امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

هانسی فلیک: در مجموع ما شایسته صعود بودیم

هانسی فلیک، سرمربی بایرن مونیخ از عملکرد تیمش مقابل پاری سن ژرمن ابراز رضایت کرد.
هانسی فلیک: در مجموع ما شایسته صعود بودیم 1
به گزارش "ورزش سه"، بایرن مونیخ امروز علیرغم کسب برتری مقابل پاری سن ژرمن با یک گل در فرانسه نتوانست جواز صعود به دور نیمه نهایی لیگ قهرمانان را کسب بکند. هانسی فلیک، سرمربی آلمانی بایرن مونیخ در پایان این دیدار مدعی شد تیمش در بازی رفت موقعیت های زیادی را از دست داد و در مجموع دو دیدار شایسته صعود به دور بعدی بود.

هانسی فلیک گفت: "به طور معمول تیم من در یک سوم پایانی کیفیت زیادی دارد، اما امروز ما فاقد قدرت کافی برای زدن ضربه آخر بودیم. حتی اگر به نتیجه دیگری بودیم نیز باید این موضوع را بپذیریم. در بازی رفت فرصت های زیادی را از دست دادیم و اگر گل سوم را دریافت نمی کردیم با نتیجه امشب صعود کرده بودیم.
هانسی فلیک: در مجموع ما شایسته صعود بودیم 1
شما دیدید که آنها در حمله چقدر خطرناک هستند. حتی اگر پاری سن ژرمن صعود کرده باشه نیز من تیم خود را شایسته تمجید می دانم. من می خواهم به عنوان یک بازنده منصف به آنها تبریک بگویم. امروز هم در دقایق پایانی کمی بدشانس بودیم. خصوصا در لحظه ای که لروی سانه در موقعیت خوبی قرار داشت، اما به جای اینکه ضربه بزند گزینه ارسال پاس را انتخاب کرد و فرصت از دست رفت. بازیکنانم بسیار متمرکز بودند و همه کار را برای صعود امتحان کردند. ما چند بار بدشانسی آوردیم و چند بازیکن مهم در دسترس نبودند، اما باید این شکست را بپذیریم.

پاری سن ژرمن به خوبی در دفاع ظاهر شد و ما نیز به اندازه کافی قادر به بهره گیری از موقعیت های گلزنی خود نبودیم. در کل فکر می کنم ما در جریان دو مسابقه تیم بهتری بودیم، اما باید به حریف بابت صعود تبریک بگویم.

آینده من؟ فارغ از اینکه اینجا همه چیز خوب پیش می رود یا نه شما همیشه باید فکر کنید. اما خانواده ام تحت هر شرایطی حامی من خواهند بود.

عملکرد لوکاس هرناندز و ژروم بواتنگ؟ امروز هر دو بازیکن بسیار خوب عمل کردند. لوکاس با مشکلاتی روبرو شد، اما از نظر ذهنی فوق العاده بود. بواتنگ نیز نمایش بسیار خوبی ارائه داد."
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  نقشه راه صعود تراکتور ایران در آسیا
  نوراللهی: با برد الریان خیالمان از صعود راحت می شود
  صدای بکن باوئر درآمد؛ هانسی‌فلیک شفاف سازی کند
  سرمربی رم: صعود آینده من را تغییر نمی‌دهد
  لقب جالب کاسیاس به زیدان پس از صعود (عکس)
  چاگو: فولاد کیفیت لازم برای صعود را دارد
  طاهری: سعی می‌کنیم از گروه چهار آسیا صعود کنیم
  پاریس 0 - 1 بایرن؛ خوش شانسی هم برای صعود کافی نبود
  صعود نیروی هوایی عراق در مکه؛ تراکتور حریف خود را شناخت
  زنگ خطر-چک لیست تیم ملی برای صعود

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان