امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دانستنی هایی درباره ی SS501♥♥♥♥♥

ترس های دابل اس:

كیم هیون جونگ:
هیون جونگ از ساحل میترسه... بجز مواقعی که بخاطر عکس برداری مجبور میشه به ساحل بره تنها باری که با میل خودش به ساحل رفت با هوانگ بو بود...
هیون جونگ بعد از دیدن فیلم shark توی بچگی به شدت از کوسه میترسه و هرچقدرم بهش میگن که لب ساحل کوسه نیست باورش نمیشه و دیگه به ساحل نمیره...
زمانی هم که همه پسرا(بجز کیو) میرن غواصی هیون جونگ میترسید توی آب بره و تمام مدت با نگرانی آب رو زیرنظر داشت تا مطمئن شه کوسه سراغ کسی نمیره...
از اول تا اخرشم هی میگفت میترسم و در نهایت زمانی که توی آب رفت با اخرین سرعت خودش رو به قایق بعدی رسوند... و وقتی بیرون اومد صداش از ترس بریده بریده شده بود

هیون جونگ از هرچی حشره هم هست میترسه...مهم نیست چقدر کوچیک یا بزرگ...نمیتونه تحملشون کنه...به قول خودش از چیتا و شیر نمیترسه اما نمیتونه حشرات رو تحمل کنه... کافیه یه حشره توی دستتون بگیرید و هیون حونگ برخلاف ظاهر مردونش یه جبنه بچه گونه رو نشون میده و میگه:اینکارو نکن...خواهش میکنم اینکارو نکن...
و اگه یه حشره توی دستتون باشه میتونید خیلی راحت هیون رو وادار به انجام هر کاری کنید
اگه یه حشره ببینه مهم نیست کجاست....میتونید صدای جیغش رو بشنوید
زمانی که هوانگ بو یه حشره توی دستش گرفت هیون جونگ در عرض یک ثانیه 180 درجه تغییر کرد و تبدیل به یه بچه حرف گوش کن شد

هئویونگ سنگ:
یونگ سنگ از آسانسور میترسه...آسانسور خونه یونگ سنگ یه پنجره خیلی کوچیک برای دیدن بیرون داره، توی روز مشکلی نیست اما شب این پنجره کاملا تاریک میشه و واسه همین یونگ سنگ تمام مدتی که سوار این اسانسوره یه ترسی رو توی دلش احساس میکنه...
به علاوه به آسانسور ها اعتمادی نداره و میترسه که اسانسور دچار مشکل شه وبیفته.
این ترس با دیدن فیلم"روح آسانسور" افزایش پیبدا میکنه
توی این فیلم وقتی هیچ کسی نیست و فقط یه نفر توی آسانسوره یهو یه آدم دیگه از پشت ظاهر میشه...اولش ترسناک نبود اما زمانی که یونگ سوار آسانسور خونش میشه همش یاد این فیلم میفته و بی اختیار مدام برمیگرده و پشت سرش رو نگاه میکنه

کیم کیوجونگ:
کیوجونگ گفته از بیشترین چیزی که میترسه دوربین های مخفیه و واسه همین باید مراقب لحظه به لحظه حرکات و رفتاراش باشه و حتی موقع غذا خوردن هم راحت نیست.کیوجونگ از سگ هم میترسه...همونطور که میتونید هیون روبا حشره مجبور به انجام هرکاری کنید، میتونید کیوجونگ رو با یه سگ تهدید و مجبور به انجام هرکاری کنید.

کیم هیونگ جون:
هیونگ جون چندتا ویدئو توی اینترنت میبینه از ناپدید شدن یه گاو...گاوه داشته زندگیشو میکرده که یهو یه سفینه ظاهر میشه وگاوه رو باخودش میبره... بعد از دیدن این ویدئو هیونگ جون به طرز عجیبی از ادم فضایی ها میترسه

پارک جونگ مین:
جونگ مین میگه من از خودم میترسم از تمام بخش های پنهان وجودم که خودم ازشون خبر ندارم میترسم
و همچنین از خودش میترسه چون فکر میکنه نمیتونه هیچ وقت ازدواج کنه...چون نمیتونه کسی رو بیشتر از خودش دوست داشته باشه
جونگ مین یه ذره زیادی خودشو دوست داره
هیون جونگ در این باره گفت که ازدواج جونگ مین جزو ترسناک ترین ازدواج ها میشه. در نهایت یه اینه جلوش میذاره، یه دست گل دستش میگیره و خودش رو توی محراب ملاقات میکنه.... فکر کنم من در آینده ببینم که جونگ مین داره کم کم به سمت اینه قدم برمیداره و آینه رو میبوسه... و حتی کلمه قبول میکنم در جواب کشیش رو عروس و داماد باهمدیگه بیان میکنن...
جونگی هم با شیطنت گفت:کنجکاوم شب ماه عسل چطوری میشه
HeartHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط ღSηow Princessღ ، bi kas ، ♥ Sky Princess♥ ، ~JaSmIn~ ، ko*minam ، 1399 ، EHSAN$$ ، گل سا2 ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ ، shayruan ، dark heart ، ★ASAL-GIRL★ ، ~Шоиďєгfůι G!яl~ ، هیون جونگ ، saba501 ، دخمل کره ای
آگهی
وای خیلی جالب بود منم مثل هیون از حشره ها بدم میاد اما فرق منو هیون اینه که من از هرچی جانور ه میترسم
اماکیم هیون جونگ از پرنده ها هم میترسه
کیو از همشون شجاع تره
جونگ مین باید از هیولایی مثلخودش بترسه
من فکر نمیکردم یونگی از چیزی بترسه
هیونگو که ولش کن بچه است
زندگــی ...
به من آموخــــت...
همیشه منتظر حمله ی ....
احتمالیه کسی باشم ..........
که به او...
محبت فراوان کــــــــــردم............
:499:
پاسخ
 سپاس شده توسط L.A.78 ، bi kas
آخه سگ ترس داره؟؟؟؟؟Huh
چه لووووووووووووووووووووس!!!!!!Confused
♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/url]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دانستنی هایی درباره ی SS501♥♥♥♥♥ 1 [url=http://upload.tehran98.com/upme/]
پاسخ
 سپاس شده توسط گل سا2
چی شد نفهمیدممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممUndecidedUndecidedUndecided
BROKEN
پاسخ
(11-12-2013، 20:40)f222 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چی شد نفهمیدممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممUndecidedUndecidedUndecided
اصن فهمیدی کره این یاافغانی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه اینونفهمیدی انتظاری ازت نمیره!!!!!!!!!Undecided
[/url]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط گل سا2
آره نفهمیده می نام!این همونه که میگفت افغانیاهمه جاروپرکردن!!
دانستنی هایی درباره ی SS501♥♥♥♥♥ 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ko*minam
آگهی
(22-12-2013، 19:20)گل سا2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره نفهمیده می نام!این همونه که میگفت افغانیاهمه جاروپرکردن!!
میدونم.......!!!
واس همین میگم انتظاری نمیره دیگه........!
پاسخ
 سپاس شده توسط گل سا2
واقعاهم انتظاری نمیره!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط ko*minam
اما هیون از ساحل نمیترسه خبرش راست نیس.... چون اولا خود هیون یک غواص ماهره و توی دوتا برنامه و توی فمیلی میتینگ هم رفت توی آب کنار ساحل و بقیه ی مسابقه... خودم برنامشم دارم... وجایی هم ندیدم که بگ از ساحل ترس داره... شایعه است.اما حشره رو چرا... از زبون خودش شنیدمBig GrinHeart
یادداشت کن : دیروز بخشی از تاریخ است!!
فرداهم رمز و رازی بیش نیست !!

امروز هدیه است!!     قدر این هدیه رابدان!!

پاسخ
BlushHeartHeart ایول مردم از خندهBlushBlushBig GrinBig GrinTongueTongueTongue
اینا هم از چه چیزایی که نمی ترسنBlushBig GrinBig GrinBig GrinSmileTongue
مرسی عزیزم BlushBlushHeartHeart
عالییی بودHeart
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  همه چیز درباره ی سریال اوک نیو
  همه چیز درباره "یانگوم بزرگ"
  معرفی فیلم هایی که جین سه یون در ان بازی کزده
  نظر سنجی ss501 ;-)
  یه عالمه عکس خوشگل از کیم هیون جونگ لیدر گروه ss501 !!!
  حرفهای کمیاب درباره ی لی مین هو(خیلی خوبه)
Exclamation خبر بد درباره کیم هیون جونگ
  عکس هایی از مراسم های MBC, KBS, SBS Drama Awards 2015
  همه چیز درباره ی سریال " تو از ستاره اومدی "
  همه چیز درباره ی سریال " متشکرم "

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان