امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مغز سیاه: فصل دو

فصل دو
هیییی ؛دوباره هم مغز همش بهش فکر میکنم .یعنی صندوقچه ی سیاه کی باز میشه ؟.
کلیدش چطور پیدا میشه؟ یعنی اصلا باز میشه ؟اینها سوال هایی است که همش از خودم میپرسم ؛
بنظر شما چی ؟
هیچکس جواب این سوال هارا نمیداند ؛همانطور که در فصل ۱گفتم با مرور زمان بالاخره کلیدش پیدا میشه .فقط کمی صبر و حوصله میخواهد . ولی بیشترین سوالی که از خودم میپرسم اینه که
ما چطور میخندیم ؟چه چیزی باعث میشه ما ناخدا گاه بخندیم ؟دقت کردین بعضی مواقع ما اینقدر نارا حتیم که هیچی نمیتواند مارا بخنداند ولی یک دفعه یا کسی حرفی میزند یا اتفاقی میافتد که ما از ته دل میخندیم خنده ای که کسی هرگز فکر نمیکرد شکوفا بشه .
بنظر من ما دوتا مغز داریم یعنی ما یک مغز دیگر هم برای احساساتمون داریم و یک مغز‌ هم برای عصب ها .
ولی این یک نظریه از ذهن منه شاید بعضی ها فکر کنن که نه عصب هایی که در کنار لب داریم باعث خنده میشود نظریه است دیگه چه میشه کرد .در دنیای انسان ها میلیون ها نظریه در رابطه با یک موضوع وجود دارد .
این نظریه‌ ها هم تفکراتی هستند که از مغز سحر امیز ما سر باز میکنند .
تفکرات ،نظریه ها ،خیالات و ......همشون جز دو صندوقچه های داخل مغز هستند .که انها هم به دو قسمت سیاه و روشن تقسیم میشوند .این هم جالبه نه کلا در دنیا همه چیز به دو قسمت سیاه و روشن تقسیم میشود .بدن ،طبیعت ،زندگی ٫وخیلی چیز های دیگه .
اگر همش بهش فکر کنم مغزم یا جعبه ی اسرارم رو از دست میدم .ا

سلام به همه دوستان فصل دو شامل دو بخش است . این بخش یک فصل دو است . بخش دوم به زودی منتشر میشود . Heart Heart Heart Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط LUGAN
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان