امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

راموس به زیدان: بذار 10 دقیقه دیگه بازی کنم! (عکس)

سرخیو راموس، کاپیتان رئال مادرید، در بازی دیشب این تیم برابر آتالانتا پس از به ثمر رساندن گل دوم میزبان از روی نقطه پنالتی، در دقیقه 64 بازی تعویض شد و جای خود را به میلیتائو داد.
راموس به زیدان: بذار 10 دقیقه دیگه بازی کنم! (عکس) 1
به گزارش "ورزش سه"، سرخیو راموس تقریبا بلافاصله پس از به ثمر رساندن گل دوم رئال مادرید برابر آتالانتا در دقیقه 60 بازی، توسط زین الدین زیدان تعویض شد. کاپیتان مادرید با حرکت دست از زیدان خواست تا به او 10 دقیقه دیگر فرصت بازی دهد اما سرمربی لوس بلانکوس که قصد داشت آمادگی راموس را حفظ کند و در اولین هفته های بازگشت از مصدومیت فشار زیادی به او وارد نکند، درخواست کاپیتان تیمش را نپذیرفت.

سرخیو راموس به تازگی و پس از ماه ها دوری از میادین و جراحی روی زانوی چپش، به ترکیب رئال مادرید بازگشته است. او در بازی برابر الچه و همچنین آتالانتا از ابتدا در ترکیب رئال به میدان رفته است.
راموس به زیدان: بذار 10 دقیقه دیگه بازی کنم! (عکس) 1
دقایقی قبل از تعویض دوربین ها سرخیو راموس را نشان دادند که با حرکت هر دو دست از زیدان تقاضا می کرد که به او 10 دقیقه دیگر فرصت بازی بدهد. یک ساعتی که راموس بازی کرده بود بدون مشکل پیش رفته بود و از ابتدای نیمه دوم نیر میلیتائو مشغول گرم کردن بود، اما کاپیتان دوست داشت که اندکی بیشتر در زمین حضور داشته باشد.

زیدان اما توجهی به خواست راموس نکرد و طبق برنامه در دقیقه 64 بازی میلیتائو را به جای او به زمین بازی فرستاد. به نظر می رسید که راموس می خواهد تعداد دقایق بازی و احیانا تعداد گل های زده خود در این فصل را افزایش دهد، اما سرمربی رئال مادرید که از تعداد بالای مصدومیت های بازیکنانش به ستوه آمده حاضر نیست حتی کوچکترین ریسکی را بپذیرد، مخصوصا وقتی که در آن زمان تابلوی ورزشگاه پیروزی 2-0 شاگردانش را نشان می داد که برای صعود کاملا کافی بود.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  آینده آلگری به زیدان گره خورده است
  مذاکرات راموس و مادرید به بن‌بست رسید
  همه چیز در مورد مسی و راموس معلوم می شود
  این رئال فوق العاده حاصل جادوی زیدان است (عکس)
  لقب جالب کاسیاس به زیدان پس از صعود (عکس)
  زیدان: به تیمم افتحار می کنم؛ قهرمانی می خواهیم
  این را باید پذیرفت؛ زیدان نابغه تاکتیک است
  زیدان: کلوپ در رئال؟ فعلا من سرمربی این تیم هستم
  سرخیو راموس: این بزرگ ترین درد و غصه زندگی من است!
  وونتوس- زیدان؛ شاید وقتی دیگر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان