امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درگیری مدافع رم با توپ‌جمع‌کن آژاکس (عکس)

در دیدار شب گذشته آژاکس برابر رم در لیگ اروپا، تیم میزبان نتیجه را 2-1 واگذار کرد اما این بازی شاهد اتفاق عجیبی نیز بود.
درگیری مدافع رم با توپ‌جمع‌کن آژاکس (عکس) 1
به گزارش "ورزش سه"، رم دیشب در دیدار رفت از مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا توانست آژاکس را در خانه 2-1 شکست دهد. بازی تا آخرین دقایق با گل های دقیقه 39 دیوی کلاسن برای آژاکس و لورنزو پلگرینی در دقیقه 57 برای رم، مساوی پیش می رفت اما گل دقیقه 87 ایبانیز پیروزی را به اردوی ایتالیایی ها آورد.
ریکاردو کالافیوری، مدافع رم، اما شب سختی را در این بازی سپری کرد؛ او در پایان بازی قربانی عصبانیت توپ جمع کن آژاکس از نتیجه بازی شد و پسر هلندی توپ را به صورت او کوبید و هم یک کارت زرد از داور بازی دریافت کرد.
در این صحنه توپ به اوت رفته بود و کالافیوری برای پرتاب اوت قدم‌زنان به کنار زمین رفت، اما توپ جمع کن به جای اینکه توپ را به آرامی برای او پرتاب کند، با تمام قدرتی که داشت توپ را به صورت کالافیوری کوبید.
کالافیوری که به شکل قابل درکی از این حرکت توپ جمع‌کن عصبانی شده بود در ادامه از داور هم کارت زرد گرفت تا به رغم برد تیمش بازی را با ناراحتی به پایان برساند.

کالافیوری پس از بازی گفت: "در آن لحظه به خیلی چیزها فکر کردم... خوشبختانه توانستم خونسردی خودم را حفظ کنم. می توانم بگویم دیدن اینکه حریف درچنین موقعیتی وقت تلف کند، اعصاب من را هم به هم خواهد ریخت. نمی گویم که به او احترام می گذارم، اما درکش می کنم."
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Information مدافع استقلال شایعه جدایی اش را تکذیب کرد
  تکذیب شد؛ مدافع‌آلمانی راهی منچستر‌یونایتد نمی‌شود
  واکنش آژاکس به شایعه علاقه میلان به ستاره صرب
  رسمی؛ تاتنهام نه، اریک تن هاخ با آژاکس تمدید کرد
  مدافع الریان: پرسپولیس از قدرت های آسیاست
  غیبت قطعی مدافع جامانده پرسپولیس در دوبازی ابتدایی
  لیورپول، مدافع المپیاکوس را خرید
  دو پپیشنهاد خارجی برای مدافع ملی‌پوش پرسپولیس
  کاپیتان آژاکس: قهرمانی را باید به ما بدهند
  مدافع سابق استقلال:حاضرم همه هزینه‌های پادوانی را بدهم

پرش به انجمن: