امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مهلت زمانی مشوق‌های مالیاتی و تعویق اجرائیه‌ها تمدید شد

شورای عالی هماهنگی اقتصادی با حضور سران سه قوه به ریاست حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور، تشکیل جلسه داد.

شورای عالی هماهنگی اقتصادی با حضور سران سه قوه به ریاست حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور، تشکیل جلسه داد.

در آغاز این جلسه درباره برخی موضوعات و مباحث مرتبط با لایحه بودجه ۱۴۰۰، مقرر شد این موارد از طریق گفت‌وگو، تعامل و تشکیل جلسات مشترک دولت و مجلس بررسی و هماهنگی‌های لازم ایجاد شود.

در این جلسه همچنین راه‌های حمایت از تولید و بنگاه‌های اقتصادی مورد بحث قرار گرفت و در مورد مدت زمان اعتبار مصوبه جلسه ۴۴ شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا در رابطه با صدور و استفاده از چک‌های تضمین شدن بانکی، از زمان ابلاغ به مدت ۶ ماه دیگر تمدید و تأکید شد که در صورت تصویب لایحه مربوط به این موضوع در مجلس شورای اسلامی، قانون جدید ملاک قرار خواهد گرفت.

در جلسه امروز شورای عالی هماهنگی اقتصادی، وزارت صنعت، معدن و تجارت و وزارت کشور گزارش‌هایی از اجرای مصوبات قبلی شورای عالی و عملکرد ستاد ملی و کارگروه‌های تسهیل و رفع موانع تولید ارائه کردند.

شورا پس از بحث و بررسی، مهلت زمانی مشوق‌های مالیاتی و تعویق اجرائیه‌های دستگاه‌ها در مورد بنگاه‌های تولیدی که با مشکل مواجه شده‌اند را برای یک‌بار منوط به تشخیص ستاد ملی مورد تمدید قرار داد.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  اگه یه زمانی یه جن خیلی ترسناک دیدی چیکار میکنی. خاطراتتون اگه جن یا روح دیدید هم بگی
  اظهارنامه مالیاتی چیست؟ چه زمانی باید آن را تکمیل کرد؟
  جلوگیری از فرار مالیاتی برخی موجران
Question اگه میتونستی زمان و به عقب برگردونی یا تو زمان سفر کنی به چه زمانی میرفتی؟؟
  پریناز ایزدیار و مصطفی زمانی
Bug بدو بیا داستان ترسناک دارم.ترسوها نیان.در زمانی که نوجوان بودم به همراه سه برادر و دو
  یه زمانی دیگه تو رحم مادر اینجور خواد بود...
  گربه ها زمانی که به دامپزشکی برده میشوند
  هنرنمایی با قبض های مالیاتی!
  تمام زمانی که سرگرمیت بودم دنیام بودی....

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان