امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 2.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد نسخه 429

(14-05-2021، 1:20)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-05-2021، 1:11)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصن دست خودم نی الان ازینجا برم یهو چار پنج روز دیگه یادم میاد عه من اکانت دارم اینجا Bb2
چرا؟

_
عههههه:| 
مرسی گفتی Bb6

باید بسپرم حسین آدمت کنه ، حواس پرت :/
نمیدونم ، حس میکنم '-'

قربونت♡

حیف اون مدالای رنگین نیستن D: 

(14-05-2021، 1:20)▪неизвестный▪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-05-2021، 1:11)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بگو خب کی ای 

تو بگو کی شدی

من همونم با پارگی بیشتر 
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ
آگهی
(14-05-2021، 1:24)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدا رو شکر تمام شد این تصورات شوخیشم خطرناکه! 

دو دقیقه رومونو برگردوندیما برادر
(14-05-2021، 1:24)▪неизвестный▪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-05-2021، 1:19)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه اتفاقا پایانای بد خوب تو ذهن آدم میمونن 
آخه ^##*)۸٪@ من از کجا باید میفهمیدم وقتی اسمت عوض شده و پروفایلتم هیچیو روشن نمیکنه؟ 

چیش خوب بود دادا الان اوکیه؟ (:

حقیقتا نفهمیدم 
(14-05-2021، 1:24)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-05-2021، 1:20)▪неизвестный▪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو بگو کی شدی

من همونم با پارگی بیشتر 

چیزی مونده ازت هنوز؟

(14-05-2021، 1:25)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-05-2021، 1:24)▪неизвестный▪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چیش خوب بود دادا الان اوکیه؟ (:

حقیقتا نفهمیدم 

چیش خوب بود دادا؟ الان اوکیه؟
جدا بود
(14-05-2021، 1:13)▪неизвестный▪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یادش نمیاد دیگه خاطرات بد فراموش میشن (:
دگ خودش گف جواب اینو '-'

(14-05-2021، 1:24)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کجای کاری حاجی این داستان ادامه دارد v:

(14-05-2021، 1:24)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چیتو بیتو ندادن v:

+ کم کم بریم نسخه جدید v:
 سپاس شده توسط ▪неизвестный▪
(14-05-2021، 1:26)▪неизвестный▪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من همونم با پارگی بیشتر 

چیزی مونده ازت هنوز؟

(14-05-2021، 1:25)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حقیقتا نفهمیدم 

چیش خوب بود دادا؟ الان اوکیه؟
جدا بود

ی چسه مونده 

موقع هایی ک آدم بودی خوب بود عالی بود 
اوه نه اصلا الان بدتر از هر زمان دیگه ایه Telegh_59
آگهی
(14-05-2021، 1:25)▪неизвестный▪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دو دقیقه رومونو برگردوندیما برادر

برو آقای محترم تو کوچه خودتون بازی کن

(14-05-2021، 1:28)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-05-2021، 1:13)▪неизвестный▪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یادش نمیاد دیگه خاطرات بد فراموش میشن (:
دگ خودش گف جواب اینو '-'

کجای کاری حاجی این داستان ادامه دارد v:

چیتو بیتو ندادن v:

+ کم کم بریم نسخه جدید v:

جدا ادامه دارد؟ کف نکردی؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بریم بعدی
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Волшебник

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان