امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حمایت از حقوق زنان !!!!! (ضد فمینیست)

(14-12-2020، 14:58)جاویدم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه یه دختر باید بخاطر دختر بودنش مورد ازار قرار بگیره، نه یه پسر بخاطر پسر بودنش. اینو داشته باشید که ریپلای نزنید و کل خاندانمو بخاطر زن ستیز یا مرد پرست بودنم فحش بارون کنید؛ ولی....
متاسفانه اگه فمینیستارو زیر ذره بین قرار بدیم میبینیم بعضی چیزارو بخاطر منافع خودشون میطلبن یا واسه لذتای جنسی بعضی چیزارو جزء حقوق ذاتیشون برمیشمرن.
اون روز یه پستی رو از یه پیج فمنیست دیدم که واقعا روی اعصابم یورتمه زد. جریان از این قرار بود که حقوق سربازارو یکم افزایش داده بودن. خانم فمنیست داستان ما بهش برخورد که چرا سربازای بدبخت بخاطر سخت ترین روزهای عمرشون و نگهبانی تو سردی زمستون و گرمی تابستون توی مناطق صفر مرزی که به حدی خطرش بالاست که حق تیراندازیم بهشون میدن باید حقوق بگیرن ! (چند مدت پیشم یه سرباز مرزبانو تو اذربایجان از دست دادیم، جوونی که ارزوهایی برای دوران بعد خدمتش تو ذهنش میپروروند  Sad   )
خب؟ به این میگن فمنیسم ! به این میگن برابری بین زن و مرد ! چند روز پیش یه فمنیست علنا اعلام کرد که نوزدای پسرو باید بکشید ! (البته به حدی به عنوان یک انسان ناراحت شدم که حتی پی خبرم نگرفتم، ولی منبع خبر تا حدی معتبر بود که بیام اینجا بنویسم جریانو) چرا؟ چطوری میتونن اینقدر سنگ دل باشن؟
دقیقا بخاطر همین چیزاس که سقط جنین رو هم حق پایمال نشدنی میدونن ! تعجب که نکردی؟ بله درسته ! تو قانون فمنیست اومده که هرکسی که خواست میتونه جنینشو سقط کنه ! چرا ؟ چون بتونه به راحتی همه پسرارو امتحان بکنه و به قول خودشون هر سایزی رو تست کنه بدون اینکه از مسئولیت مادر شدن هراسی داشته باشه (اگه اتفاقیم افتاد که نباید میافتاد به راحتی بچه رو سقط میکنه) اینا شعارشون اینه که بدن خودمون به خودمون ربط داره ! خب ؟ جنین ۹ ماهه که انسان شدنش کاملا تکمیل شده رو میشین و میگین بدن خودمون به خودمون ربط داره؟ مگه بدن خودته؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این عکسم به عنوان یه مثال کوچیک میتونید نگاه کنید.
دوباره میگم که من نه ضد دخترم و نه هیج چیز دیگه ای. بجای فمنیستم میتونیم انسان باشیم. کمک کردن به همسر زن ذلیلی نیست. نتیجه عشق و محبته ! اگه طرف انسان باشه اینارو درک میکنه خودش، لازم نیست فمینیست باشه.
امیدوارم سوء تفاهمی پیش نیاد.

نه دیگه. راه نداره. لطفاً اصرار نکن. من قراره ریپلای بزنم و کل خاندانتو بخاطر زن ستیز یا مرد پرست بودنم فحش بارون کنم. : دیییی

داستان اینجاست که ما خشممون رو سر همدیگه خالی می‌کنیم. عادت داریم همیشه بجنگیم با همدیگه. "ضد" یه چیزی باشیم. قربانی خودش هم شروع می‌کنه به آسیب زدن. منم همین الان می‌تونم یه پیج اینستا بزنم به اسم فمنیسم، توش بنویسم مردا رو باید بکشیم! آره همینه! همگی به پیش! و توی نوعی هم بری پست من رو بخونی، بیای و اینجا بگی که ببینین! فمنیسم اینه! قانون فمنیسم اینه! اونا می‌خوان مردا رو بکشن! مرگ بر فمنیسم! هرچیزی که می‌خونی رو باور نکن. به عنوان یه مثال نپذیر. کدوم زنی حاضر می‌شه که نوزاد پسرش رو بکشه واقعاً؟ نه جدی؟ یا کیه که ندونه سربازی واقعا ستمه و آدم می‌تونه توی دو سالِ زندگیش رو بذاره پای یه کار مفید، به جای اینکه اینهمه سخیِ الکی رو تحمل کنه و آخرشم هیچی؟

می‌دونم که تو اینارو می‌بینی و عصبانی می‌شی. منم خبر می‌خونم که فلان کس سر دخترش رو بریده یا زنش رو ممنوع الخروج کرده، نمی‌ذاره زنش کار کنه، می‌بینم فلان مادر و پدر تنها چیزی که به دخترشون یاد می‌دن اینه که فلان جور عشوه بریز و فلان جور رفتار کن تا در آینده یه آدم حسابی بیاد و "بگیرتت". عصبانی می‌شم.

ولی بازم به خودم می‌گم که همه‌ی آدما اینطوری نیستن. و این عصبانیتم رو با "همه‌ی مردهارو باید کشت!" سر کس دیگه‌ای خالی نمی‌کنم. حرفم این نیست که چون من آسیب دیدم، بقیه هم باید آسیب ببینن! یا چون من آسیب دیدم، فلانیم که داره آسیب می‌بینه حتماً حقشه! یا من انـــــــــقـــد آسیب دیدم، تو انــقد، پس هورا! من بردم! حرفم اینه که هیچکس، هیییچکس، نباید آسیب ببینه.

ولی در نهایت اشکالی نداره اگه تو نخوای لیبل فمنیست رو بپذیری. گارد داشته باشی نسبت بهش. کاملاً قابل درکه. منم قبول دارم که یه وقتایی از اون مسیر اصلی‌ای که باید بره، خارج می‌شه. همین که انسان باشیم به قول خودت. بی‌طرفانه به موضوع نگاه کنیم و خشممون رو به سمت اشتباهی پرتاب نکنیم، کفایت می‌کنه. 

راجع به سقط جنین هم، بعداً میام و می‌گم یه سری چیزا. فعلاً نمی‌خوام خیلی طولانی شه. 
_________

اسم تاپیک یه جوری نیست؟ (((: آخه اینکه صدرا مدافع حقوق زنانه یا کامران یا اصغر، چه تفاوتی ایجاد می‌کنه گل‌پسر؟ :_ @☪爪尺.山丨几几乇尺☪ 
پاسخ
 سپاس شده توسط Mohlek ، فرنودِ بن گیومرث ، моои ، _sehun_ ، Emmɑ ، ѕααяeη
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  زنان فروشی در پشت ویترین های آزاد راه + عکس
  مکالمه دو پسر ایرانی و انگلیسی در مورد زنان ایران وانگلیس
  زیباترین زنان جهان در کدان کشور ها هستند+عکس
  زیباترین زنان جهان درکدام کشورها هستند (+عکس)
  قد بلند ترین زنان جهان
  موارد معاف از مالیات حقوق و بیمه
  کمرباریک ترین و سنگین ترین زنان زنده جهان (عکس)
  نقش ویژه و محسوس زنان در زندگی!! (طنز تصویری)
  کج کردن دندان، عمل زیبایی عجیب زنان ژاپنی! +تصاویر
  چرا زنان گریه می‌کنند؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان