امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عوامل ضرب و جرح سینا زامهران دستگیر شدند

عوامل ضرب و جرح سینا زامهران بازیکن تیم پدیده مشهد توسط پلیس آگاهی این شهر دستگیر شدند.
عوامل ضرب و جرح سینا زامهران دستگیر شدند 1
حدود ۱۰ روز پیش بود که سینا زامهران بازیکن تیم پدیده مقابل منزلش با حمله تعدادی از سارقین مواجه شد و این بازیکن بعد از آنکه تلفن همراه خود را به آن‌ها داد، باز هم با ضربات چاقو مورد حمله قرار گرفت، اما با گذشت چند روز عوامل این حادثه دستگیر شدند.

زامهران در این خصوص گفت: با تلاش‌های پلیس آگاهی شهر مشهد، متهم اصلی این پرونده دستگیر شده و هم اکنون در بازداشت به سر می‌برد.

زامهران افزود: بعد از حادثه رخ داده، بلافاصله از پلیس آگاهی مشهد با من تماس گرفتند و بعد از بررسی محل حادثه و اطلاعاتی که از من گرفته شد، درنهایت عوامل سانحه رخ‌داده دستگیر شدند. جا دارد از پلیس آگاهی مشهد تشکر کنم که پیگیری‌های لازم را در این خصوص انجام دادند تا متهم اصلی پرونده دستگیر شود. روند قضایی پرونده در حال طی شدن است و امید به خدا عوامل این اتفاق به سزای کاری که کردند خواهند رسید.

زامهران ضمن تشکر از کسانی که در این مدت پیگیر وضعیت او بودند، گفت: خوشبختانه الان شرایطم خیلی خوب است و با صحبت‌هایی که با آقای مهدی رحمتی داشتم، قرار است از فردا در تمرینات پدیده شرکت کنم. در این مدت باشگاه پدیده، آقای وطنخواه و رحمتی خیلی پیگیری کردند و جا دارد از همه آن‌ها تشکر و قدردانی کنم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  مسابقات WWE | جان سینا vs ادج vs بیگ شو
  مسابقات WWE | جان سینا vs بران استرومن در شو راو ۲۰۱۷
  لیگ والیبال چین|معروف و یارانش با اقتدار فینالیست شدند
  گل‌گهر و استقلال به سپاهان اضافه شدند
  افشاگری جواد نکونام از حواشی باشگاه استقلال و عوامل ناکامی آبی پوشان
  ادامه شیوع ویروس کرونا در میان فوتبالیست‌های اسپانیایی/ ۲ عضو والنسیا هم مبتلا شدند
  عوامل برگزاری مسابقات نباید تست کرونا بدهند؟
  ۳۰ شخصیت منفور فوتبال معرفی شدند
  استقلال و پرسپولیس رسما ورزشگاه‌دار شدند
Shocked مربیان پیکان داغدار شدند

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان