امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9

(21-02-2021، 11:11)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بهم الهام شده بود ددیت الان نسخه میزنه

هرهرهرهر
تبریک میگم ._.
 سپاس شده توسط _ƇRAƵƳ_
آگهی
(21-02-2021، 11:11)Mahdi 1381 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2021، 11:10)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عررررر دیر:/

پسمل خانم باز چت شده پشت من حرف میزنی؟ من عکس دخترا رو میخوام چی کار؟ البته عکس تو رو دارم

خب منم دخترم دیگع عکسمو میخوای چیکااار؟:/
پشت سرت حرف نزدم کوری مگ؟ خب تایپکه برا همه اس میتونی ببینی:/
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Nashenas(:
(21-02-2021، 10:42)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2021، 10:39)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این اصن خدای اینکاراس:/
پسرا هر کی رل بخواد بره پیش مهدی¤_¤
لیست داره با مشخصات کامل همراه با عکس:/

احیانا اینی ک گفتی مشخصات سارقان جنسی نیست ؟ :/

این مهدی با الیمیتر سارندر قرارداد بسته
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
 سپاس شده توسط Mohlek
(21-02-2021، 11:12)وحید.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2021، 11:11)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به به به
***دومین نسخه ی شما مبارک ***

ممنون بانو ! *-*

خوبی؟ چه خبرا؟ چی کارا میکنی ؟
 سپاس شده توسط Волшебник
(21-02-2021، 11:13)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2021، 11:11)Mahdi 1381 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پسمل خانم باز چت شده پشت من حرف میزنی؟ من عکس دخترا رو میخوام چی کار؟ البته عکس تو رو دارم

لینک تاپیک بده.
بعدشم عکسستو برات میفرستم‌.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
(21-02-2021، 11:14)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوبی؟ چه خبرا؟ چی کارا میکنی ؟

ممنون تو خوبی؟
سلامتی (;
نشستم به در نگاه میکنم...
دریچه آه میکشد...
Love
(: ♡
*-*

سپاس شده توسط *VENUS*
آگهی
(21-02-2021، 11:13)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2021، 10:42)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

احیانا اینی ک گفتی مشخصات سارقان جنسی نیست ؟ :/

این مهدی با الیمیتر سارندر قرارداد بسته

میخواین بیاین یه بمب ببندید منفجر کنید منو
(21-02-2021، 11:13)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2021، 11:11)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بهم الهام شده بود ددیت الان نسخه میزنه

هرهرهرهر
تبریک میگم ._.
تشکر=/////

ددیش مبارک نسخه=///
خسته کننده‌ترین برنامه کهکشان راه‌شیری:"انسان (زنده)، تکرار: هرروز"
 سپاس شده توسط Emmɑ
@"♡Араш R♡"
همونطور ک میدونید سهون رفتگره
تو خیابون آشغال ریختم گفتم هویی ***** آشغال نریز منم گفتم **** خودتی بعد نگای هم کردیم و عاشخ شدیم^^
@mobina15
خوشوقتم
من 12 سالمه
@#로진#
چ مامان پایه ای داری/:
من تو خانواده فقط مامانم بدش از اکسو نمیاد مثلا چن روز پیش خواهرم و بابام داشتن هیت میدانن یهو مامانم گفت بس کنید دلتون کتک میخواد؟
باش^^
@"★ɢʟᴏʀɪᴀ★"
ننن اون شوخی نبوودددد
باید خوب از دلم در بیاری(کسی بخواد چیزی از دلم در بیاره پدرش در میاد)
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط Emmɑ ، BIG-DARK ، DarkLight
(21-02-2021، 11:14)Mahdi 1381 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2021، 11:13)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لینک تاپیک بده.
بعدشم عکسستو برات میفرستم‌.

http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=238650
:/
Nashenas(:

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان