امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تمجید اتحادیه جهانی از ستاره کشتی ایران/ گرایی: به این نمایش افتخار می کنم

اتحادیه جهانی کشتی از نمایش محمدرضا گرایی در رقابت های کشتی فرنگی گزینشی المپیک که با ۴ پیروزی قاطع بدون دادن حتی یک امتیاز همراه بود، تمجید کرد.
تمجید اتحادیه جهانی از ستاره کشتی ایران/ گرایی: به این نمایش افتخار می کنم 1
به گزارش ایسنا، عملکرد خیره کننده محمدرضا گرایی فرنگی کار وزن ۶۷ کیلوگرم ایران در رقابت های گزینشی المپیک در قاره آسیا با تمجید اتحادیه جهانی کشتی همراه بود.

سایت اتحادیه جهانی کشتی در اینباره نوشت: گرایی پیش از این اعلام کرده بود اطمینان دارد به برادر بزرگتر خود در المپیک توکیو ملحق می شود.

اتحادیه جهانی با اشاره به برتری قاطع ۹ بر صفر گرایی مقابل هان سو ریو کره ای و دارنده مدال های طلای جهان در دیدار فینال، به نقل از گرایی نوشت: "روز خوبی بود، من در همه مبارزاتم بدون اینکه امتیازی به حریفانم بدهم همه آن ها را با امتیاز عالی شکست دادم، بنابراین به کسب این نتایج افتخار می کنم. من از یک خانواده کشتی گیر می آیم و برادرم همیشه از من حمایت و من را به سمت جلو تشویق می کند."

گرایی ۲۴ ساله ادامه داد:" بدن من کاملا برای این رقابت ها آماده بود و دقیقا طبق برنامه ای که داشتم کشتی گرفتم."

اتحادیه جهانی در ادامه عنوان کرد: گرایی در وقت نخست مبارزه فینال پشت حریف ۳۳ ساله کره ای را به تشک زد و ۵ امتیاز گرفت و در تایم دوم نیز بار دیگر پشت قهرمان جهان را به تشک کوبید و ۴ امتیاز دیگر گرفت تا ۹ بر صفر پیروز شود. گرایی هر ۴ مبارزه خود را با امتیاز عالی به پایان رساند. او آخرین بار در رقابت های جهانی زیر ۲۳ سال در وزن غیر المپیکی ۷۲ کیلوگرم بر سکوی نخست جهان ایستاد. در آلماتی با عملکردی که نشان داد به سطح بالاتری رسید

به گزارش ایسنا، محمدرضا گرایی در رقابت های گزینشی المپیک با کسب ۲ برتری ۸ بر صفر و دو پیروزی ۹ بر صفر قاطعانه به سهمیه المپیک و مدال طلا رسید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  کشتی کج ایرانی (IPW) | شکوه ایرانی ۲
Clocket کشتی کج ایرانی (IPW) | رویداد هرج و مرج بزرگ
  کشتی کج ایرانی (IPW) | شکوه ایرانی ۲۰۲۲
  ترول کشتی کج
Tongue کشتی کج WWE | آرشیو مسابقات رومن رینز VS براک لزنر
  کشتی کج WWE | آرشیو چند مسابقه رومن رینز Vs کوین اونز
  بارسا 3-3 سیتی: 6 گل به افتخار اونسوئه
  27 ستاره در فهرست جدید تیم ملی
Humanfemale کشتی فرنگی زیر ۲۳ سال؛ دو نماینده ایران در فینال
  هواداران رئال خواهان ماندن ستاره ژاپنی (عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان