امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سیامک نعمتی بهتر از وریا غفوری است

مدافع تیم فوتبال سپاهان گفت: به نظرم سیامک نعمتی در پست دفاع راست بهتر از وریا غفوری بازی کرده و شرایط بهتری داشته است.
سیامک نعمتی بهتر از وریا غفوری است 1
به گزارش خبرنگار مهر، در نظرسنجی یکی از برنامه‌های تلویزیونی برای انتخاب بهترین مدافع راست فوتبال ایران در سال ۱۳۹۹، وریا غفوری از استقلال به عنوان نخست رسید و دانیال اسماعیلی فر از سپاهان دوم شد.

اسماعیلی فر در این خصوص گفت: بازی کردن در استقلال طوری است که بازیکن در چشم است چون بازی‌های این تیم هر هفته از تلویزیون پخش زنده می‌شود.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا اگر او به جای غفوری در استقلال بود می‌توانست به عنوان بهترین مدافع راست فوتبال ایران انتخاب شود؟ تاکید کرد: نه؛ این انتخاب نظر کارشناسی بوده است. این‌طور نیست که نظر هواداری بوده باشد. من هم در سپاهان بازی می‌کنم که امسال یکی از بهترین تیم‌های ایران بوده و بهترین فوتبال را ارائه می‌دهد. نظر کارشناسی سلیقه‌ای است. نفر دوم شدن هم بین این همه بازیکن خوب است.

مدافع سپاهان درباره اینکه به نظر خودش کدام بازیکن بهترین مدافع راست فوتبال ایران در سال ۱۳۹۹ بوده است؟ گفت: فکر می‌کنم سیامک خیلی بهتر بازی کرده است و شرایط بهتری نسبت به غفوری داشته است. غفوری خوب است ولی امسال شرایط سیامک بهتر است.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
پاسخ
 سپاس شده توسط ᗩᐯᗩ⁷
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  نعمتی: می‌خواهیم پله پله به فینال برسیم
  شش‌گانه بایرن مونیخ بهتر بود یا شش‌گانه بارسا؟
  هدیه دردسرساز کمپانی خودروساز به کاپیتان وریا غفوری
  مسی: بهتر بود درباره سوارز سکوت می‌کردم
  کاپیتان وریا، سرحال و شاداب آماده بازگشت(عکس)
  مسی بهترین بازیکن تاریخ و از مارادونا بهتر است
  کهتری: اگر مربی خارجی به صلاح نعمتی باشد، استقبال می‌کنم
  جذب مربی خارجی برای زهرا نعمتی
  والیبال ایران بهتر از ولاسکو را می‌خواهد
  سیدعباسی: مربی داخلی، بهتر از مربیان درجه دو و سه خارجی است

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان