نظرسنجی: اين موضوع خوب بود؟؟؟
عالي
بله
50-50
مزخرف بود
[نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نبرد با تايتان ها؛ فيلمي تخيلي يا واقيتي ترسناک

Shocked 
شايد خيلي از دوستان انجمن فيلم زيبا ي نبرد با تايتان ها(Attack On Titan) رو ديدن و مي دونند که مردم جهان از ترس تايتان ها به پشت ديوار ها رفته اند ولي يک روز يک تايتان غول پيکر ديوار ها را خراب مي کند و...
نبرد با تايتان ها؛ فيلمي تخيلي يا واقيتي ترسناک 1

اما من فکر مي کنم اين فيلم بر اساس واقيت به تصوير کشيده شده است. واقعيتي ترسناک که در چند سال بعد نسل بشريت را نابود ميکند.

تايتان ها براي تفريح انسان ها رو مي خورند. درست مثل کرونا يا همون کوييد 19. کرونا روز به روز جهش مي کنه و آدم هاي بيشتري رو مي کشه. کرونا تا حدي جهش پيدا مي کنه که به غول بزرگي تبديل مي شود و بشريت مجبور به سازش با زندگي پشت ديوار ها مي شود.
پس بهتره توي خانه ها مون بمونيم و جلو ي پيشرفت ويروس کرونا رو بگيريم.
و در آخر چند تا نکته:
1-ببخشيد اگر بي کيفيته
2-مي دونم که توي انجمن کسايي هستند که سنشون شايد به اين عکس هاي ترسناک نخوره اما به بزرگي خودتون ببخشيد
3-اگر موضوع توي انجمن تکراريه بازم ببخشيد.
4-براي اين موضوع خيلي زحمت کشيدم و از جايي کپي نکردم پس لطفا براي کمک کردن به من نظر و سپاس فراموش نشه.
5-با تشکر از شما Heart  Heart Telegh_274xv
من برادری دارم که مورد اعتماده اما بعضی از مواقع آدم فروش. بعضی از مواقع شیرین تر از عسل بعضی از مواقع هم تلخ تر از مرگ. اما من با همین تضاد زیباش می سازم و 8 سال و 5 ماه و 23 روز یا همون 3099 روز اختلاف سن را کنار می گذارم و برادر 3 ساله ام را در آغوش می سپارمpillو مثل این آدمک پشت با او بازی می کنم و ng2او را دلداری می‌دهم

آینت دانی چرا غماز نیست
زانک زنگار از رخش ممتاز نیست
پاسخ
 سپاس شده توسط βάરãɲ ، Prometheus ، ᗩᐯᗩ⁷ ، DarkLight
آگهی
این عکسم داشت/=
اگ‌داشت ک بازم برای من باز نشد با ی لینک دیگه اپلود کن@_@
☆هیچ مخدری مثل احترام بیش از حد...
                               توهم زا نیست ...♡

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16332835215615 ♡
پاسخ
 سپاس شده توسط Prometheus ، آرمان کريمي 88
خیلی ببخشید ۰-۰
اهم اما فک میکنم یه چند تا نکته مهمو جا انداختی ۰-۰
اول اینکه اتک آن هایتان فیلم نیستو انیمه هست که کارگردان ، مانگاکا و خالق اون هاجیمه ایسایاما هست
البته داره فیلم از روش ساخته میشه اما هنوز کاملا ساخته نشده اما انیمه ش که در واقع داستان اصلی اتک رو نشون میده ۴ فصلش رو ساختن
همونطور که مطمئنا اگر انیمه رو دیده باشین باید بدونین که شروع داستان انیمه از سال ۸۴۵ هست که دیوار ماریا به وسیله غول عظیم الجثه فرو میریزه و اینکه امکان نداره که تایتانا از جهش ویروس کرونا به وجود بیاد!! چون به فرض اینکه این داستان در واقعیت هم اتفاق بیفته تو انیمه گفته شده تایتانا در واقع زمانی انسان بودن! و با یک سری سرنگ و دارو و یه سری آزمایش تبدیل به تایتان شدن که فکر نکنم این امکان پذیر باشه !! مگر اینکه در آینده به همچین چیزی دست پیدا کنن که مطمئنا به این زودیا اتفاق نمی افته! پس به طور کلی امکان اینکه ویروس کرونا به یه تایتان بزرگ ۶۰ متری تبدیل بشه نیست!!
و اینکه این انیمه جز زیباترین آثار تاریخی در جهانه و با اینکه من طرفدار پروپاقرصش هستم اما مطمئنم تخیل چشم گیر ایسایاما که چنین اثری رو خلق کرد و روایت فانتزی از سال ۸۴۵ رو به تصویر کشید متاسفانه قرار نیست واقعی بشه...با اینکه من بیشتر از هر کسی دوست دارم روزی به واقعیت بپیونده(":
پاسخ
 سپاس شده توسط آرمان کريمي 88
AVA_MADI*

شايد من منظورم رو درست نگفتم. منظورم اين بود که آدم هايي که کرونا ي جهش يافته راو بگيرند، به تايتان تبديل مي شوند. من مي دونم مانگا هستش اما فرق مانگا رو با فيلم نمي دونم متاسفانه. Telegh_44

Baranis

بله من عکس گذاشته بودم اما بلد نيستم چجوري بگذارم که براي همه بيايد. اگه شما بلديد به من هم اموزش بدهيد.

از هردوي شما ممنونم که نظر و سپاس داديد Heart 4xv
من برادری دارم که مورد اعتماده اما بعضی از مواقع آدم فروش. بعضی از مواقع شیرین تر از عسل بعضی از مواقع هم تلخ تر از مرگ. اما من با همین تضاد زیباش می سازم و 8 سال و 5 ماه و 23 روز یا همون 3099 روز اختلاف سن را کنار می گذارم و برادر 3 ساله ام را در آغوش می سپارمpillو مثل این آدمک پشت با او بازی می کنم و ng2او را دلداری می‌دهم

آینت دانی چرا غماز نیست
پاسخ
 سپاس شده توسط ᗩᐯᗩ⁷
(17-02-2021، 7:27)آرمان کريمي 88 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

AVA_MADI*

شايد من منظورم رو درست نگفتم. منظورم اين بود که آدم هايي که کرونا ي جهش يافته راو بگيرند، به تايتان تبديل مي شوند. من مي دونم مانگا هستش اما فرق مانگا رو با فيلم نمي دونم متاسفانه. Telegh_44

Baranis

بله من عکس گذاشته بودم اما بلد نيستم چجوري بگذارم که براي همه بيايد. اگه شما بلديد به من هم اموزش بدهيد.

از هردوي شما ممنونم که نظر و سپاس داديد Heart 4xv
ایده باحالیه *-* اما خیال پردازیت خوبه میتونی ازش کلی استفاده بکنی به نظرم یه داستان خونگی و حالا غیر رسمی و خیالی که خانوادت بخونن میتونی بنویسی *-*
عیبی نداره منم اینجوری بودم خودت کم کم یه اوتاکو حرفه ای میشی نگران نباش ^^
ها راستی تو این تایپیک میخوام همه چیز در مورد انیمه و اوتاکو ها و کلا ژاپن بنویسم فک کنم بهت کمک کنه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=293035&pid=3690350#pid3690350
آها و اینکه روی دکمه پاسخ بزن تا الان چیزی که میگمو بهتر متوجه بشی ۰-۰
برای تگ کردن یه کاربر نام کاربری مثلا AVA_MADI* رو بزار
بعد دو طرفش یدونه " بزار اینجوری میشه "AVA_MADI*"
بعدشم یه @ بزار پشتش اینجوری
@"AVA_MADI*"
اینجوری اسمش آبی میشه و اگه آبی شد یعنی تگ شده و برای کسی که اسمشو نوشتی یعنی AVA_MADI* یه اطلاعیه میاد که تو اینجا تگش کردی و میتونه راحت ببینه ^^
پاسخ
 سپاس شده توسط آرمان کريمي 88
ممنون که کمکم کردي و اين ها رو بهم آموزش دادي. 4xv

آینت دانی چرا غماز نیست
پاسخ
 سپاس شده توسط ᗩᐯᗩ⁷
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  پارامونت یک انیمیشن با اقتباس از کمیک ترسناک Stray Dogs می‌سازد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان