار" برای توصیف احساسی که ما این ۲ سال شما رو موآ صدا زدیم، وجود نداره.

ما واقعاً از ته دل بابت اینکه شما موآ هستین ازتون قدردانی میکنیم.
ما رابطه‌ی تومارو بای توگدر و موآ رو خیلی خاص میدونیم، چون مخصوصا این روزا که این ارتباط سخت‌تر شده همچنان محکم باقی مونده.

من معتقدم که "آرتیست‌ها نمیتونن بدون کسایی که از اونا حمایت میکنن کامل و متحد باشن، و کسایی که از اونا حمایت میکنن هم نمیتونن بدون ساپورت آرتیست مورد علاقشون کامل باشن."
این تولد فوق العاده بسته به سالی که شما موآ شدین میتونه اولین یا دومین تولد شما باشه.

زمان وارد شدن شما به فندوم برای ما مهم نیست، چون تی‌اکس‌تی و موآ قراره تا آینده‌ی خیلی دور و همیشه کنارِ هم بمونن.

مهمترین حقیقت اینه که همه ما مسیری رو که موآ و تی‌اکس‌تی از زمان شروع با هم طی کردن رو یادمون بمونه و این جاده ای که ما توی اون قدم میزنیم همیشه درخشان بمونه.

همونطور که توی لیریک آهنگِ MOA Diary نوشته، ما برای نشون دادن احساسات صادقانه‌مون از ته قلب برای موآهامون میخونیم و در آینده هم به این کار ادامه میدیم. هرچند اوضاع و این دنیا بخواد سخت بشه.
موآ! ما شما را بیشتر از کلمه‌ی "عشق" دوست داریم. ما همیشه از محبتی که شما بهمون دارین ممنونیم و اینجوری نیست که اون رو نبینیم یا در نظر نگیریم.

از اینکه به دنیا اومدین و توی این مسیر باهامون قدم میزنین ممنونیم.

(ببخشید که من فقط میتونم به کره‌ای، انگلیسی و ژاپنی صحبت کنم). “
پاسخ
 سپاس شده توسط _sehun_ ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ ، ᗩᐯᗩ⁷ ، لــــــــــⓘلی
یکسال پیش در همچین روزی ، سینگل Dynamite بی‌‌تی‌اس با رتبه‌ی ۱ در چارت بیلبورد هات۱۰۰ دبیو کرد ؛ به این ترتیب بی‌‌تی‌اس تبدیل به اولین بند بین المللی در تاریخ این چارت شد که با رتبه‌ی ۱ دبیو میکنه و این آهنگ ، اولین صدرنشینی بی‌‌تی‌اس رو در صدر این چارت رقم زد
پاسخ
 سپاس شده توسط _sehun_ ، لــــــــــⓘلی ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ ، ᗩᐯᗩ⁷
مناسبت های کیپاپی 6

تولد مکنه بااستعداد و گوگولیه بی تی اس مبارکککککک

" وقتی حرف کنسرت ها پیش میاد، آرمی ها کسایین که بلیط‌ها رو خریدن و نقش اصلی هستن.به نظرم هر چیزی که روش تمرکز می کنیم تهش برمیگرده به آرمیا. ما احساسات همدیگر رو درک می کنیم و منبع قدرت همدیگه هستیم و اونها تو همه چی با ما همکاری می‌کنن. اینکه بگیم ما و آرمیا همدیگه رو دوست داریم ، کافی نیست. بدون شک احساس بیشتری بین ما هستش که خب، به نظرم در قالب کلمات بیان کردنش سخته. اونا در این حد برای من ارزشمندن..

من میخوام خود واقعیم رو به عنوان جئون جونگ‌ کوک به آرمیا نشون بدم‌ ، اینکه بدونن که آدم سخت گیری نیستم ، خیلی صادقم و اینکه اونقدراهم خاص نیستم. من واقعاً تنبلم.. گاهی اوقات در مورد مسائل مختلف هم ، زیادی فکر می کنم.من بیشتر از چیزی که مردم انتظار دارن، فکر می کنم و کارها رو به روش خودم پیش می برم. علاوه بر این با وجود اینکه برام مهم نیست بقیه در موردم چی فکر میکنن ، ولی یه جورایی هنوزم برام مهمه..همینطورم تلاش می کنم که بیشترین لذت رو از زندگیم ببرم "
پاسخ
 سپاس شده توسط _sehun_ ، لــــــــــⓘلی ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ ، ᗩᐯᗩ⁷
آگهی
ببخشید یکم دیر شد
سالگردها وتولدهای ماه سپتامبر و اکتبر تا امروز
اگه چیزی رو از قلم انداختم خودتون بزارین :)
(عددها هم تاریخ هستن)

هان14
https://s4.uupload.ir/files/20210824_111715_17ku.jpg

"سلام~~استی ها~~
این هانه~~~~
بلاخره تولدمه!!
برای آرزوهای امروز خیلی ممنونم و امروز، واقعا روز عالی در پیش دارم
همتون باید غذاهای خوشمزه زیادی بخورید، منم زیاد میخورم و روزمو شاد میگذرونم!! همیشه ممنونم و دوستتون دارم!! تولدم مبارک~~~~"

تولد فلیکس 15
https://s4.uupload.ir/files/img_20210826_230934_188_kw94.jpg

"سلام استی ها~ این فلیکسه
امروز تولدمه.
متوجه‌ی گذر زمان نشدم، نمیتونم باور کنم همین الان تولدمه
در طول مدتی که استی‌ها کنارم بودن، من شادی و عشق زیادی دریافت کردم و تونستم ساعات سختی رو تحمل کنم. تونستیم ارتباطی که صحبت‌های عمیق دلداری و برای همدیگه "شفا دهنده شدیم"، و این در قلبم خیلی باارزشه، ممنونم.
توی دنیای استی‌ها خورشید میشم، و استی‌ها توی دنیام ستاره هستن
روشنایی که از درخشش استی‌هاست مالِ منه.
بیشتر میتونم با گرمام شمارو احاطه کنم
بیاین باهم بدرخشیم و قوی باشیم. ممنونم~~"

سونگمین22
https://s4.uupload.ir/files/20210817_115416_53pg.jpg

"استی~~~ این سونگمینه ☺️
به همین زودی چهارمین سالیه که تولدم رو با شما میگذرونم.
از لحظه ای که آدم‌های با ارزشی به اسم استی رو کنارم داشتم، فکر میکنم تولدم هرسال پر از تبریکه بنابراین روزیه که تصمیم میگیرم تا برای شما بهتر باشم.
این روزیه که با روزای دیگه تفاوتی نداره اما چون تولدمه، خیلی ممنونم که میتونم این روز رو حتی خوشحال تر بگذرونم و بیشتر با شما باشم!
وقتی تولد بعدیم، یا حتی تولد بعد از بعدیم بیاد، احساسات و حرف هایی که امروز دریافت کردم رو فراموش نمیکنم، تولد هایی که کنار هم گذروندیم رو هم فراموش نمیکنم. قدر همه قلب های گرمی که شما برام فرستادین رو میدونم من سونگمینی خواهم بود که همیشه کنارتونه و بدون از دست دادن ارزشش روی شما تاثیر خوب میذاره، کسی که توی رقص و خوندن سخت کار میکنه. ممنون که منو تشویق میکنین تا بتونم مایه خوشحالیتون باشم، روز سونگمین مبارک"

پاسخ
 سپاس شده توسط ᗩᐯᗩ⁷ ، _sehun_ ، لــــــــــⓘلی ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ
ادامه پست بالا

سالگرد انهایپن 17

https://s4.uupload.ir/files/20211017_004649_1r35.jpg

انجین ! یک ساله که 7 تا ستاره به هم متصل شدن و کنار هم درخشیدن
الان هممون خوشحالیم و خیلی بهشون افتخار میکنیم .

موفقیت های مهم شون در طول این یک سال

• بیش از 1,200,000 نسخه در تیزر بلیفت برای آدیشن دخترانه برنامه I-LAND فصل دوم، به بخشی از موفقیت های انهایپن اشاره شده:

• بیش از 1,200,000 نسخه فروش آلبوم
• 4 جایزه روکی مراسم ها
• رتبه اول چارت ماهانه آلبوم های Oricon
• رتبه 18 چارت بیلبورد 200

تولد آر ام12
بهترین و باهوش ترین لیدر دنیا

https://s4.uupload.ir/files/20211017_002525_kgo.jpg

تولد یونجون از تی بای تی 13
ارشد تی بای تی و انهایپن تولدت مبارک
https://s4.uupload.ir/files/20210820_153211_y1b.jpg

سالگرد Hellevator استری کیدز 26
چهار سال از انتشار تیزر موزیک ویدیو Hellevator ميگذره

• ۲ سال پیش در همچین روزی آهنگ 'Chicken Noodle Soup' از جیهوپ و با همکاری بکی‌جی منتشر شد

• این آهنگ با گذشت تنها ۳۷ روز از انتشارش ، سریع‌ترین سولو ام‌وی بی‌تی‌اس شد که به بیش از ۱۰۰ میلیون بازدید دست پیدا میکنه و به علاوه این آهنگ اولین همکاری تاریخ شد که در صدر آیتونز ۱۰۰ کشور دنیا قرار میگیره ؛ موزیک ویدئوی CNS به بیش از ۱۰۰ میلیون بازدید و ۱۰ میلیون لایک دست یافت .
پاسخ
 سپاس شده توسط ᗩᐯᗩ⁷ ، _sehun_ ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ
3 اکتبر

تولد بنگ چان استری کیدز ( روز دوست پسر :))
https://s4.uupload.ir/files/20210816_193413_5vun.jpg

"استی~
راستش به نظر من ۳ام اکتبر فقط یه روز معمولی دیگه‌ست، ولی شماها منتظر این روز بودین و به یه روز خاص تبدیلش کردیم برای همین میخوام ازتون تشکر کنم. امیدوارم این روز رو با خوشحالی بگذرونین
امیدوارم هرچیزی که میخورید ۱۰۰۳ برابر خوشمزه‌تر باشه، ۱۰۰۳ بار خوشحال‌تر باشید، و از هرکاری که امروز میکنید ۱۰۰۳ بار بیشتر لذت ببرید
یبار دیگه ممنونم~"

__

8اکتبر
یکسال پیش اسم رسمی فن کلاب انهایپن، ''انجین'' اعلام شد
__

13اکتبر تولد جیمین

https://s4.uupload.ir/files/20211017_002932_oqh8.jpg

"ما واقعا نمیتونیم در مورد زندگی هرکسی که تو کنسرت‌هامون حضور دارن،عمیقا صحبت کنیم ولی فکر میکنم ما هنوزهم تو چشم‌های همدیگه نگاه میکنیم و باهم حرف میزنیم حتی وقتی که داریم باهمدیگه فریاد میکشیم.همش تو این فکرم که آیا روزی میاد که بتونیم احساساتمون رو بیشتر و بیشتر با آرمی به اشتراک بزاریم و آزادانه بگیم که یه اجرا چیزیه که ما و شما درکنار هم انجامش میدیم؟

من قبلا سر به هوا بودم؛سر به هوا که باشی ممکنه بقیه بهت نگاه کنن و بگن اون حتی نمیتونه مراقب خودش باشه ، اما من خیلی وقتا راجب همچین چیزایی فکر میکردم.حالا که فکرشو میکنم میبینم مجبور نبودم اینقدر سخت بگیرم و با گذشت زمان،شروع کردم به فکر کردن که "اوه، خوشحالم که الان میتونم به اون احساسات فکر کنم و رهاشون کنم" وقتی نمیتونستم رهاشون کنم،دلخوری و خشمم هی بیشتر میشد،دردم هم همینطور.به جای اینکه بپذیرم که اون احساسات مربوط به گذشتن با خودم میگفتم که تو اون زمان کاملا ناخودآگاه یه سری احساساتو تو یه سری موقعیتا پذیرفتم
پاسخ
 سپاس شده توسط _sehun_ ، ᗩᐯᗩ⁷ ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ
مناسبت های کیپاپی 6

⌜ #HappyLeeKnowDay ⌟

دو روز پیش 24 اکتبر تولد یکی از هیونگ های استری کیدز بود
لینو یه پسر مهربون با قلبی بخشنده و به دور از کینه ست
کسی که بعد از بیرون شدن از اسکیز نا امید نشد
و اونقدر تلاش کرد تا به گروه برگشت و دبیو کرد
لینو کسیه که هر روز بیشتر و بیشتر برای استی تلاش میکنه
حتی با وجود عضوی از استری کیدز بودن باز هم از تلاش دست برنمیداره
از لینو بخاطر هر لحظه فانی که برامون بوجود میاره تا فقط یکم بخندیم
و همچنین از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صدای بهشتی که میزاره بهش کنیم و غرق در دنیای دیگه ای بشیم ممنونیم
خیلی دوست داریم لینو

تـرجمـه پیـام تبریـک تـولـد اعضـا بـه لـى نـو:

بنگ چان: "هی دویل بانی*~ تولدت مبارک‌‌ ㅋㅋ
ما هر دو اکتبر به دنیا اومدیم و گروه خونیمون o هست ㅋㅋ
خیلی شبیهیم~ به هر حال تولدته پس هر کاری که دوست داری رو انجام بده ~"

* لقب لی نو خرگوش شیطانیه

چانگبین: "تولدت مبارک ~^^ اگر چیزی هست که دوست داری بهم بگو، چیزی که به آشپزی مربوط باشه؟ ㅋㅋㅋ اگر برات خریدم، یه چیز خوب برای خوردن برام بپز ㅎㅎ دوستت دارم ~?"

هیونجین:" اوه~ لی نو~ تولدته ~؟ تولدت مبارک ~!
کلی غذای خوشمزه بخور و زندگی خوبی داشته باشه ~!
به هر حال تولدت مبارک و دوستت دارم ♡؛؛؛ "

هان: "تولدت خیلی مبارک. مینهوی ما که همیشه سخت کار میکنه و مجری‌ هم هست. اعضا همیشه حمایتت میکنن. همیشه سالم بمون و امروز رو با خوشحالی بگذرون. یک بار دیگه تولدت مبارک~ مینهویا دوستت دارم! "

فلیکس:" لی نو بهترین❤
هنگ‌نیم~ تولدت مبارک❤ بالاخره تولدته ㅋㅋㅋㅋ
اگر چیزی میخوای حتما بهم بگو. تو آینده بهبودی بیشتری بهت میدم، منتظرش باش~ تولدت مبارک❤ "

سونگمین:" امروز روز واقعا خوبیه. تولد لی نو هیونگه. امروز باید به جای غذایی که خودت میپزی، غذایی که بقیه اعضا میپزن رو بخوری. آه البته من برات نمیپزم. تولدت مبارک ~ "

آی‌ان:" اوو لی نو تولدت مبارک!
میخواستم برات بیف ولینگتون(؟) درست کنم ولی فکر کنم خوابگاه رو آتیش میزدم... ㅋ
برای همین برات یه چیز خوشمزه‌تر میخرم، از اونجایی که من بچه نونم از کیک می‌گذرم ㅋㅋㅋ "

پـیـام لـي نـو در ویـلایـو️ :

"سلام سلام~
سلام، استی، من لی نوام.
امروز چه روزیه؟
درسته! امروز روزی‌ئه که به‌ دنیا اومدم. تولد احساس خوبی داره و باعث می‌شه توی طول روز لبخند روی لبام باشه. ازتون ممنونم که این روز رو با من جشن گرفتین و خوشحالم کردین، با اینکه میتونستین بدون توجه بهش، ازش بگذرین. امروز تولد منه اما امیدوارم شما هم روز خوبی داشته باشین، درسته، این آرزوی تولد منه. ههههه
رسیدن به آرزوهام، حمایت و انرژی باعث می‌شه که من بخوام همیشه برای استی‌ها اجرا کنم. این روز رو به والدینم هم باید تبریک گفت، چون اونا کسایی هستند که باعث دیدار من با شما استی‌ها شدن^^
خیلی ازتون ممنونم. روز خوبی داشته باشید و کلی غذاهای خوب خوب بخورید!"

https://s4.uupload.ir/files/20211026_135621_vcqa.jpg

https://uupload.ir/view/vid_20211026_135446_j57c.mp4/
پاسخ
 سپاس شده توسط _sehun_ ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، لــــــــــⓘلی ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان