امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کاربران فلشخور در سرزمین عجایب.(سال 1400).پارت 10(پایانی) قرار گرفت.

عالی بود*_*
نع والا عاخه آقا صابر از مدیریت فلش به خلبانی برسن؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Nashenas(:
پاسخ
 سپاس شده توسط Mohlek ، THEDARKNESS ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، shghyegh ، شـــقآیــق ، فرنودِ بن گیومرث
آگهی
مغز که نیس که
مرکز انحرافات و تراوشاته لامصب D=
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط THEDARKNESS ، BIG-DARK ، Prometheus ، shghyegh ، شـــقآیــق ، فرنودِ بن گیومرث ، itinamk
نه فکرشم به سرم خطور نمیکرد
من خدایی دارم عصبی میشم:| 2 پارته منو نیوردی:| به جای اینا اگه منو اوردی کارکترم یه کارکتر طنز و شوخ باشع:|
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

کاربران فلشخور در سرزمین عجایب.(سال 1400).پارت 10(پایانی) قرار گرفت. 2
پاسخ
 سپاس شده توسط Prometheus ، THEDARKNESS ، βάરãɲ ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، shghyegh ، شـــقآیــق ، فرنودِ بن گیومرث
فکرش اصلا دوروبرای خیابون مغزمم نیومد!
بلی تگ کنی خوبه چون اطلاعیش میره واس اونا و میفهمن!

عرررر من؟ امضا؟ بی تی اس؟ عربستان؟
دمت گرم چیزی جز این از شخصیت رمانیم انتظار نداشتم D:
پاسخ
 سپاس شده توسط βάરãɲ ، shghyegh ، THEDARKNESS ، شـــقآیــق ، فرنودِ بن گیومرث
مهدی جان لطفا تک کن تا متوجه بشم اخه من نیستم یا حدقل تو پیوی بگو^_^
با سپاس♡
☆هیچ مخدری مثل احترام بیش از حد...
                               توهم زا نیست ...♡

https://harfeto.timefriend.net/16332835215615 ♡
پاسخ
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، shghyegh ، THEDARKNESS ، Prometheus ، شـــقآیــق ، فرنودِ بن گیومرث
(@lady_tailor)
(@ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ)
(@"♔Khalse♔")
@*VENUS*
پارت ۲ قرار گرفته ها
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
پاسخ
 سپاس شده توسط *VENUS* ، BIG-DARK ، _Strawberry_ ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، شـــقآیــق
آگهی
به نام خدا پارت 3 داستان!
________________________________________________________________________________​_______________________________________________
مهدی:حسام از تهران تا مشهد چقدر راهه؟
حسام: یک ساعت.                                                 مهدی:پس چرا ما سه ساعته رو هواییم؟ Huh
حسام حتما میانبر زده!                                            مهدی:Telegh_07Telegh_59
مهدی:حسام تو راه از تهران به مشهد دریا هم داریم؟
حسام:نه! نداریم. Angry                                                مهدی :پس چرا ما رو دریاییم؟ Undecided
حسام:حسین تو راه تهران تا مشهد دریا هست؟                       حسین: ارده دیگه دریاچه خزر هست!
مهدی:خزر که شماله ما داریم میریم شرق Confused                            حسین: حتما حاج صابر میخواد یه حالی بهمون بده سر راه یه تنی هم به اب بزنیم.
مهدی و حسام:Telegh_59Waaaht                                      حسین :بخوابین تا این ترلان باز نیومده! Angry
مهدی:بچه ها اقیانوس ارام کجاست؟ سرراهمون اقیانوس ارامم هست؟ Huh
بهار: اقیتنوس ارام رو از کجا اوردی تو؟ Dodgy                              مهدی: رو جی پی اس زده وسط اقیانوس ارامیم!  Smile  s  Cool  Sleepy :
بچه های انجمن: چچچیچییییییی؟؟؟662020
از برج مراقبت به پرواز فلشخور! حاج صابر کجایی؟داری چیکار میکنی چرا یه راست داری میری وسط مثلث برمودا! حاجیی کجایی الووو.....(اتصال و تماس های رادیویی قطع شد)
بچه های انجمن:.....................12Telegh_52Telegh_56Telegh_00Bc76661717
حاج صابر: cof چطونه انقدر سر و صدا میکنید دو دقیقه خواستیم بخوابیم ها!Telegh_22
بچه های انحمن:Telegh_45                     برج مراقبت:Telegh_45                                    حاج صابر:Bg2bathtime
اخبار 20:30. هواپیمای مطعلق به انجمن فلشخور با 15 سرنشین در دهان مثلث برمودا گم شد. جستوجو ها همچنان برای پیدا کردن باقی مانده هوا پیما و سرنشینان ان ادامه دارد
سر صبح_جزیره ناشناخته
مهدی:چه شنای خومزه ای داره اینجا! Exclamation  Huh . جججاااااااااننننننن.! بچه ها کجاییدTelegh_07.
هه قلاب ماهی گیری!!! خب میشنم همینجا تو ساحل ماهی میگیرم تا بچه ها بیان112Telegh_01Telegh_15 fishing
یک ماه بعد!
مهدی:fishing
دوماه بعد:
مهدی:fishing
سه ماه بعد!
مهدی:fishing cof       خب انگاری قرار نیست بچه ها بیان . برم ببینم تو جزیره چی هست.
دو دقیه بعد ان سوی درخت های موز!
مهدی: چییییییییییییییییییییییییییییییییی!!!!!!!!!همه مدت اینجا یه شهر بودههههه!!!!!1217Telegh_29
حسین: هی مهدی! Big Grin  خوبی چرا سراغی از ما نمیگرفتی! Undecided
مهدی:ها؟ Huh                                          
حسین: خب تو اون مدت همش کنار دریا میشستی ماهی گیری میکردی و سراغی از ما نمیگرفتی دیگه!
مهدی:......elecelecelecBb2                               حسین: مهدی چی شد؟! خوبی؟ Huh
مهدی: یعین تمام مدت شما میدونستید من اونجام! Angry Bl5
حسین:اره کلیم مسخرت میکردیم اونجا داستی ماهی میگرفتیTelegh_01. مگه تو نمیدوستی ما اینجاییم Big Grin
مهدی: Angry Telegh_59Bl55 خودت چی فکر میکنی!!
حسین:من برم یه دوری بزنم میام!Telegh_02            مهدی: هستی حالا.Bl8vahidrkvahidrk                 حسین:Bb3
مهدی: اون ارش نیست پیش بهار!چطوری اومده اینجا!
حسین : چرا خودشه ! نگو که اینم نمیدونستی تو!            مهدی:Telegh_10vahidrkvahidrkvahidrkvahidrk         حسین:Bb3Bb3Telegh_21Telegh_21
ارمین: اخی نازی نازی!!3636
مهدی: ارمین تو اینجا چیکار میکنی؟ Undecided  Confused                                ارمین: از دیدنم خوشحال شدی اره! Smile
مهدی: برای اولین بار بله از دیدن یه هنتای خوشحال میشم.! خوشحال باش!Telegh_404fvf4fvf
ارش:مامان مامان من شیر میخوام بهم شیر بده!Telegh_29
بهار:شیر گرونه بیا این موز رو بخور فعلا. تا فقط ناهار!Telegh_39Telegh_34
مهدی:Telegh_59Waaaht               ارمین و حسین:24524525r3025r30  
مهدی: چی شد الان؟                             ارمین: وقتی داشتیم میومدیم اینجا سر ارش ضربه خور ازون موقع فکر میکنه بهار مامانشه!Telegh_01

مهدی:اها خب مهم نیست زیاد. شما چطوری اومدید اینجا؟
حسین: این داداش گلمون. ته مرام و معرفتfs10 بعدر شنیدن خبر گم شدن ما. پا میشن از عربستان میان ایران ! میرن درای انجمنو میشکنن ارش و سهند رو ورمیدارن میرن فرودگاه یه هواپیما میدزدن میان تا مارو پیدا کنن! Big Grin  Big Grin
مهدی:یعنی الان هواپیماتون ایجاس میشه برگشت؟3131 Smile  Smile
ارمین: هواپیما که نه! سقوط کرد عین مال شما! ولی خب یه چیز بهتر دارم!!

مهدی :چی؟Telegh_08Telegh_08Telegh_08           ارمین: امضای بی تی اس برای همه! Big Grin  Wink 30
]]شششتتتلللللقققق......
(مهدی انچنان بر پس کله ارمین میکوبد که که ارمین با کله به درون شن ها میرود)
مهدی:Bd1Bf3 آخییشششششش دلم خنک شد!                       ارمین:Bb3
مهدی: خب بریم پیش بقیه بچه تا یه راهیی برای برگشتن پیدا کینم!! Dodgy                             حسین: همه بچه ها اینجا نیستن که! Smile
مهدی : کجان مگه؟                                                              حسین: اینم نمیدونی؟
مهدی:5                                                                          حسین:Telegh_02 خوب گوش کن تا بگم!
________________________________________________________________________________​_______________________________________________خب دوستان پارت سه هم تموم شد و اما وضعیت من uteute. حلول ماه مبارک رمضان مبارک باشهو اولین روز روزه داریتئنم مورد قبول واقع بشه!
سوال این پارت: چثدر احتمال میدادید که  اوضاع اینطوری پیش بره و سر از جزیره در بیاریم؟

و اینم هم تگ بازیگران. پارت سه قرار گرفت!
@lady_tailor
@*VENUS*
@"☆coииoя☆"
@"♡•rainy_girl•♡"
@"BTS.ARMY "
@"☆мᴇʜяᴀʙ☆"
@"Alien"
@"Iam_RIHAM"
@"AVA_MADI*"
@"نــــــــــⓐنسی"
@"ʍouʞ noʎ ʻʍouʞ n ɟı"
@"ƤᴏᴏƁᴏи"
@"ʟᴇɪᴛᴏ"
@☪爪尺.山丨几几乇尺☪
@"♜THE DARKNESS♜"
@"♔Khalse♔"
@ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ

@"BTS.ARMY"
پاسخ
 سپاس شده توسط βάરãɲ ، BIG-DARK ، Prometheus ، моои ، ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ ، *VENUS* ، ᗩᐯᗩ⁷ ، _Strawberry_ ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، shghyegh ، شـــقآیــق ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ ، _sehun_ ، ѕααяeη ، Emmɑ ، Mohlek ، فرنودِ بن گیومرث ، *Aɴѕel*
اون فسمتی که ارمین گفت امضای بی تی اس برای همه...

خیلی خووووب بود D:

من فک میکردم هواپیما لا ابرا میره توی بعد دیگه ._. فکر جزیره رو نمیکردم..
پاسخ
 سپاس شده توسط THEDARKNESS ، shghyegh ، شـــقآیــق ، Mohlek ، فرنودِ بن گیومرث
هرچی غلط املایی و نگارشی هستش تقصیر حسین و ارشه و به من هیچ ربطی نداره.
@"Alien"
@"☆мᴇʜяᴀʙ☆"
پاسخ
 سپاس شده توسط BIG-DARK ، Prometheus ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، shghyegh ، شـــقآیــق ، Mohlek ، فرنودِ بن گیومرث
شما حیف شدین ب خدا اصغر فرهادیو تیم برتونو هومن سیدیو جی .کی رولینگ سرِتعظیم فرود اوردن 46 Telegh_01

فقط اونجاش ک آقا صابر از خواب بیدار شد Big Grin
=/
/=

ناشناس -_-
پاسخ
 سپاس شده توسط Prometheus ، THEDARKNESS ، شـــقآیــق ، Mohlek ، فرنودِ بن گیومرث

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  رمان عاشقانه ( کراش من توی دانشگاه یه دختر ترسناکه) به قلم خودم. پارت پایانی.
Wink داستان|قرار|
  رمان طنز فلشخوری با حضور آقا صابر و کاربران فعال گ.آ
  داستان|طنز|پارت سه
  داستان|طنز|پارت دو
  داستان|ملا نصردين|پارت آخر
  داستان|ملا نصردين|پارت 4)
  داستان|ملا نصردين|پارت 3)
  رمان طنز و عاشقانه مخاطب خاص پارت ۱
  رمان زیبا و پر رمز و راز هشت نفر جهنمی:پارت دو:قدر این خسته به شمشیر تو تغدیر نبود.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان