امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مناسبت های کیپاپی

مناسبت های کیپاپی

ما با تی‌اکس‌تی دنبال ستاره ها گشتیم
از طریق ایستگاه 9 ³/⁴ باهاشون به شهرجادویی رفتیم
از قفسی که توش گیر کرده بودیم فرار کردیم
ساعت 5:53 صبح از داخل شهربازی پریدیم به جایی که شادی باشه
تو دنیایی که فریز شده بود به دنبال عشق گشتیم
و همگی باهم با لبخند بدون ترمز به سمت صخره رفتیم

ما تو لحظات غم و ناراحتی با تی‌اکس‌تی آرامش پیدا کردیم و خیلی از لحظات شاد زندگیمون رو به تی‌اکس‌تی مدیونیم^^

دو سالگیمون مبارک موآ

⥂ پیام ممبرشیپ سوبین برای دومین سالگرد موآ

: سلام موآ. دو سال از زمان معرفی نام موآ میگذره. اول از همه دو سالگیتون مبارک و من قول میدم سخت کار کنم تا در کنار هم بتونیم سالگرد دهم، بیستم و سی‌ام رو هم جشن بگیریم.
ازتون خیلی ممنون میشم اگه همچنان کنارمون بمونین و مثل الان بهمون عشق و حمایت بدین.
درواقع تقریبا سه ساله تی‌اکس‌تی دبیو کرده، پس ما تمام تلاشمون رو میکنیم تا بتونیم سالهای زیادی با خوشحالی در کنارتون باشیم.
پس بزنین بریم. فایتینگ. مبارکههه

⥂ پیام ممبرشیپ تهیون برای دومین سالگرد موآ

: سلام تهیونم.
دومین سالگرد زمانیکه ما...نه ما نه...موآ بدنیا اومدن. به همین سرعت این دومین تولد موآست. درسته که دو سال گذشته ولی بیاین تا 20 سال و 200 سال کنار هم باشیم.
درسته که دو سال گذشته خیلی خوش گذشت ولی مطمعنم قراره روزای آینده بیشتر خوش بگذره؛ پس وقتی همدیگه رو دیدیم کلی باهاتون وقت میگذرونم.
ممنون که تو دو سال گذشته بهمون عشق دادین و ممنون که تو زندگیمون بودین. لطفا همچنان بهمون عشق و حمایت بدین و منم عشق و حمایتم رو براتون میفرستم.
ممنونم. خداحافظ

⥂ پیام ممبرشیپ یونجون برای دومین سالگرد موآ

: سلام یونجون هستم
درسته بیشتر از دو ساله از آشنایی با موآ میگذره ولی دقیقا دو ساله که اسم موآ مشخص شده.
امروز روز خیلی خاصیه، یادمه من همش منتظر بودم اسم فندوم مشخص بشه و خیلی براش هیجان داشتم.
و شما ها همش میپرسیدین پس کی اسممون مشخص میشه؛ و همه اینها انگار همین دیروز بود ولی درواقع دو سال از معرفی موآ گذشته.
از اونجایی که شما به عنوان موآ کنار ما بودین، ما هم قراره تا مدتهای طولانی باشیم.
واقعا روز خاصیه چون دومین سالگرد شماست.
واقعا خوشحالم میکنه.
فعلا فقط دو ساله ولی امیدوارم تا سالهای سال همدیگه رو ببینیم.
عاشقتونم و دلتنگتونم. هرچند نمیشه همدیگه رو ببینیم و جشن بگیریم، امیدوارم زودتر روزی برسه که همو ببینیم و کلی خاطره عالی بسازیم.
عاشقتونم و دلتنگتونم. مبارکه موآ. دومین سالگردتون مبارک.

⥂ پیام ممبرشیپ هونینگکای برای دومین سالگرد موآ

: سلام موآ !
از وقتی که اسمتون “موآ” شده دوسال گذشته. اول از همه، بیاید جشن بگیریم! مبارک باشه.
وقتی فکر میکنم که به همین زودی دوسال شده تعجب میکنم. زمان واقعا سریع میگذره. ممنون از اینکه با ما هستید و بهمون افتخار میکنید و همچنین ما روز هفدهم کامبک داریم و یه آهنگ برای طرفدارها منتشر میکنیم که دومین سالگرد موآهم هست. من خوشحالم که میتونیم با آهنگ جدید مخصوص طرفدار ها دومین سالگردمون رو جشن بگیریم. بخاطر شرایطی که درحال تجربه هستیم نتونستیم اونقدر همدیگرو ببینیم؛ ولی خیلی ممنون بخاطر اینکه مارو حتی از دور هم حمایت میکنید و‌کنارمون‌ میمونید. ما به زودی همو میبینیم پس لطفا یکم دیگه صبر کنید ما اونجا هستیم. فایتینگ! موآ دومی سالگردتون مبارک خداحافظ!

⥂ پیام ممبرشیپ بومگیو برای دومین سالگرد موآ

: سلام موآ
امروز دومین سالگرد انتخاب اسم موآ هست. ممنون که تو این دوسال همیشه با خوشحالی کنار ما بودین.
امیدوارم مثل اسممون، تا ابد کنار هم بمونیم.
تو این دو سال...درواقع خیلی بیشتر از دو ساله پس ممنون که بیشتر از دو ساله به عنوان موآ کنارمونین.
امیدوارم در آینده اتفاقهای بیشتری که باعث خوشحالیمون هست، برامون بیفته.
بیاین به زودی در کنسرتمون یه عالمه خاطره خوب بسازیم.
موآ ممنون که همیشه کنارمونین. عاشقتونم. خداحافظ

‍ 〚

⥂ آپدیت پست ویورس ᎒ تهیون ✧˖

•• تهیون پستشو خودش به سه زبان کره ای، ژاپنی و انگلیسی نوشته و ترجمه کرده 

“ موآهای عزیز و دوست داشتنیِ ما.

هیچ کلمه ای بهتر از "سپاسگزار" برای توصیف احساسی که ما این ۲ سال شما رو موآ صدا زدیم، وجود نداره.

ما واقعاً از ته دل بابت اینکه شما موآ هستین ازتون قدردانی میکنیم.
ما رابطه‌ی تومارو بای توگدر و موآ رو خیلی خاص میدونیم، چون مخصوصا این روزا که این ارتباط سخت‌تر شده همچنان محکم باقی مونده.

من معتقدم که "آرتیست‌ها نمیتونن بدون کسایی که از اونا حمایت میکنن کامل و متحد باشن، و کسایی که از اونا حمایت میکنن هم نمیتونن بدون ساپورت آرتیست مورد علاقشون کامل باشن."
این تولد فوق العاده بسته به سالی که شما موآ شدین میتونه اولین یا دومین تولد شما باشه.

زمان وارد شدن شما به فندوم برای ما مهم نیست، چون تی‌اکس‌تی و موآ قراره تا آینده‌ی خیلی دور و همیشه کنارِ هم بمونن.

مهمترین حقیقت اینه که همه ما مسیری رو که موآ و تی‌اکس‌تی از زمان شروع با هم طی کردن رو یادمون بمونه و این جاده ای که ما توی اون قدم میزنیم همیشه درخشان بمونه.

همونطور که توی لیریک آهنگِ MOA Diary نوشته، ما برای نشون دادن احساسات صادقانه‌مون از ته قلب برای موآهامون میخونیم و در آینده هم به این کار ادامه میدیم. هرچند اوضاع و این دنیا بخواد سخت بشه.
موآ! ما شما را بیشتر از کلمه‌ی "عشق" دوست داریم. ما همیشه از محبتی که شما بهمون دارین ممنونیم و اینجوری نیست که اون رو نبینیم یا در نظر نگیریم.

از اینکه به دنیا اومدین و توی این مسیر باهامون قدم میزنین ممنونیم.

(ببخشید که من فقط میتونم به کره‌ای، انگلیسی و ژاپنی صحبت کنم). “
پاسخ
 سپاس شده توسط _sehun_ ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ ، ᗩᐯᗩ⁷ ، لــــــــــⓘلی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: مناسبت های کیپاپی - DarkLight - 22-08-2021، 20:09

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان